Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

KUUUFAAAA w Olsztynie zrobiło się biało :disgust:

mam nadzieję, że do wyjazdu śnieg zniknie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam nadzieje ze do BK nie bedzie pogodowych niespodzianek bo auto mam na letnich już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kourfa,ale śniegu nawaliło!!! i cały czas pada :kox:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 07:26_________________________________________________a nasze forum tak jak Filip napisał uzależnia,też przegląd neta rozpoczynam od małej lekturki na forum :cool1:

ale nie ma co sie tym martwić 42000000 odwiedzin w 2010r. świadczy o tym że nie tylko my cierpimy na tą przypadłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOOOOOOOOOOOOOOOOO :shocked: ale dowaliło!!A miałem grzebnąć w autku-i lipa.Ma ktos ochote na spota dzis albo jutro....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh i kto zmienił oponki ? :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 09:42_________________________________________________

NOOOOOOOOOOOOOOOOOO :shocked: ale dowaliło!!A miałem grzebnąć w autku-i lipa.Ma ktos ochote na spota dzis albo jutro....?

ja tam zawsze chętny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jaka jest różnica między wahaczami od b5 a b6? pytam o przód

dobre pytanie bo też chce w tym tyg kupić komplecik :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem że tylko jeden wachacz sie różni,któryś z dolnych.tylko nie wiem czy prosty czy banan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmail

Witam !Chciałbym zapytać czy sa osoby z Suwałk badz Augustowa kto posiada vaga oraz troche pojęcia o nim ???Tzn.nie chodzi mi głownie o sprawdzenie błedów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu do tej pory na spocie sie nie pojawiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmail

a czemu do tej pory na spocie sie nie pojawiłeś?

Szczerze mówiac to nawet nie wiedziałem ze w województwie Podlaskim sa organizowane spoty ,poza tym rzadko zagladam na forum ,jak juz to tylko po sprawy mechaniczne.

Teraz już wiem ze sa takie rzeczy organizowane i mam nadzieje ze przy następnym bede obecny . :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !Chciałbym zapytać czy sa osoby z Suwałk badz Augustowa kto posiada vaga oraz troche pojęcia o nim ???Tzn.nie chodzi mi głownie o sprawdzenie błedów.

Pewnie o cała diagnostyke :cool1: włącznie z logami-sądze że temat do ogarniecia w najblizszym czasie. :hiż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek już cieplej sie zrobiło, lampy zagościły już tam gdzie trzeba?

Siemka! W najbliższy weekend jadę z koksem. :decayed: W piątek mam zamiar reznąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak z ciekawości: stosujecie jakąś pielęgnację lakieru w aucie ? Jakieś woski, mleczka etc? I jak często?

Ja 2-3 razy do roku szlifuję auto woskiem pod kolor auta, ostatni raz czymś takim :

http://allegro.pl/sonax-wosk-koloryzujacy-nano-500ml-kredka-i1499752727.html

efekt po zabiegu jest miły dla oka :gwizdanie: :good:

zastanawiam się tylko czy to nie jest za rzadko :mysli:

w tym roku mam chęć przeprowadzić mega renowację lakieru + czyszczenie każdego zakamarku we wnętrzu auta , jak zrobi się na tyle ciepło, żeby w sobotkę rozłożyć się na spokojnie na podwórku to zabiorę się do dzieła :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich gorąco i serdecznie na:

Rozpoczęcie Sezonu 2011 Grupy VAG Podlasie

vag_plakat_2011.jpg

Spocik planowany jest na:

17 KWIETNIA 2011 od godziny 12:00

Parking C.H.Makro Białystok

MAPKA: http://www.mplus.bialystok.pl/leonikers/vagpodlasie/rozpoczecie/dojazd.jpg

Niesieni sukcesem zeszłorocznego rozpoczęcia sezonu chcielibyśmy zaprosić wszystkich na tegoroczną edycję Rozpoczęcia Sezonu VAG Podlasie 2011. Zależy Nam żeby Nas miłośników VAG-ów zjawiło się jak najwięcej, szczególnie zapraszamy TYCH którzy chcieliby poznać innych miłośników kochanych marek. Zbierzcie się grupami miast, Sokółka, Suwałki, Augustów, Mońki, Wysokie Mazowieckie, Łapy, Zambrów itp wiem ze w każdej miejscowości na pewno jeździ kilka autek.

Nie interesuje nas czy masz ładne felgi, zawieszenie czy tez spojlery i dokładki, tu chodzi o sam fakt bycia miłośnikiem najlepszych marek z koncernu VAG.

PLAN IMPREZY:

12:00 Rozpoczęcie imprezy

13:00 Konkurs najładniej pod maską

13:30 Rzut oponą na odległość

14:00 Konkurs na najniższe auto

14:30 Ciągnięcie Auta

15:00 Konkurs Car Audio

15:30 Przerzucanie opony

16:00 Konkurs na najładniejsze auto

16:30 Przeciąganie Liny

17:00 Wybory Miss VAG

18:00 Rozdanie nagród

Więcej informacji, zdjęcia z poprzednich imprez oraz regulamin imprezy dostępny na stronie:

www.vagpodlasie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipek ja w okresie wiosenno-letnim stosuje takowy wosk co 2 -3 mycie i jak psu jajca sie świeci lakierek :evil:

http://allegro.pl/turtle-wax-wosk-koloryzujacy-super-kredka-hit-i1521662499.html

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipek ja w okresie wiosenno-letnim stosuje takowy wosk co 2 -3 mycie i jak psu jajca sie świeci lakierek :evil:

http://allegro.pl/turtle-wax-wosk-koloryzujacy-super-kredka-hit-i1521662499.html

:hi:

Marcino - jak ja bym woskował auto co 2-3 mycia to wyszło by woskowanie ze 3-4 razy w miesiącu. :kox:

Jeśli chcecie szybko odświeżyć lakier i nie zmęczyć się przy tym za bardzo to polecam to:

http://www.turtlewax.com.pl/sklep/extreme-nanotech-speed-wax-nanotechnologiczny-wosk-samochodowy-p-146.html

Ja swój kupiłem jakiś czas temu na Litwie (u nas w sklepach go nie było, teraz już jest). Z woskowaniem całego samochodu można się wyrobić w 15 minut.

Nie zostawia białego nalotu na uszczelkach czy plastikach, wręcz odwrotnie - przywraca głębię koloru. Oczywiście po zimie zawsze lepiej z raz zrobić takim woskiem jak Marcin podał lub innym o podobnym działaniu, ewentualnie polerka np. pastą Tempo. A potem przez cały sezon można lecieć na tym wosku w atomizerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipek ja w okresie wiosenno-letnim stosuje takowy wosk co 2 -3 mycie i jak psu jajca sie świeci lakierek :evil:

http://allegro.pl/turtle-wax-wosk-koloryzujacy-super-kredka-hit-i1521662499.html

:hi:

YES MASTER SYLw...

Marcino - jak ja bym woskował auto co 2-3 mycia to wyszło by woskowanie ze 3-4 razy w miesiącu. :kox:

Jeśli chcecie szybko odświeżyć lakier i nie zmęczyć się przy tym za bardzo to polecam to:

http://www.turtlewax.com.pl/sklep/extreme-nanotech-speed-wax-nanotechnologiczny-wosk-samochodowy-p-146.html

Ja swój kupiłem jakiś czas temu na Litwie (u nas w sklepach go nie było, teraz już jest). Z woskowaniem całego samochodu można się wyrobić w 15 minut.

Nie zostawia białego nalotu na uszczelkach czy plastikach, wręcz odwrotnie - przywraca głębię koloru. Oczywiście po zimie zawsze lepiej z raz zrobić takim woskiem jak Marcin podał lub innym o podobnym działaniu, ewentualnie polerka np. pastą Tempo. A potem przez cały sezon można lecieć na tym wosku w atomizerze.

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 22:38_________________________________________________Filipek znasz tych gosci z augustowa co maja hamownie?Nie wiesz czy cenowo cos by sie dalo zbić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...