Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale żeby AC wypłacali przez prawie pół roku... :thumbdown::wallbash:

Jak byś miał 2.5 TDI tak po 2001r...

mógłbyś fotki zapodac chociaż jak jest rozbity

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Naklejki dzisiaj dotarły, na autku wyglądają super :good:

Wielkie dzięki

się kolega ukrywa :decayed:, naklejki kupił, przegląda forum a nie dyskutuje :cool1::decayed:

teraz jak zobacze jakieś b6 obklejone to będę wiedział że to Ty :>

chociaż jeszcze kilka b6 obklejonych widziałem na Puławach

Witam kolego jak chcesz to mogę Ci podać jakieś szczegóły mojego autka, żebyś nie pomylił z innym b6 :>

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Naklejki dzisiaj dotarły, na autku wyglądają super :good:

Wielkie dzięki

się kolega ukrywa :decayed:, naklejki kupił, przegląda forum a nie dyskutuje :cool1::decayed:

teraz jak zobacze jakieś b6 obklejone to będę wiedział że to Ty :>

chociaż jeszcze kilka b6 obklejonych widziałem na Puławach

Witam kolego jak chcesz to mogę Ci podać jakieś szczegóły mojego autka, żebyś nie pomylił z innym b6 :>

No nareszcie przemówiłeś :decayed:

Zapodaj swoj temat w dziale "moja a4"

Opublikowano

ok zrobię to :good: tylko muszę zrobić jakieś ładne foto

Opublikowano
  • Autor

ok zrobię to :good: tylko muszę zrobić jakieś ładne foto

a nie masz jakiejś poglądowej na twardzielu? wrzuciłbyś to byśmy wiedzieli który to :rolleyes:

Opublikowano

ok nie ma sprawy tylko nie wiem jak wstawić zdjęcie

Opublikowano
  • Autor

ok nie ma sprawy tylko nie wiem jak wstawić zdjęcie

wrzuć je tutaj: http://img831.imageshack.us/

dodawanie zdjęć jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji, a potem jak już dodasz skopiuj adres i wrzuć na forum

Opublikowano
  • Autor

dsc03688l.jpg

dsc01675jt.jpg

ładna furka i felgi na lato/zimę :good: i na glebie nawet :naughty:

to s-line?

Opublikowano

tak to s-line tylko zderzaki niestety są zwykłe ale może latem coś pomyśle o zmianie na s-liny

Opublikowano
  • Autor

tak to s-line tylko zderzaki niestety są zwykłe ale może latem coś pomyśle o zmianie na s-liny

a ze spalania jesteś zadowolony :mysli::decayed:

Opublikowano

raczej muszę :polew:

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:07_________________________________________________ale gazu nie zakładam bo jeżdżę mało i podobno 1.8t kiepsko chodzą na gazie

Opublikowano
  • Autor

raczej muszę :polew:

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:07_________________________________________________ale gazu nie zakładam bo jeżdżę mało i podobno 1.8t kiepsko chodzą na gazie

ja szukałem 1.8T jak rozbiłem swojego AFNa ale spośród 6 jakie obejrzałem tylko jeden był do jazdy, ale jak benzynka to dla mnie od razu gaz i ledwo co kupiłem 2.4 i od razu zamontowałem gaz

Opublikowano

raczej muszę :polew:

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:07_________________________________________________ale gazu nie zakładam bo jeżdżę mało i podobno 1.8t kiepsko chodzą na gazie

ja szukałem 1.8T jak rozbiłem swojego AFNa ale spośród 6 jakie obejrzałem tylko jeden był do jazdy, ale jak benzynka to dla mnie od razu gaz i ledwo co kupiłem 2.4 i od razu zamontowałem gaz

a ile pali Pb bo mi to tak średnio 10 litrów

Opublikowano

Ładne to B6 :good: wkońcu jakis powiew świezości w ekipie bo tylko same stare rupiecie

:dziura:

to mamy 3 B6 już :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ładne to B6 :good: wkońcu jakis powiew świezości w ekipie bo tylko same stare rupiecie

:dziura:

to mamy 3 B6 już :naughty:

rupiecie :evil:

jakie 3 :mysli: jak żadnej na spocie nie było :tongue4:

Opublikowano

u was juz dwie(fakt żadnej nie było) i u mnie jedna, nawet ma swój wątek na forum :wink4:

Opublikowano

tak na spocie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

u was juz dwie(fakt żadnej nie było) i u mnie jedna, nawet ma swój wątek na forum :wink4:

bo cysiek zawala cały czas :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:57_________________________________________________

tak na spocie :gwizdanie:

to zarzucaj termin :decayed:

Opublikowano

ja się dostosuję

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.