Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karol jeździ bez błotników :naughty:

i bez całego pasa przedniego, a chłodnice na górze silnika leżą :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol jeździ bez błotników :naughty:

i bez całego pasa przedniego, a chłodnice na górze silnika leżą :naughty::kox:

A na tylnej szybie napis ALE URWAŁ!

:kox:

Opublikowano

muszę przyznać że b5 bez przedniego zderzaka wygląda całkiem fajnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

B5 bez całego pasa przedniego to tak jak kobieta w stringach i przezroczystym staniku :polew:

Opublikowano

B5 bez całego pasa przedniego to tak jak kobieta w stringach i przezroczystym staniku :polew:

Ale Wy macie skrzywioną psychikę od tego studiowania. :>

Opublikowano
  • Autor

Ty dopiero zacząłeś więc się nie martw niedługo też tak będziesz miał :kox:

Opublikowano

Ty dopiero zacząłeś więc się nie martw niedługo też tak będziesz miał :kox:

Nie grozi. :) Mi zostały jeszcze tylko 2 semestry a psychikę to ja mam mocną. :gwizdanie: Aby do czerwca bo ostatni semestr to już luuz.

Ale się nie martw - jak się ochajtasz to i Twoja psychika się wzmocni. :polew:

Opublikowano
  • Autor

i tu Cię zdziwię nie mam zamiaru się chajtać :decayed:

Opublikowano

jestem wyjebany

włąsnei wróciłęm z gdyni

byłem na serwisie autobusu, szyba wypadła

Opublikowano

jestem wyjebany

włąsnei wróciłęm z gdyni

Wyjazd służbowy czy wycieczka? :)

Opublikowano

ta wycieczka, :angry:

cholera służbowy, a miałem w planach dzis juz być w suwałkach

Opublikowano

Przed chwila w telewizorni powiedzieli, że statystyczny Kowalski wypija rocznie 13 litrów alkoholu. Przyznawać się, który wypija moja normę. :tongue4:

Opublikowano

tez to słyszałem, o tym wypijaniu 13 l. wódki , ja wypijam tylko swoją wódkę

, a słyszałeś o znakowaniu aut metoda australijską?

moze metodą polska na zadym elemencie wydrapiemy nr vin:)

Opublikowano

tez to słyszałem, o tym wypijaniu 13 l. wódki , ja wypijam tylko swoją wódkę

, a słyszałeś o znakowaniu aut metoda australijską?

moze metodą polska na zadym elemencie wydrapiemy nr vin:)

Z tym znakowaniem to fajna sprawa, natryskiwany jest nr vin na wszystkie elementy. Usunięcie wiąże się ze zniszczeniem. :good:

Opublikowano
  • Autor

jestem wyjebany

włąsnei wróciłęm z gdyni

byłem na serwisie autobusu, szyba wypadła

ja zara jadę na spota do gdyni :decayed:
Opublikowano

wszystko sie zgadza panowie :)

Opublikowano

Przed chwila w telewizorni powiedzieli, że statystyczny Kowalski wypija rocznie 13 litrów alkoholu. Przyznawać się, który wypija moja normę. :tongue4:

:naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przed chwila w telewizorni powiedzieli, że statystyczny Kowalski wypija rocznie 13 litrów alkoholu. Przyznawać się, który wypija moja normę. :tongue4:

:naughty: :naughty:

już litr wódeczki chłodzi się w lodówie :naughty:

a Wy co chłopaki działacie na ostatki?

Opublikowano

no jak nie jak tak, i dziś i wczoraj :evil:

Opublikowano
  • Autor

Filip a udało się wczoraj coś.. :sexinbed:?? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.