Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale i tak najlepszy był kolo z bmw i jego umiejętności :polew:

kufaaa pierwszy raz widziałem taki sposób na odpalenie samochodu :polew: :polew: :polew: :polew:

i tak najlepiej wyglądała panna jak zakrywała twarz żeby nikt jej nie poznał :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to widzę było wesoło. :)

Trzeba było filmik fonem nagrać i na YT zapodać. :)

Opublikowano

No to widzę było wesoło. :)

Trzeba było filmik fonem nagrać i na YT zapodać. :)

nie było kiedy bo zęby leliśmy :decayed:
Opublikowano

co bmw to bmw :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co bmw to bmw :decayed:

jak bmw nie skacze to nie idzie tego odpalić :polew: :polew: :polew: :polew:

w ogóle pod plazą się naśmialiśmy :polew:

Opublikowano

co bmw to bmw :decayed:

jak bmw nie skacze to nie idzie tego odpalić :polew: :polew: :polew: :polew:

w ogóle pod plazą się naśmialiśmy :polew:

:decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

WESOŁYCH ŚWIĄT GAYS :decayed::drunk:

Opublikowano

image.jpg

Dużo śniegu, smacznej rybki,

lekkiej i niegroźnej chrypki,

uśmiechu od ucha do ucha

i pogody ducha w nadchodzące ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA- PANICKIIIIIII :kox:!

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT :)

Opublikowano

co z tym kolesiem od beemki było?

Opublikowano
  • Autor

co z tym kolesiem od beemki było?

trzeba było przyjechać to byś wiedział :cool1::)
Opublikowano

no tak

Opublikowano

Michcio kolejny raz obiecywałeś że się zjawisz na spocie i kolejny raz się spaliłeś :pali:

:bag:

Opublikowano

Wesołych Świąt chłopaki :banan3:

Opublikowano

Pewnie tak pojedli i popili :drunk: ze nawet do kompa sie zasiąść nie chce ;)

Opublikowano

Pewnie tak pojedli i popili :drunk: ze nawet do kompa sie zasiąść nie chce ;)

dzis byłem w Sejnach, wracałem na wieczór, do Suwałk normalnie do 100 szło jechać, Suwałki -Olecko 10km/h niekiedy nawat wolniej- LODOWISKO, w Bakałarzewie ludzie pod górę nie dawali radę podjechać, wysiadali i się przewalali taka szklanka, samochodów 50-70 może więcej stało i tak po kolei się wdrapywali, niektórzy bezskutecznie bo ich cofało :shocked: samochód nosiło przy jakimkolwiek ruchu kierownicą :gwizdanie: a ten kto zjeżdżał to też pojedynczo z góry potem kolejny, ostra gołoledź :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja wczoraj też wieczorem wracałem ale z okolic ełku.. ostra szklanka była.. całą drogę jechałem prędkością 40-60 km/h czasami załapało się na jakiejś prostej trochę więcej jak nie bujało d*pą na boki.. w taka pogodę to chyba jeszcze w tym roku nie jechałem :thumbdown:

Opublikowano

40-60 to na drodze Suwałki-Olecko można było zapomnieć :disgust:

Opublikowano
  • Autor

40-60 to na drodze Suwałki-Olecko można było zapomnieć :disgust:

a myślałem że to ja jechałem w gównianych warunkach :decayed: to kto dziś będzie? ja pisałem wczoraj z Gwertym i on będzie, ja też ;)
Opublikowano

ja dziś jadę do suwałk na zakupy do plazy ale nei wiem ile mi zejdzie :gwizdanie: jadę po 13 :gwizdanie: jak coś to joker jestesmy w kontakcie;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.