Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto z was jeżdzi czarną kombi b5?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto z was jeżdzi czarną kombi b5?

Nie było chyba takiej w SUW na spocie. :gwizdanie:

Opublikowano

kto z was jeżdzi czarną kombi b5?

B6 TAK :cool1: no dawajcie na spotka ,sywuś jutro działamy.....info na fona,gg itd :hi:

Opublikowano

dzisiaj wyprzedzałem gościa na suwalskich nrach,z naklejką z klubu.[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 15:28_________________________________________________b5!! :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a rejestracja była BS czy BSU??

Opublikowano

bsu

Opublikowano

nieznaju :)

Opublikowano
  • Autor

to raz widziałem na bazarze na 3maja.. niezadbana z deka była :confused4:

Opublikowano

Czarna B5 na BSU... z wlepką A4klub swojego czasu często stała na Kowalskiego pod Merk'iem. Ostatnio jej nie widziałem. Albo ktoś odkupił od klubowicza z czasów jeszcze przed spotowych obecnej grupy trzymającej władzę albo nieśmiały. :>

Opublikowano
  • Autor

to pełno w suwałkach nieśmiałych.. ludzi byloby dużo do spotowania ale cięzko wielu osobom sie odezwać :wallbash:

Opublikowano

to pełno w suwałkach nieśmiałych.. ludzi byloby dużo do spotowania ale cięzko wielu osobom sie odezwać :wallbash:

ppffff identycznie jak w BAU :wallbash: :wallbash:

ja to nazywam skrzywieniem życiowym,

ludzie myślą tak, że gdyby może mieli jakieś super fury to może, może by gdzieś pojechali, a tak to po co zwyklakami podjeżdzać na spoty :facepalm:

druga sprawa, że na forum nie można wprost nachapać się pieniędzy, a dla wielu Polaków robienie czegoś na czym nie da rady zarobić jest zajęciem bezsensownym w pewnym sensie :wallbash:

a przecież na forum nie chodzi o to kto i czym śmiga, tylko, że bierze udział w życiu społeczności klubowej :gwizdanie:

Opublikowano
:bry::papa:
Opublikowano

:bry::papa:

Raczej :bry: wieczór.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

dobrze Filip gadasz.. ludzie mają takie myślenie: po co jechać lepiej posiedzieć przed tv, bo tam i tak nie będzie ciekawych ludzi z którymi mógłbym pogadać, a jak coś się zj**ie i trzeba pomóc czy poradzić to nagle mogą nawet z niewiadomokąd przyjechać :no:

słabe podejście do sprawy..

Opublikowano

Sylwek te bixy już zarzuciłeś czy jeszcze leżą i kusza? :decayed:

Opublikowano

Sylwek te bixy już zarzuciłeś czy jeszcze leżą i kusza? :decayed:

Leżą pod łóżkiem. :wink4:

Masz jakiś patent na cięcie błotnika - bo Ty już chyba wstawiłeś swoje soczewki?

Opublikowano
  • Autor

Karol jeździ bez błotników :naughty:

Opublikowano

Karol jeździ bez błotników :naughty:

Niczym Mad-Max. :polew:

Opublikowano

Sylwek te bixy już zarzuciłeś czy jeszcze leżą i kusza? :decayed:

Leżą pod łóżkiem. :wink4:

Masz jakiś patent na cięcie błotnika - bo Ty już chyba wstawiłeś swoje soczewki?

ja tam kupiłem dobry brzeszczot i aż do samego błotnika wycinałem ( po środku trochę wierciłem raz przy razie), jeżeli jest taka potrzeba pilnikiem albo kamieniem na wiertarce poprawiałem, ważne żeby wszystko dokładnie wyciąć wtedy lampa ładnie sie spasuje z błotnikiem. aha i na dole dokładnie i tak głębiej wyciąć tą blachę co wychodzi z błotnika w kierunku silnika.

Opublikowano

Sylwek te bixy już zarzuciłeś czy jeszcze leżą i kusza? :decayed:

Leżą pod łóżkiem. :wink4:

Masz jakiś patent na cięcie błotnika - bo Ty już chyba wstawiłeś swoje soczewki?

Malutkim wiertłem (4) nawiercasz dziurki na błotnikui potem ,ablo flexem albo szczypce i wyginac i łamać , nastepnie zabezpieczyc przed rdzą , dorobić mocowania pod spód lampy itd. :wink4: jak by co służe pomoca :decayed:

Dobra zbieram się na imprezę , miłego weeka chopy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.