Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

będę musiał tak zrobić ale bez rozklejania lampy sie nie obejdzie raczej :/.. a opalarkę mam w suwałkach i całą resztę.. bo oczywiscie myślałem że bedzie już wszystko ok.. a tu :wallbash: :wallbash: :wallbash:.. w gdańsku może zalecę do jakiegos pokaże o co chodzi to może zrobi bez rozbierania reflektora.. chociaż wątpię ale spróbuję :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozdrawiam z poznania

marcinos80 namierzyłem cie na skrzyżowaniu utrata sejnenska, w piątek rano jak jechałem z poznania

lukasz masz pecha z tymi lampami? a czym je kleiłeś? moze puści bez opalarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no pecha mam jak nic ;( kleiłem klejem do szyb.. myślisz że szło by to wyrwać na siłę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinos80 namierzyłem cie na skrzyżowaniu utrata sejnenska, w piątek rano jak jechałem z poznania

:cool1::hi:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 20:24_________________________________________________Tylko wycinanka(nożyk i lecisz) jak klejem do szyb to współczuje to rozkleić albo piekarnik cie ratuje żeby rozkleić..... :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na puławskiego juz hamownia otwarta :cool1: może zrobimy grupówke i będzie taniej wstępnie za jedno auto (150zl) ale po krótkiej negocjacji powiedzieli mi 90zl myślę ze jak się nazbiera z 5 auto to po 50zeta dało by rade.Nie wiem czy na 4 łapy jest jutro podjadę i sie dowiem.Ktoś by sie pisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na puławskiego juz hamownia otwarta :cool1: może zrobimy grupówke i będzie taniej wstępnie za jedno auto (150zl) ale po krótkiej negocjacji powiedzieli mi 90zl myślę ze jak się nazbiera z 5 auto to po 50zeta dało by rade.Nie wiem czy na 4 łapy jest jutro podjadę i sie dowiem.Ktoś by sie pisał?

hamowania hamownią ale ciekawe czy programy mają zamiar robić :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie to lata praktyki tunera a sam bym nie dał byle leszczowi zeby mi mape poperdzielil i puzniej bujaj sie z tym.Rolki sa i to juz banan sam jestem ciekawy ile ps u mnie siedzi :kox:

Widze ze entuzjazmu nie ma z tych rolek-kiedy oponki zmieniacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na razie i tak nie ma co mierzyć mocy.. na pewno 110PS to nie pokażę :naughty:

ja za półtora tygodnia wpadam to pewnie już kółka założę na letnie.. chociaż dzisiaj w nocy był u nas przymrozek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 4 łapy to ja się piszę :cool1:

Ja też!!! :)

Przynajmniej 2 pomiary. :>

Ja letnie laczki założę chyba dopiero pod koniec marca. Wszystko zależy od pogody. Przymrozki nocne jeszcze przez jakiś czas będą się pojawiały. Jak nie jeździsz w trasy po nocach to możesz już zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja muszę stwierdzić, że te forum silnie uzależnia :disgust::decayed:

powiem Wam, że jak odpalam kompa, wchodzę w przeglądarkę i chcę np. wyszukać coś w google to jeszcze przed tym odruchowo wchodzę na forum :polew:

to tzw. odruch bezwarunkowy, po chwili jestem w stanie zorientować się, że to nie tu miałem wejść :gwizdanie:

Gwerty, gotowy do wyjazdu do BT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam, że jak odpalam kompa, wchodzę w przeglądarkę i chcę np. wyszukać coś w google to jeszcze przed tym odruchowo wchodzę na forum

jest nas dwoje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...