Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest problem, nie wiem czy pojade.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jest problem, nie wiem czy pojade.

:thumbdown: kombinuj dziewczyno :decayed: taka okazja trafia się raz do roku :>
Opublikowano

jest problem, nie wiem czy pojade.

:thumbdown:

Opublikowano

Wiem coś się wykombinuje. Jaką farbe kupowałeś do zacisków? Odporną na temperatury czy jakąś zwykłą? Powiem szczerze że nie nie widziałem nigdzie takiego koloru do zacisków

Opublikowano
  • Autor

Wiem coś się wykombinuje. Jaką farbe kupowałeś do zacisków? Odporną na temperatury czy jakąś zwykłą? Powiem szczerze że nie nie widziałem nigdzie takiego koloru do zacisków

nie maluj zacisków bo to pipki :decayed:

ja teraz zrobi normalny kolor :decayed:

Opublikowano

Zastanowie się :mysli: Jest jeszcze jeden problem, ale to pogadamy na spocie, może mi coś doradzicie :>

Opublikowano
  • Autor

Zastanowie się :mysli: Jest jeszcze jeden problem, ale to pogadamy na spocie, może mi coś doradzicie :>

łot a probleme? :decayed:
Opublikowano

Papuc czego ja nie jestem na liście :)

jus jus :decayed:

Ciekawe ile sobie krzykniesz za wpisowe? :decayed:

no jakieś piffo jak nic :gwizdanie: michał i norbert :drinks: czekam na moją Perłę Chmielową :gwizdanie:

:decayed:

noł problem, ale wypijemy razem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Papuc czego ja nie jestem na liście :)

jus jus :decayed:

Ciekawe ile sobie krzykniesz za wpisowe? :decayed:

no jakieś piffo jak nic :gwizdanie: michał i norbert :drinks: czekam na moją Perłę Chmielową :gwizdanie:

:decayed:

noł problem, ale wypijemy razem :cool1:

:good:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 01:32_________________________________________________. PAPUT

2. NORBERTDRIVER

3. ASIS

4. MICHAL M

ktoś jeszcze? :mysli:

cysiek? :naughty:

Opublikowano

Ja mogę pojechać :>

Opublikowano

Ja mogę pojechać :>

A jednak :):good:

Opublikowano

Wrzuciłeś Adam 18"?

Opublikowano

Wrzuciłem, tak te świnie kwiczały, że nie mogłem tego znieść.

I smsy też dostawałem: kwii kwii, nie słyszysz jak prosiaki kwiczą? :polew:

"Stara" nie dała mi żyć, musiałem zamontować.

Opublikowano

Jak kwiczały to obowiązkowo, ileż mogą leżakować :>

Założyłeś gwint?

Opublikowano
  • Autor

idźta spać :decayed:

Opublikowano

Jak kwiczały to obowiązkowo, ileż mogą leżakować :>

Założyłeś gwint?

Za tydzień, miałem zamontować dopiero z gwintem ale szkoda na zimowych jeździć jak za oknem 20 stopni :)

Opublikowano

Dokładnie. Napisz mi na priv koszty związane z gwintem. Nosze się z zamiarem wywalenia tego teoretycznie - 40 i wsadzenie gwintu.

To naprawde dobra cena. Żałuje, że kupiłem ten zestaw MTS, teraz dalej wydaje mi się że stoi jak koza, zwłaszcza jak go widze z prawej strony.

Opublikowano
  • Autor

to jak się na jutro umawiamy? Ja mogę dopiero o 14.40 wyjechać :confused4:

Jedziemy razem czy każdy osobno?

Opublikowano

to jak się na jutro umawiamy? Ja mogę dopiero o 14.40 wyjechać :confused4:

Jedziemy razem czy każdy osobno?

jedziemy razem :)

Opublikowano
  • Autor

to jak się na jutro umawiamy? Ja mogę dopiero o 14.40 wyjechać :confused4:

Jedziemy razem czy każdy osobno?

jedziemy razem :)

jutro 14.40 będę przez Puławy przejeżdżał, jak coś to dawać znać

poki co jesteśmy z michalem umówieni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.