Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja dzisiaj kupuje czteropaczka i biorę się za mody :wink:

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jak każdy się tak chwali to ja też się pochwale, a co :decayed: zamówiłem zbiornik na płyn do spryskiwaczy pod xenon :decayed:

Opublikowano
To jak każdy się tak chwali to ja też się pochwale, a co :decayed: zamówiłem zbiornik na płyn do spryskiwaczy pod xenon :decayed:

Widzę że robisz postępy, oby tak dalej :naughty:

Opublikowano

Jak dobrze pójdzie to w lutym założe przód sline, spryski i bixenon. Zostanie tylko zmiana MCE żeby wszystko zadziałało jak należy :wink:

Opublikowano
Jak dobrze pójdzie to w lutym założe przód sline, spryski i bixenon. Zostanie tylko zmiana MCE żeby wszystko zadziałało jak należy :wink:

Planuje tak samo załozyc przód sline, spryski i bixenon :banan: anad MCE jeszcze nie myślałem

Opublikowano

W B5 nie trzeba nic zmieniać żeby spryskiwacze działały :wink:

Opublikowano

Tak się wtrącę to kiedy coś organizujemy, :banan:

Opublikowano
Tak się wtrącę to kiedy coś organizujemy, :banan:

Bardzo trudne pytanie :grin:

Opublikowano

Własnie widzę :kwasny:

Opublikowano

danek ja odpadam widze ze masz b7 wiedz pier****zal mi dupe scisnal:decayed:

Opublikowano

ja juz o sobie nie wspominam :decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano
danek ja odpadam widze ze masz b7 wiedz pier****zal mi dupe scisnal:decayed:

to jak się wyrobie to przyjadę 80 :) prawie jak a4

jak widać każdy może zrobić b7 >>Audi a6 sliczna! JEDYNA TAKA W POLSCE !<< Warszawa Śródmieście ? Tablica.pl

Opublikowano

o teraz to mozemu ustalac termin spota :grin:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

o stary dziwakim na wesele :facepalm:

Opublikowano
o teraz to mozemu ustalac termin spota :grin:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

o stary dziwakim na wesele :facepalm:

mało powiedziane :banan: jak mozna tak krzywdzić auta ? :facepalm:

Opublikowano
o teraz to mozemu ustalac termin spota :grin:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

o stary dziwakim na wesele :facepalm:

mało powiedziane :banan: jak mozna tak krzywdzić auta ? :facepalm:

mało powiedziano : MOZNA :decayed:

a masz za kare :polew:

77868965_2_644x461_audi_a6_sliczna_jedyna_taka_w.jpg

Opublikowano
o teraz to mozemu ustalac termin spota :grin:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

o stary dziwakim na wesele :facepalm:

mało powiedziane :banan: jak mozna tak krzywdzić auta ? :facepalm:

mało powiedziano : MOZNA :decayed:

a masz za kare :polew:

http://s14.postimg.org/6klzzdyv1/77868965_2_644x461_audi_a6_sliczna_jedyna_taka_w.jpg

to zdjęcie szpeci forum xd ! :facepalm:

Opublikowano

Będzie karny jerzyk chyba :decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: tak tak zasluguje na baty

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

ps.mam kilka innych fot tego szczegulnego modelu :kox:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: tak tak zasluguje na baty

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

ps.mam kilka innych fot tego szczegulnego modelu :kox:

Zachowaj sobie na pamiątkę :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.