Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak tam spot ostatni?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

pewnie nie wypalił :gwizdanie:

gwerty za co dostałeś kropka?? :P

Opublikowano

za śmiech

Opublikowano

walić to śmiech to zdrowie :tongue4:

Opublikowano

pewnie nie wypalił :gwizdanie:

gwerty za co dostałeś kropka?? :P

To ustalasz termin spota i się na nim nie pojawiasz? :bicz3:

Żebym wiedział, że taka lipa to ustawili byśmy się na niedzielę 23 stycznia.

Jak coś to w tą niedzielę możemy zrobić jakiegoś spota na szybkości. Ja teraz mam czas do marca - został mi tylko 1 egzamin 12 lutego.

Opublikowano
  • Autor

w tym czasie byłem niestety w gdańsku , niestety egzaminy mi nie pozwoliły przyjechać :disgust:

między 5-13 lutego pewnie przyjadę na tydzień na ferie więc możemy coś pokombinować :good:

Opublikowano

ja dopiero na koniec kwietnia liczę ze na Suwałki uderzę.

Opublikowano

pewnie nie wypalił :gwizdanie:

gwerty za co dostałeś kropka?? :P

To ustalasz termin spota i się na nim nie pojawiasz? :bicz3:

Żebym wiedział, że taka lipa to ustawili byśmy się na niedzielę 23 stycznia.

Jak coś to w tą niedzielę możemy zrobić jakiegoś spota na szybkości. Ja teraz mam czas do marca - został mi tylko 1 egzamin 12 lutego.

Jasne , możemy coś w niedzielę rozkminić , wstępnie jestem na tak , na małą bajerkę .Wpadnę moim nowym zastępczym wozidłem :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 00:53_________________________________________________

ja dopiero na koniec kwietnia liczę ze na Suwałki uderzę.

Co Ty na Suwałki się obraziłeś czy co ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja dopiero na koniec kwietnia liczę ze na Suwałki uderzę.

czyli że dopiero na swieta wielkanocne?
Opublikowano

pewnie tak.

ale moje letnie koła lezą w suwałkach wiec moze pojawie sie wczesniej na chwilke.

Opublikowano

Myślicie ze warty ceny ? Nie wspomniane ze bezwypadkowy.. ze zdjec, widac ze maska ze swiatlami to troche ma szpary. Ktos wie na temat owej sztuki ?

http://allegro.pl/audi-a4-1-8-quattro-i1429734731.html

Opublikowano
  • Autor

Myślicie ze warty ceny ? Nie wspomniane ze bezwypadkowy.. ze zdjec, widac ze maska ze swiatlami to troche ma szpary. Ktos wie na temat owej sztuki ?

http://allegro.pl/audi-a4-1-8-quattro-i1429734731.html

samochod z tego wieku będzie cięzko znaleźć żeby nie miał żadych przygód, ale i tak cena jest jakaś podejrzanie niska, może jakaś ostra padlina i chcą sie pozbyc za wszelką cenę :mysli:
Opublikowano

dzis w koncu miałem chwilke wolnego i zrobiłem fotki z czarnymi bixami na aucie:

f75b2e15b3889d9cmed.jpg

sylwek twoje srebrne. licze ze w przyszłym tygodniu bedę juz wysyłał.

Opublikowano
  • Autor

wrzuć jakąś fotkę jak wygląda auto z dalszej odległości z tymi lampkami bo na podstawie tego ciężko ocenić jak to się komponuje z autem ;)

ale lampki ładnie wyglądają :kox:

Opublikowano

jak będę miał czas żeby pojechać na sesje i co by pstryknąć zdjęcie to z pewnością zapodam, tymczasem foto z przed bloku na parkingu. ale dzięki jocker z krytykę, tym bardziej motywacja do rezania

Opublikowano
  • Autor

jak będę miał czas żeby pojechać na sesje i co by pstryknąć zdjęcie to z pewnością zapodam, tymczasem foto z przed bloku na parkingu. ale dzięki jocker z krytykę, tym bardziej motywacja do rezania

wiesz że zawsze możesz na mnie liczyć :wink4:

mógłbyś jeszcze pomalować kierunki i lampy tylne na ciemne wtedy już w ogóle czarna bestia :naughty: i do tego koło jakieś duże.. ciekawe jakby się komponowało czarne albo białe do tego koloru.. albo ewentualnie polerka :mysli:

Opublikowano

Gwerty profi robota :good:

Jakie zmiany jeszcze planujesz w swojej B fymf ? :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 13:25_________________________________________________Sylwek ty srebrne bedziędziesz miał?

Nie lepiej iść w black? Na srebrnym aucie fajnie można wszystko zrobić .

Czarne lampy , grafit fela , czarne lusterka , relingi chyba masz czarne :)

Zresztą kto co lubi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Gwerty profi robota :good:

Jakie zmiany jeszcze planujesz w swojej B fymf ? :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 13:25_________________________________________________Sylwek ty srebrne bedziędziesz miał?

Nie lepiej iść w black? Na srebrnym aucie fajnie można wszystko zrobić .

Czarne lampy , grafit fela , czarne lusterka , relingi chyba masz czarne :)

Zresztą kto co lubi :wink4:

z Sylwka motorem to na początek iść w moc :naughty: wygląd to sprawa drugorzędna :)
Opublikowano

z Sylwka motorem to na początek iść w moc :naughty: wygląd to sprawa drugorzędna :)

Takie są też plany. :gwizdanie:

A co do lampiszonów to jakoś srebrne bardziej mi się widzą - takie są oryginalne. Czarne ze srebrnych zrobić to nie problem, gorzej w drugą stronę. :)

Opublikowano

srebrne też spoko się komponują z jasnym samochodem :decayed: przerabiałem to ostatnio, auto o wiele lepiej sie prezentuje a po dodaniu hida noc staje się dniem :cool1::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.