Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Zabieram się za upload...nie wiem ile potrwa, ale ja na fotkach widzę kilka zgłoszeń na kalendarz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a4_kedz.jpgpozdrawiam osobnika widzianego dzisiaj w godzinach popoludniowych na tamie w kedzierzynie :decayed: Ps:fajnie gablota sie prezentuje z pomalowanymi dokladkami w kolor :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie wielkie sory ze sie nie pojawiłem ale wrócilem z niemcowni i od razu gnałem do Ostrowca,mam takie pytanie,po kk smiga taka srebrna coupe 8b z wsadzonym tdikiem ma ktos namiary na tego kolesia?

niestety nie mamy nie widziany na spotach

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

http://s24.postimg.org/w1q5iix7l/a4_kedz.jpgpozdrawiam osobnika widzianego dzisiaj w godzinach popoludniowych na tamie w kedzierzynie :decayed: Ps:fajnie gablota sie prezentuje z pomalowanymi dokladkami w kolor :wink:

no widzisz ja ja pierwszy raz widzę autko i w dodatku na ramkach, niestety na spotach nie widziany :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gość jest z gdańska był dziś u mnie ,a czemu na spoty nie jeździ to nie wiem

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Witam,panowie wielkie sory ze sie nie pojawiłem ale wrócilem z niemcowni i od razu gnałem do Ostrowca,mam takie pytanie,po kk smiga taka srebrna coupe 8b z wsadzonym tdikiem ma ktos namiary na tego kolesia?

mój kumpel ma 80 coupe 2.3 20V Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka moja mała sugestia ,brałem kiedys bardzo czynny udział w zyciu motoryzacyjnym w kk wszystkie te kluby i wogule i zdjecia ze spotow na prawde bardzo fajne ,ale przed wrzuceniem to zamazujcie rejstracje bo z doswiadczenia wiem roznie sie to konczylo ,nasze miasto jest ze tak powiem bardzo "specyficzne"i jak sami wiecie rozni ludzie sa ,no zdazylo sie ze mielismy dupne problemy konczace sie nawet kolegium to taka rada,podjade kiedys na spota to pogadamy ,co do tej audi coupe 2,3 20v to nie chodzi o ta ciemno granatową od Karola?ja szukam kontaktu z kolesiem z tej srebrnej on ma wsadzonego jakiegos tdi a ze rzezbie przy mojej coupe wiec jest opcja ze ma on jakies czesci z tamtego benz silnika tylko typa nie moge namierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet te najtańsze gwinty daja radę...jakiś mts czy ta technik. potem ile skrecisz tyle twoje:)

co do fotek to pewnie masz racje i chętnie posłucham o specyfice kk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 jaki to jest samochód? : Audi forum

pany poczytajcie sobie wypowiedz burusa no normalnie mnie zatkalo,ja osobiscie w zyciu nie mialem innego auta jak audi ,zaczynajac od b1 konczac teraz na a4,mam kolegow ktorzy jaraja sie hondami i maja nawet mocne vtec ale co by nie mowic gnija im te auta na potege ,mam coupe z 89 roku i ani grama rdzy ,tak zapodalem linka zebyscie posmiali sie troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest duzo lepiej:) A ja czekam i czekam na paczki z kiera o Reggiego i z RNS-em od siemiana, ale cos w ch.. leci kurier i poczta:( Dawid gdzie wyrywasz te zderzaki?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...