Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jedno nadal mam , tylko narazie nie jeździ...

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ale jedno nadal mam , tylko narazie nie jeździ...

to kupuj drugie tym razem benzynkę w quattro, będziesz myślał że masz zupełnie inne auto :kox:

Opublikowano

Paput ludzie na forum mówią że wiesz ile czasu zejdzie sie demontaż podlogi w A4(wykładziny), musze prócz konsoli i foteli zrywac plastikowe progi i słupki :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Paput ludzie na forum mówią że wiesz ile czasu zejdzie sie demontaż podlogi w A4(wykładziny), musze prócz konsoli i foteli zrywac plastikowe progi i słupki :mysli:

chcesz to wyciągać :>?

fotele i kanapa aut, listwy przy drzwiach da się odgiąć, no i ta nieszczęsna decha :confused4: łączenie idzie pod nią

Opublikowano

Paput ludzie na forum mówią że wiesz ile czasu zejdzie sie demontaż podlogi w A4(wykładziny), musze prócz konsoli i foteli zrywac plastikowe progi i słupki :mysli:

chcesz to wyciągać :>?

fotele i kanapa aut, listwy przy drzwiach da się odgiąć, no i ta nieszczęsna decha :confused4: łączenie idzie pod nią

ale dechy nie trzeba wyciągać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Paput ludzie na forum mówią że wiesz ile czasu zejdzie sie demontaż podlogi w A4(wykładziny), musze prócz konsoli i foteli zrywac plastikowe progi i słupki :mysli:

chcesz to wyciągać :>?

fotele i kanapa aut, listwy przy drzwiach da się odgiąć, no i ta nieszczęsna decha :confused4: łączenie idzie pod nią

ale dechy nie trzeba wyciągać :wink4:

tylko sam tunel?
Opublikowano

no krycha pisze że tunel konsole trzeba i ze to godzinka roboty żeby to wytargać tylko gdzieś tam przy konsoli moge ja łątwo uszkodzić :disgust:

Opublikowano
  • Autor

no krycha pisze że tunel konsole trzeba i ze to godzinka roboty żeby to wytargać tylko gdzieś tam przy konsoli moge ja łątwo uszkodzić :disgust:

mam nadzieję jak tak to ją wyjmę bez problemu

Opublikowano

no krycha pisze że tunel konsole trzeba i ze to godzinka roboty żeby to wytargać tylko gdzieś tam przy konsoli moge ja łątwo uszkodzić :disgust:

mam nadzieję jak tak to ją wyjmę bez problemu

no wyciagaj dasz wskazówki jak ja bede wyciagał, bo czekam na cieplejsze dni po 10st i słoneczko zeby na placu mozna było przyszaleć i wykładać graty

Opublikowano

Paput latasz boczkami :naughty: bo to juz chyba ostatnie podrygi zimy, ja wczoraj troche polatałem, a dzisiaj widze ze wiecej śniegu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Paput latasz boczkami :naughty: bo to juz chyba ostatnie podrygi zimy, ja wczoraj troche polatałem, a dzisiaj widze ze wiecej śniegu :kox:

Ja wczoraj w Nałęczowie pod Nałęczowianka śmigałem :decayed:

Kurcze właśnie mało śniegu tej zimy, ale gaz już mam to mogę trochę pokatować bo tak to wahy było szkoda :polew:

Opublikowano

Paput latasz boczkami :naughty: bo to juz chyba ostatnie podrygi zimy, ja wczoraj troche polatałem, a dzisiaj widze ze wiecej śniegu :kox:

Ja wczoraj w Nałęczowie pod Nałęczowianka śmigałem :decayed:

Kurcze właśnie mało śniegu tej zimy, ale gaz już mam to mogę trochę pokatować bo tak to wahy było szkoda :polew:

to co benzin nie daje rady, na słabo oblodzonym asfalcie :decayed: ja tam wczoraj na mokrym bokiem poszedłem :decayed: ale zawiecha juz do roboty :wallbash: coś tam stuka po tej zimie

Opublikowano
  • Autor

Paput latasz boczkami :naughty: bo to juz chyba ostatnie podrygi zimy, ja wczoraj troche polatałem, a dzisiaj widze ze wiecej śniegu :kox:

Ja wczoraj w Nałęczowie pod Nałęczowianka śmigałem :decayed:

Kurcze właśnie mało śniegu tej zimy, ale gaz już mam to mogę trochę pokatować bo tak to wahy było szkoda :polew:

to co benzin nie daje rady, na słabo oblodzonym asfalcie :decayed: ja tam wczoraj na mokrym bokiem poszedłem :decayed: ale zawiecha juz do roboty :wallbash: coś tam stuka po tej zimie

daje radę, fajnie to jeździ, tylko szkoda było mi kasy na ciśnięcie jak nie miałem gazu[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 17:04_________________________________________________mam gaz, możemy robić spota :polew:

Opublikowano

Ja miałem wczoraj z Cyśkiem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja miałem wczoraj z Cyśkiem :gwizdanie:

w jaki sposób? :shocked::blink: normalnie szok :polew:

Opublikowano

Ja miałem wczoraj z Cyśkiem :gwizdanie:

w jaki sposób? :shocked::blink: normalnie szok :polew:

Spotkanie przy ślizgawce :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja miałem wczoraj z Cyśkiem :gwizdanie:

w jaki sposób? :shocked::blink: normalnie szok :polew:

Spotkanie przy ślizgawce :wink4:

na tesco :cool1::mysli:

trzeba było cyskowi nagadać że nigdy na spocie nie był a tak zawsze na forum się pieklił :evil:

Opublikowano

Tak pod tesco, dokładnie to na stacji :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak pod tesco, dokładnie to na stacji :wink4:

i co razem się ślizgaliście :mysli::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.