Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DZIĘKI :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________

Robimy jutro spota?

ja jutro nie moge, moja propozycja za tydzień w piątek, week odpada :gwizdanie:

:polew:

no co sie śmiejesz, mam przejebany projekt odrestaurowania starej chaty :wallbash: zabiera to w h*** czasu ;( a w week zjazd mam

rozumiem że nie możesz :decayed: a czym ta chata ma być ogrzewana? bo LPG najlepszy :decayed:

m.in.

izbamuzealnad.jpg

konstrukcjadachu2.jpg

teraz rozumiesz :gwizdanie:

moja praca semestralna, dostąłem podkład napapierku i miałem cos z tego zrobiś stosujac ori materiały wiec naprawde zadanie czasochłonne, a inżynierka ciagle lezy :wallbash:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[/size]_________________________________________________

Paput WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Ponieważ Twoje święto jest raz do roku, niosę Ci moc imieninowych niespodzianek!

Oto lista prezentów, które bym Ci kupił gdybym miał pieniądze:

- brązowe kapcie,

- korkociąg,

- łom,

- świder.

Ty........ja mam urodziny :gwizdanie:

Wiem że masz urodziny, ale to miał być żart, tylko że Wy nie oglądacie kabaretów.

Powinieneś napisać:

Zapraszam Was na impreze, oto jest lista potraw, które bym przygotował, gdybym miał pieniądze:

- jajka w majezonie,

- rozpuszczalny kawior, itp.

Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Opublikowano
  • Autor

:polew:

to domek simsów? :polew:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:45_________________________________________________

[/size]_________________________________________________

Paput WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Ponieważ Twoje święto jest raz do roku, niosę Ci moc imieninowych niespodzianek!

Oto lista prezentów, które bym Ci kupił gdybym miał pieniądze:

- brązowe kapcie,

- korkociąg,

- łom,

- świder.

Ty........ja mam urodziny :gwizdanie:

Wiem że masz urodziny, ale to miał być żart, tylko że Wy nie oglądacie kabaretów.

Powinieneś napisać:

Zapraszam Was na impreze, oto jest lista potraw, które bym przygotował, gdybym miał pieniądze:

- jajka w majezonie,

- rozpuszczalny kawior, itp.

Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

teraz czaję :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:45_________________________________________________idz spać bo zaraz musisz wstawać :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

nie domek simsów :wallbash: ale co ja Ci bede tłumaczył :gwizdanie:

Opublikowano

Kowi co studiujesz?

Architekture?

Opublikowano
  • Autor

Kowi co studiujesz?

Architekture?

nie, pisze gry komputerowe, teraz kończy domek dla simsów :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:48_________________________________________________to kiedy ten spot w końcu organizujecie?
Opublikowano

Kowi co studiujesz?

Architekture?

ale tylko wnętrz :gwizdanie:

Ale z tego też bedzie chleb :przebiegly:

Opublikowano

Gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?

Pytam z czystej ciekawości :)

Opublikowano

Gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?

Pytam z czystej ciekawości :)

nie zatrudniony u nikogo, sam dorabiam :decayed: 100% robota w domu :wink4: na powaznie rusze jak skończe studyjne gówno :sick3:

niebawem strone www sobie zrobie projekt&wykonawstwo :wink4:, tylko musze host odpowiedni znaleźć

Opublikowano
  • Autor

panowie wie ktoś jak wyjąć szybę boczną bagażnika? :mysli:

Opublikowano

Gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?

Pytam z czystej ciekawości :)

nie zatrudniony u nikogo, sam dorabiam :decayed: 100% robota w domu :wink4: na powaznie rusze jak skończe studyjne gówno :sick3:

niebawem strone www sobie zrobie projekt&wykonawstwo :wink4:, tylko musze host odpowiedni znaleźć

Rozumiem :> Jak się spotkamy na spocie będę miał do Ciebie mała sprawę :)

Opublikowano

Gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?

Pytam z czystej ciekawości :)

nie zatrudniony u nikogo, sam dorabiam :decayed: 100% robota w domu :wink4: na powaznie rusze jak skończe studyjne gówno :sick3:

niebawem strone www sobie zrobie projekt&wykonawstwo :wink4:, tylko musze host odpowiedni znaleźć

Rozumiem :> Jak się spotkamy na spocie będę miał do Ciebie mała sprawę :)

:good:
Opublikowano

Paput no wszystkiego najlepszego ty rowerowy maniaku :decayed:

Opublikowano

Urlop :beach:

dla mnie spot może być w każdej chwili :)

Opublikowano

Urlop :beach:

dla mnie spot może być w każdej chwili :)

Zakładaj gwint i opisuj jak wrażenia bo będziem zamawiać to samo :kox:

Opublikowano
  • Autor

norbert zobacz co wozisz na grillu jak wyjdziesz z pracy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

norbert zobacz co wozisz na grillu jak wyjdziesz z pracy :polew: :polew: :polew:

zużyta prezerwatywe koledze powiesiłes?? :polew: :polew:

Opublikowano

norbert zobacz co wozisz na grillu jak wyjdziesz z pracy :polew: :polew: :polew:

Musiałem go patykiem wydłubywać, tak mocno się wbił :decayed:

Opublikowano

norbert zobacz co wozisz na grillu jak wyjdziesz z pracy :polew: :polew: :polew:

Musiałem go patykiem wydłubywać, tak mocno się wbił :decayed:

pochwal sie co ten łoś Ci tam włożył? :przebiegly:

Opublikowano

Puławski Naganiacz przygotował dla mnie, i tu chyba w podzience za liste prezentów: wróbla z grilla :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.