Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A dzisiaj albo jutro?

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie koledzy mona i bez modów ale robie własnie maglownice a mody robie przy okazji bo i tak auto jest uziemione :)

Opublikowano
A dzisiaj albo jutro?

dzis d*pa zbita a jutro hmmm no moze moze ale wolal bym w tygodni oprucz jutra.

spiszemy sie a co wybywasz?

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Dokładnie koledzy mona i bez modów ale robie własnie maglownice a mody robie przy okazji bo i tak auto jest uziemione :)

opowiadaj co tam rzerabiasz a magiel wylał?

Opublikowano
A dzisiaj albo jutro?

dzis d*pa zbita a jutro hmmm no moze moze ale wolal bym w tygodni oprucz jutra.

spiszemy sie a co wybywasz?

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Dokładnie koledzy mona i bez modów ale robie własnie maglownice a mody robie przy okazji bo i tak auto jest uziemione :)

opowiadaj co tam rzerabiasz a magiel wylał?

tak magiel wylał , zamowiłem uszczelniacze i bede próbował samemu zakładać :) jak narazie to tak skromnie bo zmieniam lampy tył na polift , kierownice poliftową , lampke podsufitki z lifta i lampki w drzwiach czerwone i białe.

Opublikowano
A dzisiaj albo jutro?

dzis d*pa zbita a jutro hmmm no moze moze ale wolal bym w tygodni oprucz jutra.

spiszemy sie a co wybywasz?

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Dokładnie koledzy mona i bez modów ale robie własnie maglownice a mody robie przy okazji bo i tak auto jest uziemione :)

opowiadaj co tam rzerabiasz a magiel wylał?

tak magiel wylał , zamowiłem uszczelniacze i bede próbował samemu zakładać :) jak narazie to tak skromnie bo zmieniam lampy tył na polift , kierownice poliftową , lampke podsufitki z lifta i lampki w drzwiach czerwone i białe.

To powodzenia z maglem z a modami fajnie i pomalutku.

Opublikowano
A dzisiaj albo jutro?

dzis d*pa zbita a jutro hmmm no moze moze ale wolal bym w tygodni oprucz jutra.

spiszemy sie a co wybywasz?

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Dokładnie koledzy mona i bez modów ale robie własnie maglownice a mody robie przy okazji bo i tak auto jest uziemione :)

opowiadaj co tam rzerabiasz a magiel wylał?

tak magiel wylał , zamowiłem uszczelniacze i bede próbował samemu zakładać :) jak narazie to tak skromnie bo zmieniam lampy tył na polift , kierownice poliftową , lampke podsufitki z lifta i lampki w drzwiach czerwone i białe.

To powodzenia z maglem z a modami fajnie i pomalutku.

nie dziekuje Frimuś :) mam nadzieje, że bedziemy mogli razem spotkać sie na spocie :)

Opublikowano

Też był bym chętny na jakiegoś spota, poznać was :banan:

Opublikowano

nie widzę nic na przeszkodzie :)

Opublikowano

tylko trzeba ustalić gdzie i kiedy

Opublikowano

Będę mieć dwie audiczki :)

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

A jestem z Okolic krapkowic . ale bywam czesto w Opolu . praktycznie co weekend, a pod kedzięrzynem pracuje ;]

Opublikowano

a ja do krapkowic mam 10 km:decayed:

Opublikowano

musimy ustalić kiedy

Opublikowano

ja ten tydzień mam wolny, jedynie muszę wyciągnąć lagi z 80 i dać do przerobienia :banan:

Opublikowano

ja mysle ze pod koniec tygodnia skoncze skladac swoja audiczke:wink:

Opublikowano

To może piątek lub sobota ?

Opublikowano
To może piątek lub sobota ?

jestem za Panowi :hi:

Opublikowano

jak bede miał jak to jak naj bardziej :thumbup1:

Opublikowano

no zobaczymy jak sie temat rozwinie i obym sie zdziwił :wink:

Opublikowano

musi być nas wiecej :naughty:

Opublikowano

oj to bywa truuudne :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.