Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia


aju

Rekomendowane odpowiedzi

ta... było coś z pompą ABS... do Niemcowni jeździli naprawiać bo Renault Polska umywało ręce... W całej europie była akcja serwisowa (przy okazji wizyt w ASO) a u nas nie...

ale to coś jak z BLB :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta... było coś z pompą ABS... do Niemcowni jeździli naprawiać bo Renault Polska umywało ręce... W całej europie była akcja serwisowa (przy okazji wizyt w ASO) a u nas nie...

ale to coś jak z BLB :naughty:

Ja tam akurat należe do zadowolonych właścicieli BLB i nie popadam w histerie tylko robie przeglady i leje paliwko , a jak juz sie cos stanie to trudno auto zarabia na siebie wiec dostanie nowe serce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Majki... zresztą AUDI VS RENIA Lagun :polew: Znajomy ma taką Lagune Diesla chyba 2.2 180konna...i turbo już mu się 3 razy wysrało :polew: A Proponowałem mu Audi ....IMO renówke kupił z Salonu :D w tym samym okresie jak wchodziłą A4 B7 :D a namawiałem go na Audi teraz płaczę i jęczy że ma Renie... ogólnie Masakra :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: nie uwierzycie

1 błąd ciśnienie w oponach

jak to :shocked: toć to najrzadszy z błędów w tym modelu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podejście właściciela jest jeszcze lepsze "zajadę ją na śmierć, byle lampy działały i klima...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podejście właściciela jest jeszcze lepsze "zajadę ją na śmierć, byle lampy działały i klima...."

o karwa fa :polew: :polew: lepiej było kupić 125p :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golfa IV nie zajechał więc może to emocje po "dobrym zakupie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podejście właściciela jest jeszcze lepsze "zajadę ją na śmierć, byle lampy działały i klima...."

o karwa fa :polew: :polew: lepiej było kupić 125p :polew:

słyszałem, że w 125p po 1998 roku też były problemy z klimą, bo tam był trzystrefowy -przód, tył i bagażnik i z reguły te dwa pierwsze wysiadały.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i też Podobno Turbo padało....nawet w 4.3 Tri Turbo :polew: :polew:

Szlag - a ja chciałem nabyć klasyka jakiegoś - dobrze wiedzieć :naughty::kox: Dzięki wam o znawcy :notworthy: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele Lagun mają codziennie spoty...na warsztatach :>

Słyszałem, że przy używanych Alfach Romeo 156 i Renault Laguna przebiegi podawane są w lawetogodzinach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele Lagun mają codziennie spoty...na warsztatach :>

Słyszałem, że przy używanych Alfach Romeo 156 i Renault Laguna przebiegi podawane są w lawetogodzinach :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele Lagun mają codziennie spoty...na warsztatach :>

Słyszałem, że przy używanych Alfach Romeo 156 i Renault Laguna przebiegi podawane są w lawetogodzinach :decayed:

Hehehe - dobre dobre. Niestety AR156 nie ma podskoku do Lagusi z awaryjnością :naughty: Chyba żaden pojazd mechaniczny nie ma :polew:

Zadbana Alfa wbrew wszystkiemu jest naprawdę niezawodna. Zwyczajna nieładna opinia ciągnąca się za tymi pojazdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu mój kumpel pracował w serwisie amochodowym (nie ASO) i mówił, że jest szansa kupić Renaulty Laguny II, pofirmowe, serwisowane u nich itd. Była ich tylko jedna wada, one praktycznie nie wyjeżdżały z serwisu. :polew:

Alfa to jakby nie było Fiat. Niemcy już dawno rozszyfrowali co oznacza nazwa FIAT:

Fehler In Allen Teile. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju masz fotki tego francuza ?

kolega ma lagune II 2002r od nowosci kupiona w salonie ... full wypas w benzynie 2.0 ( no wlasnie to ten + ze benzyna )

i jeszcze nic sie nigdy nie zepsulo przez 8lat

....

ale ja bym laguny II nie kupil bo troche slyszalem ... kuzynka kupila poliftowa lagune II i chce sprzedac mimo ze full wypas ;) to kupuje teraz chyba bmw e90 ;) odechcialo im sie francuzow bo ciagle w serwisie jest z jakas pier**la.... ktora sporo zawsze kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mam fotek, wczoraj nie robiłem fotek bo nie miałem aparatu a z tel nocą to :sick3:

a dziś ja uciekam w trasę, ale szału nie ma, pokażę przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...