Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Prośba o radę przy doborze felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dupienie za przeproszeniem o tym spalaniu :gwizdanie: zimą spala więcej bo jest zimno i jest zimowe paliwo i pali więcej automatycznie ,latem pali więcej bo są szerokie koła , se miesięczny pokupujcie jak wam spalanie nie odpowiada :) ja po przesiadce , z 195/65 15 na 225/40 18 (na feldze 9") nie odczułem znaczącego wzrosty spalania, to jasne że opory są większe , ale poczytajcie sobie testy i tak naprawde te kilka cm szerokości praktycznie w ogóle nie wpływa na opory. jak coś to waga całego koła , ale to normalne , jak sie wsadzi do auta 5 osób to też więcej spali :wink4:

Opublikowano

dupienie za przeproszeniem o tym spalaniu :gwizdanie: zimą spala więcej bo jest zimno i jest zimowe paliwo i pali więcej automatycznie ,latem pali więcej bo są szerokie koła , se miesięczny pokupujcie jak wam spalanie nie odpowiada :) ja po przesiadce , z 195/65 15 na 225/40 18 (na feldze 9") nie odczułem znaczącego wzrosty spalania, to jasne że opory są większe , ale poczytajcie sobie testy i tak naprawde te kilka cm szerokości praktycznie w ogóle nie wpływa na opory. jak coś to waga całego koła , ale to normalne , jak sie wsadzi do auta 5 osób to też więcej spali :wink4:

to chcemy niektórym uświadomić keżor ale są oporni i chyba bazują na opiniach tych co nie mieli a słyszeli, że tak jest :wallbash:

Opublikowano
Spalanie będzie znacząco wyższe po przekładce z wąskiej 15 na taki kapeć

a co to znaczy "znaczaco" :?: konkrety prosze, konkrety :!:

W moim przypadku wzrosło około 1,5 litra. Nie mogłem zejść poniżej 10l/100km w ADR`ze

a zmieniles potem opony na seryjne 195 i czy spalanie spadlo i wrocilo do normy :?: wydaje mi sie, ze te spalanie nie bylo takie duze od samych kol, a przyczynily sie do tego inne czynniki wplywajace na wyzsze spalanie.

ja w poprzednim samochodzie Audi Coupe mialem z tylu opony 245/35 i jakos spalanie bylo w normie :gwizdanie:

Opublikowano
Spalanie będzie znacząco wyższe po przekładce z wąskiej 15 na taki kapeć

a co to znaczy "znaczaco" :?: konkrety prosze, konkrety :!:

W moim przypadku wzrosło około 1,5 litra. Nie mogłem zejść poniżej 10l/100km w ADR`ze

a zmieniles potem opony na seryjne 195 i czy spalanie spadlo i wrocilo do normy :?: wydaje mi sie, ze te spalanie nie bylo takie duze od samych kol, a przyczynily sie do tego inne czynniki wplywajace na wyzsze spalanie.

ja w poprzednim samochodzie Audi Coupe mialem z tylu opony 245/35 i jakos spalanie bylo w normie :gwizdanie:

Auto z niemiec przyjechało na zimówkach 15` i jeździłem na nich chyba jeszcze w kwietniu jak były już dodatni temperatury. No i po założeniu 17` spalanie wzrosło...

Opublikowano

nie ma co się kłócić o te spalanie, teoretycznie powinno wzrosnąć, a praktyka mówi, że ten wzrost zależny jest od silnika, im więcej koniów i niutonów to ten wzrost będzie mniejszy lub żadny

z mojego doświadczenie wiem, ze jak w golfie 4 1.4 zmieniłem kółka ze 175/80R14 na 205/55R16 to spalanie średnio wzrosło o 1l/100km :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wzor ładny, tylko alu ori z dekielkami maja w polsce jedna wade.. czesto gesto te dekle kradna bo wiadomo na allegro taki komplet koło 100zł chodzi a ukras taki dekiel jest łatwo i szybko :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.