Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema wszystkim ,Mati_23 widziałem Cie w sensie Twoje auto pod castorama ,czekałem troche myslałem ze sie pojawisz była okazja do zapoznania sie i pogadania ,no ale trudno ,bylem przegonic coupete bo nowe serce ma a ze sister chciala do casto wiec podjechalem i patrze takie cudo stoi z zielonym zderzakiem wiec zatrzymałem sie poogladac ,spoko szacun kolego dobra robota skoncze z coupe to moze wezme sie za a4 bo docelowo kupilem je tylko do jezdzenia bez zadnych modow ale kto wie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim ,Mati_23 widziałem Cie w sensie Twoje auto pod castorama ,czekałem troche myslałem ze sie pojawisz była okazja do zapoznania sie i pogadania ,no ale trudno ,bylem przegonic coupete bo nowe serce ma a ze sister chciala do casto wiec podjechalem i patrze takie cudo stoi z zielonym zderzakiem wiec zatrzymałem sie poogladac ,spoko szacun kolego dobra robota skoncze z coupe to moze wezme sie za a4 bo docelowo kupilem je tylko do jezdzenia bez zadnych modow ale kto wie pozdrawiam

kurde widzisz troszkę mi zeszło w tej ciastkoramie :facepalm: no szkoda ale spoczko jeszcze będzie okazja :decayed:

a jeszcze sporo pracy przy aucie jest ale powoli do celu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no,autko wyglada cacy ,ale wiem jak to jest zawsze cos dla wlasciciela jest nie tak ,znam to z autopsji,tylko ze ja jak juz wyprowadziłem na prosta to mi "lejeń" ha ha siadł na maske i od nowa zabawa ,ale daje rade i cały czas do przodu ha ha ,żona troche ma focha bo nie dosyc ze mam 3 audiki to jeszcze w kapeli rockowej gram wiec dochodzi problem gitary piece itp jeczała ze kombi nie ma tylko coupe wiec trzeba bylo sprzedac jedna gitare i kupic avanta ha ha nie spoko Twoja audiola zacnie wyglada ,na prawde wielki szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja ustawiłem w koncu kąt wtrysku tak jak powinien byc ,bo chciałem dobrze i dałem koledze mechanikowi niech da cos z siebie,to tak sie wykazał ze po podpieciu kompa nie mogłem wykresu złapac tak było w lesie ha ha teraz jest 41-53 i autko smiga jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...