Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak pod tesco, dokładnie to na stacji :wink4:

i co razem się ślizgaliście :mysli::decayed:

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niee, to może się źle skończyć np. tak:

Opublikowano

A no moze, ja rok temu zatrzymałem sie na znaku :wallbash: :wallbash: a w Q tyle gorzej że wszystko dzieje sie na prędkosci :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A no moze, ja rok temu zatrzymałem sie na znaku :wallbash: :wallbash: a w Q tyle gorzej że wszystko dzieje sie na prędkosci :gwizdanie:

Quattro nieźle tyłkiem wozi jak mu się "przypier..... " ala kowi z rafalekxem :naughty::decayed:

daj mu :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Naklejki dzisiaj dotarły, na autku wyglądają super :good:

Wielkie dzięki

się kolega ukrywa :decayed:, naklejki kupił, przegląda forum a nie dyskutuje :cool1::decayed:

teraz jak zobacze jakieś b6 obklejone to będę wiedział że to Ty :>

chociaż jeszcze kilka b6 obklejonych widziałem na Puławach

Opublikowano

:hi:

Naklejki dzisiaj dotarły, na autku wyglądają super :good:

Wielkie dzięki

się kolega ukrywa :decayed:, naklejki kupił, przegląda forum a nie dyskutuje :cool1::decayed:

teraz jak zobacze jakieś b6 obklejone to będę wiedział że to Ty :>

chociaż jeszcze kilka b6 obklejonych widziałem na Puławach

Ja chyba z pół roku też się tylko przyglądałem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Naklejki dzisiaj dotarły, na autku wyglądają super :good:

Wielkie dzięki

się kolega ukrywa :decayed:, naklejki kupił, przegląda forum a nie dyskutuje :cool1::decayed:

teraz jak zobacze jakieś b6 obklejone to będę wiedział że to Ty :>

chociaż jeszcze kilka b6 obklejonych widziałem na Puławach

Ja chyba z pół roku też się tylko przyglądałem :wink4:

dobra Adam śmigam do Tesco, może Cię zaraz spotkam w dziale z tjuningiem tam gdzie ostatnio :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

:hi:

Naklejki dzisiaj dotarły, na autku wyglądają super :good:

Wielkie dzięki

się kolega ukrywa :decayed:, naklejki kupił, przegląda forum a nie dyskutuje :cool1::decayed:

teraz jak zobacze jakieś b6 obklejone to będę wiedział że to Ty :>

chociaż jeszcze kilka b6 obklejonych widziałem na Puławach

Ja chyba z pół roku też się tylko przyglądałem :wink4:

dobra Adam śmigam do Tesco, może Cię zaraz spotkam w dziale z tjuningiem tam gdzie ostatnio :gwizdanie: :polew:

Nie mogę :confused4: na mody muszę zarabiać - służba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam jadę, kółeczka pokręce :notworthy:

Opublikowano

Ja tam jadę, kółeczka pokręce :notworthy:

u mnie na parkingu to juz w dzień w dzień tajniaki stoja i tylko czekaja, bo przesadzaliśmy w tym roku :decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:28_________________________________________________Pany jest w h*j ślisko :gwizdanie: ide na browara nie ma co kusić losu :gwizdanie:

Opublikowano

No po pięciu miesiącach wypłacili mi w końcu odszkodowanie i moge ruszać z remontem. :notworthy: Jeśli jest co remontować ...

Opublikowano

No po pięciu miesiącach wypłacili mi w końcu odszkodowanie i moge ruszać z remontem. :notworthy: Jeśli jest co remontować ...

znaczy A4 robisz :mysli:

Opublikowano

No po pięciu miesiącach wypłacili mi w końcu odszkodowanie i moge ruszać z remontem. :notworthy: Jeśli jest co remontować ...

znaczy A4 robisz :mysli:

Tak. Tylko boje się o silnik bo rozrząd dostał...

Opublikowano
  • Autor

No po pięciu miesiącach wypłacili mi w końcu odszkodowanie i moge ruszać z remontem. :notworthy: Jeśli jest co remontować ...

Ile dostałeś?[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 22:17_________________________________________________No ślisko jest jak cholera

Opublikowano
  • Autor

nie całe 9 tys.

ale to AC czy OC :mysli:

dobrze że robisz audikę :good:

Opublikowano

AC - moja wina . Ale czy dobrze robię to nie wiem... Mają zdiagnozować czy w ogóle warto robić.

Opublikowano
  • Autor

AC - moja wina . Ale czy dobrze robię to nie wiem... Mają zdiagnozować czy w ogóle warto robić.

A ja nie miałem AC :wallbash: jakby co to mam 1.9 TDI na SWAPA :polew:

Opublikowano

Ale żeby AC wypłacali przez prawie pół roku... :thumbdown::wallbash:

Jak byś miał 2.5 TDI tak po 2001r...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.