Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chłopaki wstyd się przyznać ale miałem aparat tylko w ogóle zapomniałem zaproponować żebyśmy zrobili jakieś foty :wallbash:

spot wypadł bardzo fajnie.. miła atmosfera.. my i panie z plazy ;) hehe

trochę stropu obdarła? przez Twoją antenę mało plaza się nie zawaliła.. :kox:

:naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Panocki za spota :good:

a tym co nie byli proponuję jakąś karę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki Panocki za spota :good:

a tym co nie byli proponuję jakąś karę :decayed:

Filip spójrz na samą górę w pierwszym poście jest kara napisana :kox:

a jak nie ta, to proponuję zrzutę tych co nie byli dla tych co byli na 5 litrów ON na głowę :good:

Opublikowano

Joker, przeczytaj uważnie pierwszy post na górze- co Ty na to ? :naughty::polew:

Opublikowano

Ci, których nie było na następnego spota muszą dodatkowo przywieźć jakieś fajne dziewczyny, które umyją nam auta- to taki prykas ode mnie (Filip) :evil:

:evil: i żeby miały dobre :boobs: co by dokładnie umyły i nie porysowały lakieru jakimiś pryszczami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Joker, przeczytaj uważnie pierwszy post na górze- co Ty na to ? :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew:

to nie głupi pomysł z tymi dziewczynami :) miseczka B/C to tak obowiązkowo.. ale za duże też nie mogą być bo zamiast myć nam samochody to będę nimi po podłodze zasuwały :polew:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 07:50_________________________________________________no to chłopaki bezpiecznej jazdy, bezmandatowej i bezkolizyjnej :wink4:

Opublikowano

Ci, których nie było na następnego spota muszą dodatkowo przywieźć jakieś fajne dziewczyny, które umyją nam auta- to taki prykas ode mnie (Filip)

tzw dla was alasssss galerianosssssssss el ślepakosssss.Ok załatwionosssssssssss panicki.

Opublikowano
  • Autor

Topor sprzedaje furę :shocked:

auto jest doinwestowane.. jak jesteś zainteresowany to na Twoim miejscu bym ja wziął ale bez tej felgii.. widziałem na innych zdjęciach i wydawała się ok.. ale jak teraz widzę na tych z allegro to jest :sick3:

ale auto ogólnie za***iste :)

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-1-9-tdi-rarytas-i1300922020.html

dziewczyny co myślicie?

kawał drogi jak by co :confused4:, kuzwa zawsze tak jest jak cos fajnego to na drugim końcu polski :wallbash:

za 30tysi kawał drogi mi srednio to lezy ewentualne "cudeńko" ten przebieg mało realny,sprowdzone usa albo klapa tyl zmieniona zreszta wyrezane auto i jeszcze felerny silnik 2,5.A jeszcze ten piekny kolor oslon :wallbash:Sa koszta jest zabawa.Byłes na statoilu a4 patrzyłes to co ci proponowałem.Musisz tez sobie powiedziec co chesz serie i sam ja modzić(ja bym tak wolał) czy juz wymodzone auto.Pozdro

Niew eim czy avant wchodzi w gre ale mozesz zadzwonic vin poprosic i zobaczyc ju b6 ewentualnie opztrz kto jest z okolicy niech podleci zobaczy co i jak z autkie(czujnik lakieru zvaguje) i bedziesz wiedzial.

http://allegro.pl/super-audi-a4-avant-1-9-tdi-130-km-i1296268677.html

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-160km-full-wypas-C12401661.html

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-1-9-tdi-rarytas-i1300922020.html

dziewczyny co myślicie?

kawał drogi jak by co :confused4:, kuzwa zawsze tak jest jak cos fajnego to na drugim końcu polski :wallbash:

za 30tysi kawał drogi mi srednio to lezy ewentualne "cudeńko" ten przebieg mało realny,sprowdzone usa albo klapa tyl zmieniona zreszta wyrezane auto i jeszcze felerny silnik 2,5.A jeszcze ten piekny kolor oslon :wallbash:Sa koszta jest zabawa.Byłes na statoilu a4 patrzyłes to co ci proponowałem.Musisz tez sobie powiedziec co chesz serie i sam ja modzić(ja bym tak wolał) czy juz wymodzone auto.Pozdro

Niew eim czy avant wchodzi w gre ale mozesz zadzwonic vin poprosic i zobaczyc ju b6 ewentualnie opztrz kto jest z okolicy niech podleci zobaczy co i jak z autkie(czujnik lakieru zvaguje) i bedziesz wiedzial.

http://allegro.pl/super-audi-a4-avant-1-9-tdi-130-km-i1296268677.html

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-160km-full-wypas-C12401661.html

Marcin cos ci sie pomieszalo to jest 1,9 avg nie 2,5 , pisałem z Toporem oddaje za 26,500 , felgi też nie moj gust by poszły odrazu na sprzedaż raczej, no pod maską też te plasiki :kwasny:. noi fotele zwykle nalesniki.

w weekend podjade na litwe obaczę co tam jest .

w sumie chyba wole takie doinwestowane autko , niz sam miał bym to robić :evil:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:51_________________________________________________a tą ze statoila podjade dzis luknąć , ale to chyba benz.

Opublikowano
  • Autor

i co tam Johny oglądałeś tą na Statoilu?? [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 14:25_________________________________________________szkoda że w tej Topora nie ma jakichś fajnych kubłów albo czegoś fajniejszego a nie takie zwykłe.. :kwasny:

Opublikowano

przejeżdzałem obok ale znowu nie zajechałem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

dziś też przejeżdżałem obok dwa razy i widziałem że z zewnątrz z dalszej odległosci ładnie wygląda.. ale ciekawe jak z bliska..

a Ty Johny tak się napaliłeś na B5 FL?? czy jakieś inne też wchodzą w grę?

Opublikowano

zobaczymy co sie trafi , choc nie powiem audiczka Topora jest fajna :good:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-1-9-tdi-rarytas-i1300922020.html

dziewczyny co myślicie?

kawał drogi jak by co :confused4:, kuzwa zawsze tak jest jak cos fajnego to na drugim końcu polski :wallbash:

za 30tysi kawał drogi mi srednio to lezy ewentualne "cudeńko" ten przebieg mało realny,sprowdzone usa albo klapa tyl zmieniona zreszta wyrezane auto i jeszcze felerny silnik 2,5.A jeszcze ten piekny kolor oslon :wallbash:Sa koszta jest zabawa.Byłes na statoilu a4 patrzyłes to co ci proponowałem.Musisz tez sobie powiedziec co chesz serie i sam ja modzić(ja bym tak wolał) czy juz wymodzone auto.Pozdro

Niew eim czy avant wchodzi w gre ale mozesz zadzwonic vin poprosic i zobaczyc ju b6 ewentualnie opztrz kto jest z okolicy niech podleci zobaczy co i jak z autkie(czujnik lakieru zvaguje) i bedziesz wiedzial.

http://allegro.pl/super-audi-a4-avant-1-9-tdi-130-km-i1296268677.html

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-160km-full-wypas-C12401661.html

Marcin cos ci sie pomieszalo to jest 1,9 avg nie 2,5 , pisałem z Toporem oddaje za 26,500 , felgi też nie moj gust by poszły odrazu na sprzedaż raczej, no pod maską też te plasiki :kwasny:. noi fotele zwykle nalesniki.

w weekend podjade na litwe obaczę co tam jest .

w sumie chyba wole takie doinwestowane autko , niz sam miał bym to robić :evil:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:51_________________________________________________a tą ze statoila podjade dzis luknąć , ale to chyba benz.

moj bład ,sorki kilka ofert i sie pomieszalo.Pozdro i powodzenia w szukaniu.

Opublikowano

Pozdrowienia z Poznania. dzieki za spotkanie

Opublikowano
  • Autor

ja też już dziś wracam do siebie.. kurde a się nie chce.. :(

Johny a jak tam szukanie furmanki?

Opublikowano

widziałem ta ze statoila spoko nawet 1.8t na allegro chyba nawet jest cos koło 15 tys kostet. ale nie chcem benz. :kwasny: , chcem teraz dizelusa .

w weekend jade na Litwę .

Opublikowano
  • Autor

wielu ludzi marzy o 1.8T :naughty:

no ale diesel to diesel ;) a patrzyłeś te B6 przetarte z tyłu z Białegostoku co wklejałem tu link na forum?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.