Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

norbertdriver spoko nie przejmuj się nic się nie stało, zdarza się :wink4:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy jechać? nie wiem czy w Lbn będą jakieś dziewczyny? :polew:

Wyjedziemy tak, żeby wsystkim pasowało. Zorientuj się w pracy i napisz, coś uzgodnimy.

no pytałem, dwie osoby maja na niedzielę wolne więc ja odpadam
Opublikowano

Widzę że zbieracie ciekawą ekipę :) Ja z Wami będę wracał z imprezy bo lecę na Wawę po spocie więc w Wasze strony :):good:

Opublikowano
  • Autor

Widzę że zbieracie ciekawą ekipę :) Ja z Wami będę wracał z imprezy bo lecę na Wawę po spocie więc w Wasze strony :):good:

no sami faceci oprócz asis i norbertinki :witch:
Opublikowano

Paput, ale Ty też jesteś facet, prawda? :polew:

Nie wiem czy pojade, błotnik nie pomalowany :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Paput, ale Ty też jesteś facet, prawda? :polew:

Nie wiem czy pojade, błotnik nie pomalowany :mysli:

:mysli::polew:

a błotnik w czymś przeszkadza :decayed:

Opublikowano

Kolor nie ten, miałem malować w sobote, ale Skarżysko mnie czeka. Czyli jedziemy po 14?

Opublikowano
  • Autor

Kolor nie ten, miałem malować w sobote, ale Skarżysko mnie czeka. Czyli jedziemy po 14?

no jeśli chcecie zaczekac na mnie :decayed::naughty:

jeszcze michal.m chciał jechać :naughty:

Opublikowano

Bez puławskiego naganiacza to ja nigdzie nie jade :>

Opublikowano
  • Autor

Bez puławskiego naganiacza to ja nigdzie nie jade :>

normalnie kolejny szyderca :decayed:

zapraszamy do LOŻY

images?q=tbn:ANd9GcRD_Y2T4Yb3hPnx0H59gvUpWGZhke1ZBSD5gtUGTxaeb-6dV6IS

Opublikowano

Gdzie ta loża, u nas na forum?

Opublikowano
  • Autor

Gdzie ta loża, u nas na forum?

tak, rafalekx jest prezesem, cza do niego napisać, on akceptuje zgłoszenia :good:

Opublikowano

Gdzie ta loża, u nas na forum?

tak, rafalekx jest prezesem, cza do niego napisać, on akceptuje zgłoszenia :good:

:kox: wpisowe 500 zł :decayed:

Opublikowano

Łubudubu, łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam!

Rafalekx, czy znasz Eweline Kołodziejczyk?

Opublikowano

Łubudubu, łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam!

to nic nie da :decayed: 500 zł wtedy może się zastanowię czy przyjąć :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 16:36_________________________________________________

Rafalekx, czy znasz Eweline Kołodziejczyk?

masz na myśli czarną z LKA? :mysli: nie pamiętam jej nazwiska :decayed:

Opublikowano

Yes, czarna Ewelina, z czerwonej 80 - tki B4.

Opublikowano

Yes, czarna Ewelina, z czerwonej 80 - tki B4.

No a co tam? Znam tyle o ile, w sensie na spotach widywałem :wink4:

Opublikowano

Tak z ciekawości pytam. To moja koleżanka z roku, która ma bzika na punkcie audi i tak sobie myśle że musisz ją znać :>

Opublikowano

Tak z ciekawości pytam. To moja koleżanka z roku, która ma bzika na punkcie audi i tak sobie myśle że musisz ją znać :>

paput też ją zna :decayed: :gwizdanie: tylko on zbyt wielu ciepłych słów na jej temat i temat jej "męża" nie powie :gwizdanie:

Opublikowano

Tak z ciekawości pytam. To moja koleżanka z roku, która ma bzika na punkcie audi i tak sobie myśle że musisz ją znać :>

paput też ją zna :decayed: :gwizdanie: tylko on zbyt wielu ciepłych słów na jej temat i temat jej "męża" nie powie :gwizdanie:

Przecież ona nie jest mężatką. To co drapali się troszkę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.