Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Johny pewnie na księżyc poleciał zarabiać euro na nową furkę :evil:

ciekawe kiedy wraca :mysli:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 11:18_________________________________________________może powinniśmy obejść jakieś święto osiągnięcia 50 strony w Suwalskich spotach?? :naughty:

hahah jaki kosmos ziomki :wink4:

a tak poza tym to :siema:

moze za 2 tyg,. wroce ,cos takiego.

szukam autka ale kicha straszna :thumbdown: w tym regionie ceny sa nieezaciekawe,autka sporo kosztuja, nawet te co maja przebiegi 300kt.

w takim razie jak byscie mieli dla mnie cos ciekawego to piszcie , szukam najlepiej tdi

b6 pierwsze wypusty kombi najlepiej

e46 po lifcie

i myslalem o pasku b5fl

wszystko w gnojowce :good:, jak byscie cos wiedzieli to dajcie znac na pw albo kom . pozdro :kox:

jak chcesz to mogę zapytać czy mój przyszły "może teść" nie chce sprzedac paska FL 1,9TDI 100PS na PD bo wiem że planuje zmienić za sharana.. srebry combi.. przebieg nie wiem jaki ale pewnie 200 ponad będzie.. jakiegoś wypasu nie ma ale klimatronik i takie tam są.. komputera brak.. jak co to mogę zapytać a i rocznik 2001 chyba jesli dobrze pamiętam.. auto zadbane z tego co widziałem..

chociaż osobiście na Twoim miejscu jakbym miał kasy do wydanie to bym brał paska FL 130PS jakiś ładny kolor i sedan oczywiście :decayed: ale jak chcesz o srebrną strzałę mogę zapytać.. B6 jak chcesz za mniejszą kasę to pewnie sama padlina.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba przewieźć jakaś murzynkę pod dyskoteką :polew:

Johny a ile planujesz przeznaczyć na furoszona?? ;) zawsze to Ci moge sprzedac swoją rakiete :cool1: ma "prawie 200" PS co prawda to nie 130 ale zawsze może być ;)

a tak na poważnie to napisz ile planujesz to może coś Ci zaproponujemy :) ktoś z Gdańska chcial opylić B5FL czarną wymodzona na prawie 200PS ;) tyloma kucami chyba byś nie pogardził no nie? :kox:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 21:29_________________________________________________a jeszcze se przypomniałem że jakiś czas temu koleżanki koleś chciał sprzedać czarna bmw 330xd :kox: tylko to jakiś świeższy rocznik i nie wiem jakie ceny oscylują ale to było E46 więc też mógłbym zapytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kasa to ok 28tys na autko plus jakies tam czesci z 2tys. :)

a te z gdanska to wiem jakie autko pisalem do goscia przed samym wyjazdem , ciekawe autko :good:

330 za tegi motur :decayed: bym sie rozyebal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kasa to ok 28tys na autko plus jakies tam czesci z 2tys. :)

a te z gdanska to wiem jakie autko pisalem do goscia przed samym wyjazdem , ciekawe autko :good:

330 za tegi motur :decayed: bym sie rozyebal :decayed:

a tam się ruzjebał :naughty: napęd BMW na 4 koła myślę że w zimę byłoby szaleństwo :) i pewnie w tej cenie byś się załapał :good:

jak będę słyszał coś o jakimś dobrym furaku to na pewno dam znać.. wrzuć może info na forum że czegoś poszukujesz to może ktoś coś będzie miał dla Ciebie ;) bo wiesz jak to szukanie po allegro i komisach.. każdy zachwala a później wiadomo co :sick3:

do 28 tysi to myślę że na B6 to chyba nie będzie szans żeby coś konkretnego znaleźć.. moim zdaniem pasek B5 FL z napędem na 4 koła i w dieslu i oczywiście z jakimś dobrym wypasem w środku ;)[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:28_________________________________________________ :dance: Johny wiem.. wiem.. wiem.. zgłoś się do zakupu kontrolowanego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przewieźć jakaś murzynkę pod dyskoteką :polew:

Johny a ile planujesz przeznaczyć na furoszona?? ;) zawsze to Ci moge sprzedac swoją rakiete :cool1: ma "prawie 200" PS co prawda to nie 130 ale zawsze może być ;)

a tak na poważnie to napisz ile planujesz to może coś Ci zaproponujemy :) ktoś z Gdańska chcial opylić B5FL czarną wymodzona na prawie 200PS ;) tyloma kucami chyba byś nie pogardził no nie? :kox:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 21:29_________________________________________________a jeszcze se przypomniałem że jakiś czas temu koleżanki koleś chciał sprzedać czarna bmw 330xd :kox: tylko to jakiś świeższy rocznik i nie wiem jakie ceny oscylują ale to było E46 więc też mógłbym zapytać :)

Kuni dużo ale pewnie nikt nie pomyślał o wyhamowaniu tego,dobrym sprzęgle ,przeguby itd.Miec 200koni to nie problem ale jeździć i sie cieszyć to większy.Większy icek,turbo,wtryski,walki,pompa.Przed zakupem b6 także miałem kupie 330xd ale naczytałem sie i porozmawiałem z kolesiami którzy ekspoatuja takie motory .Powiem tak na bmw trzeba mieć siana zeby ja latać jeszcze w takim motorze i z napędem na "q"Jak by ktoś chciał to mogę załatwić namiar na takowa jak ja mam w pakiecie"-S-linę" srebro soft zrobiony.Zresztą każdy ma swój rozum i z niego kozystaPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fakt że 330xd jest drogie w utrzymaniu.. też o tym słyszałem.. :decayed:

Sylwek a Ty żyjesz?? nic się nie odzywasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przewieźć jakaś murzynkę pod dyskoteką :polew:

Johny a ile planujesz przeznaczyć na furoszona?? ;) zawsze to Ci moge sprzedac swoją rakiete :cool1: ma "prawie 200" PS co prawda to nie 130 ale zawsze może być ;)

a tak na poważnie to napisz ile planujesz to może coś Ci zaproponujemy :) ktoś z Gdańska chcial opylić B5FL czarną wymodzona na prawie 200PS ;) tyloma kucami chyba byś nie pogardził no nie? :kox:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 21:29_________________________________________________a jeszcze se przypomniałem że jakiś czas temu koleżanki koleś chciał sprzedać czarna bmw 330xd :kox: tylko to jakiś świeższy rocznik i nie wiem jakie ceny oscylują ale to było E46 więc też mógłbym zapytać :)

Kuni dużo ale pewnie nikt nie pomyślał o wyhamowaniu tego,dobrym sprzęgle ,przeguby itd.Miec 200koni to nie problem ale jeździć i sie cieszyć to większy.Większy icek,turbo,wtryski,walki,pompa.Przed zakupem b6 także miałem kupie 330xd ale naczytałem sie i porozmawiałem z kolesiami którzy ekspoatuja takie motory .Powiem tak na bmw trzeba mieć siana zeby ja latać jeszcze w takim motorze i z napędem na "q"Jak by ktoś chciał to mogę załatwić namiar na takowa jak ja mam w pakiecie"-S-linę" srebro soft zrobiony.Zresztą każdy ma swój rozum i z niego kozystaPozdro

dokladnie tak jak piszesz , na nie potrzebuje skarbonki bez dna :kwasny:

Marcin jak bedziesz cos wiedzial o jkiams zadbanym autku to pisz smialo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwiasty pewnie grzebie FISA żeby do spocika było co pokazać :naughty:

hehe możliwe.. albo pewnie zapracowany jest :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania zbiornik na dwie pompy. myśli ktos o zakładaniu sprysków?

a spieszy Ci się ze sprzedażą jego? bo ja jakbym lampy od polifta w końcu założył to będę rezał xenon więc na pewno się przyda w przyszłości :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie lezy i zawala miejsce.

a powiedz ile Ty byś za niego chciał?? Bo nie wiem czy mnie stać w ogóle będzie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy 90,- . na forum koles napisał ze bierze, ale narazie nic poza to sie nie odezwał

kurde ja tak myslę że nie masz co czekać aż ja się zdecyduje tylko sprzedaj tak komuś.. bo zanim ja się wezmę za te całe ksenony i wykminię całą kasę to mnie wiosna zastanie.. jeszcze nawet lamp poliftowych nie mam a co mówić o samym rezaniu sprysków hehe.. człowiek ma dużo marzeń ale bez pieniędzy to słabo z ich spełnianiem :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sprzedane. nawet nie wiedziałem ze to takie chodliwe. albo za mało chciałem :kox:

we wtorek ruszam na suwałki. bede szykował furke na spota. bo pare gratów lezy i czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sprzedane. nawet nie wiedziałem ze to takie chodliwe. albo za mało chciałem :kox:

we wtorek ruszam na suwałki. bede szykował furke na spota. bo pare gratów lezy i czeka.

no chodliwe chodliwe :) przy założeniu ksenonu to taki pojemnik bardzo potrzebny.. ja jak będę zakładał to bez niego też ani rusz :)

szybko już jedziesz jak we wtorek.. ja dopiero z gdańska wyjeżdżam w piątek i to nie wiem o której bo jeszcze brat wraca z Norwegii samolotem i muszę na niego czekać i odebrać go z lotniska..[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 10:10_________________________________________________hej hej ludzie a pasuje Wam data i godzina naszego Spota? może być? czy coś zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...