Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UWAGA na pobieraczek.pl - to oszuści i naciągacze!!


MarkusTDI

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pobieraczek.pl/regulamin - Regulamin stoi jak byk.

Nie zauważyłem też niczego co by sugerowało bezpłatność.

A wręcz przeciwnie.. No, ale uważać trzeba...

*

Ps. Przykładaj więcej starań do pisania postów.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze jeszcze tego nie zamkneli, było pare spraw wytoczonych tej firmie, z reszta ja niewiem czego ludzie tam szukają, na googlach jak sie cokolwiek wpisze(do ściagniecia) to mało kiedy pobieraczek wyskoczy z linkiem :thumbdown:

Widocznie zmienili nieco regulamin, i zaznaczyli wyraźniej że serwis jest płatny, wczesniej było że jak ktoś zakładał konto, nieświadomie podpisywał umowe z witryną, tak było to zrobione ze uzytkownik zakładajac konto myślał że zakłada je na próbe, lecz w regulaminie było "ukryte" ze w przed upływem 7 dni nalezy złożyć rezygnacje z korzystania z usług tej witryny, taki myk przez który dużo osób popadło w koszta... ale czego oni szukali na tym serwisie przecież tam jest bida :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był program o nich w telewizji, inaczej bym o tym nie słyszał. Wysyłają list z groźba sprawy sądowej w razie niezapłacenia. Jednak jak dziennikarze sprawdzili, w sądzie żadnej sprawy nikomu jeszcze nie wytoczyli - po prostu straszą, a ludzie dla świętego spokoju płacą. Jak ktoś dostał taki list, to po prostu olać ich i wysłać maila, że rezygnuje się z ich usług, a jest na to bodajże miesiąc niezależnie co mówi ich regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był program o nich w telewizji, inaczej bym o tym nie słyszał. Wysyłają list z groźba sprawy sądowej w razie niezapłacenia. Jednak jak dziennikarze sprawdzili, w sądzie żadnej sprawy nikomu jeszcze nie wytoczyli - po prostu straszą, a ludzie dla świętego spokoju płacą. Jak ktoś dostał taki list, to po prostu olać ich i wysłać maila, że rezygnuje się z ich usług, a jest na to bodajże miesiąc niezależnie co mówi ich regulamin.

dokładnie, w tamtym roku tak plądrowali skrzynki @ :wallbash: był nawet wątek o tym na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ktos przejal kiedys dane ludzi co mieli oznakowane samochody i porozsylal zawiadomienia o egzekucji dlugow za kilka lat przechowywania danych w bazie ;]

niektorzy sie bali i placili a oni nikomu nic nie wytoczyli bo nie mogli. ale skoro juz ktos wyslal to byli do przdu. dobry sposob na bizness ;];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe pasożyty żerujące na ludzkiej naiwności bądź niewiedzy. Takie ścierwa zasługują co najwyżej na pogardę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mogą zrobić bo zaakceptowanie regulaminu to nie podpisanie umowy. Do tego okres próbny trwa 10 dni i po tym powinna być podpisywana umowa na dalszą współpracę a u nich jest tak że okres próbny mija i od razu uznają po tym czasie że umowa została podpisana. Żadnej sprawy nikomu jeszcze nie wytoczyli i nie wytoczą raczej bo sami działają niezgodnie z prawem, rozprzestrzeniając pirackie pliki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko pytanie dlaczego takie cwaniaczki i oszuści nie są ścigani z urzędu.Pewnie za mała szkodliwość społeczna wstyt mi że żyję w tym kraju, pocieszam się tylko tym że nie mieszkam np. w zinwabwe czy biednejrusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Polska rzeczywistość :thumbdown: Ponoć coś tam zaczynają działać w stosunku do tego portalu ale znając polskie władze to potrwa to jeszcze miesiącami... a w tym czasie jeszcze nie jedna osoba przestraszy się ich pogróżkami, sądem i zapłaci tę kasę... Do mnie też przysyłali takie maile ale jakoś nie mogłem pojąć tego jak portal który sam łamie prawo pod wieloma względami chce mi zakładać sprawę w sądzie... Oszukują ludzi w biały dzień a nasi "kochani stróże prawa" za bardzo się nie spieszą żeby coś robić z tym... Nie ciesz się bo Polska jest prawie jak Zinwabwe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzą, że oni są pośrednikami między klientem, a firmą rozpowszechniającą filmy, gry itp i że nie biorą odpowiedzialności za legalność ściąganych plików.

Też dałem się im naciągnąć - przysyłali prośby groźby, ale nie płaciłem. Poszperałem w przepisach i znalazłem przepis, który mówi, że jeśli nie przyślą w ciągu ich 10 dni próbnych umowy do podpisania, cennika usług oraz regulaminu, to okres wypowiedzenia przedłuża się do trzech miesięcy. Umowę cennik i regulamin mam otrzymać na nośniku trwałym, jakim jest najczęściej papier, a nawet email, gdyż wiadomości zapisane są w sposób trwały na twardym dysku. Oni natomiast twierdzą, że regulamin jaki jest zawarty na ich stronie jest zapisany w sposób trwały na monitorze. Wychodzę z ich strony i gdzie to mam zapisane trwale? - śmiechu warte.

Wysłałem wypowiedzenie mailem i pisemnie poleconym, a oni oczywiście swoje, że po terminie, ale od tamtej pory mam spokój i się nie odzywają od dwóch miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej zarabiają na dzieciach - jak powiedzą rodzicom, to będzie bura, więc do babci, do dziadka, do banku i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...