SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

joker-lukasz

no ciekawie :polew:

jak zdawałem na C to miałem strasznego niedojeba, normalnie chory gość,ale do takich akcji nie doszło :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________najlepszy jest koment na końcu "ty on chyba nie zdał" :polew:

• Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka

Jeśli był by ktoś chętny na regenerację włącznika świateł i innych elementów to zapraszam :hi:

no ciekawie :polew:

myślę, że to jakaś prowokacja lub coś w tym stylu.. bo podejrzanie jeszcze oni nie podjechali samochodem a tego dziada egzaminatora już było słychać w kamerze :polew: :polew:

i po takim strzale głową o bok samochodu myślę że byłyby jakieś ślady :naughty: ale akcja dobra.. to pewnie pokazują na filmikach dla egzaminatorów z komentarzem "pamiętajcie, wpisujemy na kartce, że egzamin oblany"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 09:50_________________________________________________hej chłopaki spamujmy trochę lepiej to do nowego roku dogonimy ze stronami spoty białostockie :naughty:

lipa czy prawda???? wygląda dość realistycznie :decayed:

ten w szczególności jest poważny :tongue4:

znalazłoby się jeszcze parę aż tak poważnych hehe :wink4:

widzieliście.. fura Adamoo wystąpiła we wczorajszym odcinku "na wspólnej" ;) zobaczycie niedługo moją rakietę też ze chcą :kox:

no widziałem ten wątek o A4 w serialu :gwizdanie:

ja jego furę widziałem na żywo- kozak nie z tej ziemi :slina::shocked:

podobnie jak avant B6 Bart-s'a po prostu kosmos :kox: :kox:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:56_________________________________________________słuchajcie Pany, myślałem może jakby na najbliższym spocie była frekwencja odpowiednia :naughty: to byśmy zrobili na parkingu pod Plazą jakieś foty, które potem każdy z nas umieściłby w podpisie ? :gwizdanie:

Jak frekwencja będzie mała to znajdziemy jakieś audiki na parkingu i staniemy obok - frekwencja się zwiększy. :>

Pomysł spoko - rozumiem, że na ochotnika robisz za fotografa. :)

Może ktoś zalinkować ten temat z furą z serialu?

Aparat mogę wziąć jak coś :wink4:

Tu auto klubowe w serialu:

:cool1:

PS. Kto się wstępnie ma zamiar pofatygować na spota? :gwizdanie:

ja pewnie też.o ile nie będzie takiej aury jak dziś.

dzisiaj piździec,zawiało mnie. be3 stoji w poprzek drogi,przodem w rowie :confused4: brałem z byka wszystkie zaspy i niestety ściągnęło w manowce :angry:

i panie co jest!? koła krenco sie a nie jedzie :kox:

lipa czy prawda???? wygląda dość realistycznie :decayed:

taaa a moją jutro będzie smigac maciuś z klanu haha :decayed:

oczywiście ja tez wybieram się na spota, w ramach opłatka podzielimy się kurczakiem w KFC :decayed:

ten w szczególności jest poważny :tongue4:

znalazłoby się jeszcze parę aż tak poważnych hehe :wink4:

to zeby frekwencja byłą wieksza wezme tez moje drugie audi :)

dobra ja mogę wziąć aparat chyba że ktoś ma jakiś lepszy na przykład lustrzankę :) to ustąpię :naughty:

zrobimy jakąś małą sesję bo dawno żadnych fotków nie mieliśmy na spotach :gwizdanie:

ja proponuje przejechać się na jakiś duży fajny wolny parking żeby się poślizgać furkami :) ostatnio byliśmy z chłopakami z gdańska pod Auchanem :) przednia zabawa, Moim co prawda takiej frajdy nie było ale Bieńka B6 i Ola B7 3.0TDI około 280PS to dopiero latało :kox: cały wieczór chodziłem z bananem na gębie :decayed:

dobra, to się spotkamy pod ratuszem i pomyślimy co dalej, w każdym razie mam nadzieję, że obejdzie się bez wykrętów typu "zimno, wiatr w oczy" i ma być nas dużo :bicz::guma: a nie jak zawsze 3-4 auta :wallbash:

ok. to wezme lustrzanke:) co by zdjęcia porobic.

:good:

ja wezmę termos z herbatą jakby było bardzo zimno :polew:

Dawać Panowie ze spamem dawać :kox::decayed:

dobra to załatwione :)

Gwerty bierze lustrzankę ;)

Filip herbatę z prądem :)

Marcinos i Geony Sylwiasty Michcio i reszta którzy nie jeżdżą na spoty obiecane laski ;)

ja biorę lampy na pokaz :naughty:

Karol pewnie swoją na zakupy :wink4:

I chłopy tym razem bez żadnych wykrętów.. mają być wszyscy

Na początku spotykamy się pod Ratuszem później możemy gdzieś pojechać poszaleć autami na śniegu (jak ktoś ma jakąś fajną miejscówkę to pisać) a później na kurczaczki do KFC ;)

no i chłopy dawać ze spamem, pamiętajcie że do nowego roku mamy dogonić Białystok ;):spam: :spam: :spam: :spam:

Joker jakie lubisz dziewczyny ...............żywe ? hehe :polew: , czy lepiej coś bardziej fikuśnego wziąć typu http://allegro.pl/kozy-koza-i1368648049.html :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czym wy chcecie tam szalec tymi tdi ? :decayed:

czym wy chcecie tam szalec tymi tdi ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: no wiadomo że żywe :) ale że już świątecznie to wolę karpie :polew: :polew: :polew:

hej hej Panie bez podjazdów do TDI :decayed: z tego co mi wiadomo to też polujesz na pierdziela :polew: :polew:

słyszałem że pisałeś do Antonia w sprawie jego fury :)