Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

no tez sie sklaniam ku wypasionemu b5 niz golasowi b6 , aha noi autko bedze chipowanie itp., wroce to bede myslal ,puki co mam jeszcze moja ceglasta strzale :naughty:.

ja na spota sie nie wyrobie na pewno , bo w sobote wyjezdzam ze szfffabowni :evil:

ale moze w tyg. cos na szybkiego sie ogarnie jakis mini spocik .

pozdro chlopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tez sie sklaniam ku wypasionemu b5 niz golasowi b6 , aha noi autko bedze chipowanie itp., wroce to bede myslal ,puki co mam jeszcze moja ceglasta strzale :naughty:.

ja na spota sie nie wyrobie na pewno , bo w sobote wyjezdzam ze szfffabowni :evil:

ale moze w tyg. cos na szybkiego sie ogarnie jakis mini spocik .

pozdro chlopaki

widziłem b5 w przyzwoitym stanie pewnie 1,8t elektryka z DE napeweno super zadbana 99 rok stoi na STATOILU ziomek sprowadza naprawde fajne autka i czyste nic nie kabinuje praktycznie kazde serwisowane do konca badz autentyczna ksiazka serwisowa.Podjedz zobacz przod nisko osadzony pewnei jakis zawias siedzi.Powinienem byc w niedziele.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny to jak coś to zrobimy mini spota na początku tygodnia bo ja pewnie będę do środy.. ale główny spot w sobotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinos80, spot jest w sobotę a nie niedzielę :naughty:

:kox: siemka filipek jestem zamotany sam z mala caly tydzien druga córa mi sie urodziła ogarnac sie nie moge.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Marcin czemu się nie chwaliłeś?? gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oklaski:

oby Ci dziecię zdrowo i dobrze rosło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja niestety nie obecny - w ten weekend mam zajęcia na Polibudzie. :(

Wracam dopiero w niedzielę wieczorem.

Trzymajcie się! :)

Marcin - gratulacje! Niech córcia zdrowo rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki,no teraz juz mam 2 małe kobiety.Pozdrawiam panickiiiiiiii............. :hi::decayed:

Moja mała "LENA" :>

lp3ZS.jpg

Marcin nie chce Cie dołować.. ale jak dziewczyny trochę podrosną i będziesz miał już 3 kobiety w domu i Ty sam to Ci współczuję :polew:

albo kombinuj już z synem albo zięcia powoli se szukaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki,no teraz juz mam 2 małe kobiety.Pozdrawiam panickiiiiiiii............. :hi::decayed:

Moja mała "LENA" :>

lp3ZS.jpg

Marcin nie chce Cie dołować.. ale jak dziewczyny trochę podrosną i będziesz miał już 3 kobiety w domu i Ty sam to Ci współczuję :polew:

albo kombinuj już z synem albo zięcia powoli se szukaj :naughty:

zdaje sobie stary sprawe:-) ale na moje mody wystarczy puki jeszcze nie ma az tak duzych wydatków.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chłopaki już niedługo będę się zbierał w nasze strony.. i tu pytanie.. jaka w Suwałkach panuje temp? zakładać już dziś od razu zimówki? czy da rade jeszcze te kilka dni na letnich polatać? co by w d*pę komu się nie wślizgnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na letnich jeżdze, deszcz pada :thumbdown: zimówki założe kiedy z 0,5 m nap.oli sniegu, tzn. gdy dzrzwi od samochodu będzię cięzko otworzyc :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to założę zimówki po święcie zmarłych :) dzięki Karolu :)

dzisiaj trzeba zaliczyć myjkę żeby na spota niunia była czysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam od tygodnia mam zimowki 16"

wieczorem jak sie jezdzi to czasem sie sliskawo robi , tez mam plan auto umyc ale zanim do Suwałk sie doturlam to bedzie pewno znowu brudne :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam od tygodnia mam zimowki 16"

wieczorem jak sie jezdzi to czasem sie sliskawo robi , tez mam plan auto umyc ale zanim do Suwałk sie doturlam to bedzie pewno znowu brudne :przebiegly:

to przyjedz wcześniej do Suwałk i u nas umyj żeby była czysta na spocie :)[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:35_________________________________________________jak jechałem z gdańska to jeszcze miśki we mnie strzelili i kuwa.. 4 punkty no i mandat za prędkość.. 71 w terenie zabudowanym.. :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś się nie wyrobiłem z myjnią :kwasny: też jutro będę musiał jak zdążę.. bo starsza już chyba zaplanowała cały dzień jeżdżenia itd.. hehe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jechałem z gdańska to jeszcze miśki we mnie strzelili i kuwa.. 4 punkty no i mandat za prędkość.. 71 w terenie zabudowanym.. :wallbash:

pewnie ta akcja znicz :mysli::disgust: Łukasz teraz pewnie coraz częściej i poważnej myślisz nad cb :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...