Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Vredstein Ultrac

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jezdzi ktoś na Vredsteinach ?????

musze kupić jakieś 17 i w dobrej cenie mogę dostać coś takiego:

Ultrac Sessanta

http://www.audizine.com/gallery/data/500/UltracSessantaRijrichting.jpg

lub Ultrac W

http://www.aparadela.com/publico/images/ULTRAC.jpg

rozmiar 235/45R17 cena 483 zł brutto za oba modele. Warto?

jeśli ktoś miał takie oponki proszę o info :)

Opublikowano

Ultrac Sessanta mają bardzo dobrą opinię wśród użytkowników. Bardzo dobrze kleją na suchym i mokrym, do tego są bardzo ciche ponoć. Osobiście nie sprawdzałem, ale będę takie 225/40 R18 zamawiał na sezon letni.

Zorientuj się co do ceny, bo na allegro komplet w rozmiarze jak napisałem kosztuje 1850 pln nowe.

Opublikowano
  • Autor

Ultrac Sessanta mają bardzo dobrą opinię wśród użytkowników. Bardzo dobrze kleją na suchym i mokrym, do tego są bardzo ciche ponoć. Osobiście nie sprawdzałem, ale będę takie 225/40 R18 zamawiał na sezon letni.

Zorientuj się co do ceny, bo na allegro komplet w rozmiarze jak napisałem kosztuje 1850 pln nowe.

ceny na allegro prawie identyczne, także nie będę się zastanawiał i założę je u siebie w zaufanym serwisie :)

Opublikowano

A podpytaj naszego klubowego kolegę wojtusania o jakąś promocyjke :good:

Opublikowano

dokładnie zapytaj wojtusania u niego z reguły najtaniej (duuuuże rabaty dla klubowiczów)

sam się zastanawiam nad tą marką... podobno dobre opony

Opublikowano
  • Autor

dokładnie zapytaj wojtusania u niego z reguły najtaniej (duuuuże rabaty dla klubowiczów)

sam się zastanawiam nad tą marką... podobno dobre opony

już zamówiłem, w sumie do Wojtka mam 40 km ale u siebie mam zaufanego wulkanizatora i te kilkadziesiąt złotych oszczędności szybko stopnieją :)

Opublikowano

Polecam wszystkim opony Vredenstein. Miałem letnie na passacie a teraz mam zimowe na mojej niuni, dokładnie Snowtrack3, nie jeździłem na lepszych oponach zimowych. Letnie też były bardzo dobre.

Opublikowano

Polecam wszystkim opony Vredenstein. Miałem letnie na passacie a teraz mam zimowe na mojej niuni, dokładnie Snowtrack3, nie jeździłem na lepszych oponach zimowych. Letnie też były bardzo dobre.

jak wygląda sprawa ze ścieralnością tych letnich oponek u ciebie????

Opublikowano

a ktoś ma jakiś kontakt do wojtusania bo na tej stronce

http://www.a4-klub.pl/smf/wwwoponyshopcom_aktualne_promocje_dla_klubowiczow_a4_wojtusania-t28427.90.html

nikt sie nie odzywa

????

zagadaj na gg albo mail :wink4:

w niedzielę zamawiałem u kolegi opony, nie ma problemu z kontaktem

Opublikowano

Ultrac Sessanta mają bardzo dobrą opinię wśród użytkowników. Bardzo dobrze kleją na suchym i mokrym, do tego są bardzo ciche ponoć. Osobiście nie sprawdzałem, ale będę takie 225/40 R18 zamawiał na sezon letni.

Zorientuj się co do ceny, bo na allegro komplet w rozmiarze jak napisałem kosztuje 1850 pln nowe.

Właśnie takie zamówiłem. Zobaczymy jak się sprawdzą w porównaniu z moimi dotychczasowymi Conti Sport Contact II

Opublikowano

ten pierwszy model miałem osobiście na mojej poprzedniej audi i sprawowały sie rewelacyjnie

Opublikowano

jak wygląda sprawa ze ścieralnością tych letnich oponek u ciebie????

Jeżeli chodzi o ścieralność to było bardzo dobrze. Przejechałem na nich około 150000 km i sprzedałem auto bratu. Stan opony przy zmianie na zimowe - bardzo dobry, ubyło może 1,5 mm bieżnika

Opublikowano
  • Autor

jak wygląda sprawa ze ścieralnością tych letnich oponek u ciebie????

Jeżeli chodzi o ścieralność to było bardzo dobrze. Przejechałem na nich około 150000 km i sprzedałem auto bratu. Stan opony przy zmianie na zimowe - bardzo dobry, ubyło może 1,5 mm bieżnika

150 tys km na jednym komplecie opon??????????? i ubyło 1,5 mm ??????

Opublikowano

jak wygląda sprawa ze ścieralnością tych letnich oponek u ciebie????

Jeżeli chodzi o ścieralność to było bardzo dobrze. Przejechałem na nich około 150000 km i sprzedałem auto bratu. Stan opony przy zmianie na zimowe - bardzo dobry, ubyło może 1,5 mm bieżnika

Hm... :mysli: No rzeczywiście ścieralność znikoma! :naughty: :naughty: :wink4:

Opublikowano

jak wygląda sprawa ze ścieralnością tych letnich oponek u ciebie????

Jeżeli chodzi o ścieralność to było bardzo dobrze. Przejechałem na nich około 150000 km i sprzedałem auto bratu. Stan opony przy zmianie na zimowe - bardzo dobry, ubyło może 1,5 mm bieżnika

150 tys km na jednym komplecie opon??????????? i ubyło 1,5 mm ??????

1,5 mm po 150 000 km na oponach?? :shocked:

Opublikowano

Moje właśnie przyszły. Teraz tylko poczekać na koniec zimy :evil:

Opublikowano
  • Autor

Moje właśnie przyszły. Teraz tylko poczekać na koniec zimy :evil:

pewnie się nie możesz na nie napatrzeć :)
Opublikowano

Moje właśnie przyszły. Teraz tylko poczekać na koniec zimy :evil:

pewnie się nie możesz na nie napatrzeć :)

Na żywo wyglądają fajniej niż na zdjęciach. Ciekawe jak będzie na samochodzie.

Opublikowano

tak sie sklada ze takowe uzytkowalem w sezonie 2009. Dokladnie model Sessanta 225/40/18

Plusy:

- rewelacyjne trzymanie na zakretach

- nie piszcza

- na suchym ciezko zerwac przyczepnosc na starcie (swietnie sie "odpychaja" od asfaltu

- na mokrym pewne prowadzenie i kontrola

- bardzo ciche

- super wzór bieznika

- naprawde solidny rant ochronny felgi

- rewelacyjny stosunek jakość/cena

Minus:

- praktycznie po 1 sezonie zostało jakies 3mm bieznika na przodzie (na tyle tez wiele lepiej nie jest) > zapewne to wynik dosc dynamicznej jazdy :)

Moim zdaniem: Nie mialej jeszcze lepszej opony. Gdyby nie ta scieralnosc to opona WZÓR.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.