Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z Bau było w hooj bemek i to dosyć fajnych , 3.0 sporo ale widać było ,kolesie nie mieli ich opanowanych perfekt :kox:

m3 w ogóle nie jechało :thumbdown:

nissan dosyć spoko

tu b5 s4 by zrobiło zamieszania myślę :decayed: , w takich momentach żałuje , że nie mam big bezniz :confused4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Twóje 1.8 by wymiotło towarzystwo :naughty:

ile PS miało najmocniejsze aauto??

Opublikowano

hahaha no 1.8 bankowo :polew:

najwięcej miała m5 , ale nie wiem czy starsza czy nowsza

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:wallbash: ciszaaaaaaaaaaaaaaaaa
Opublikowano

:wallbash: ciszaaaaaaaaaaaaaaaaa

Obecny :decayed:

Marcin i jak szykujesz sie na program powoli? :)

Opublikowano

Wstępnie na sobote jestem umowiony,na tych 18-stkach brakuje dynamiki.Trzeba do pieca dołożyć :evil:

Opublikowano

tylko żeby potem z tyłu za dużo dymu po tym koksie nie dawało :decayed:

Opublikowano

tylko żeby potem z tyłu za dużo dymu po tym koksie nie dawało :decayed:

Bedzie korygowane bez dymkuuuuuu :cool1: tylko zeby mi sprzeglo troche wytrzymało :shocked:

Opublikowano

na sam program powinno wystarczyć ci tego sprzęgła :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

żadne foty z drogi z BT nie przyszły pocztą?? :naughty:

Opublikowano

u mnie na razie nie.

a u Ciebie Filip?

Opublikowano

u mnie na razie nie.

a u Ciebie Filip?

nie :tongue4: , możliwe, że dzięki Tobie Gwerty :wink4::good: , parę razy porządnie się rozpędzałem m.in. na autostradzie :gwizdanie: więc było gdzie mnie namierzać, ale CB nie zawiodło póki co :decayed:

Opublikowano
  • Autor

u mnie na razie nie.

a u Ciebie Filip?

nie :tongue4: , możliwe, że dzięki Tobie Gwerty :wink4::good: , parę razy porządnie się rozpędzałem m.in. na autostradzie :gwizdanie: więc było gdzie mnie namierzać, ale CB nie zawiodło póki co :decayed:

a sprawdzałeś już ile Twoje cudo pójdzie maksymalnie? :naughty:
Opublikowano

Panowie w koncu jakiegos spota może w niedziele zrobimy co?Joker zmien w podpisie na kwiecien :hi:

Opublikowano

u mnie na razie nie.

a u Ciebie Filip?

nie :tongue4: , możliwe, że dzięki Tobie Gwerty :wink4::good: , parę razy porządnie się rozpędzałem m.in. na autostradzie :gwizdanie: więc było gdzie mnie namierzać, ale CB nie zawiodło póki co :decayed:

a sprawdzałeś już ile Twoje cudo pójdzie maksymalnie? :naughty:

nawigacja pokazywała 226km/h :mysli:

Opublikowano

Soft juz ogarnięty :notworthy: banan na twarzy aczkolwiek musialem zaraz lecieć do domu dzieciakami sie zając.Nie hamowany jeszcze... :evil:

Opublikowano
  • Autor

Soft juz ogarnięty :notworthy: banan na twarzy aczkolwiek musialem zaraz lecieć do domu dzieciakami sie zając.Nie hamowany jeszcze... :evil:

jest jakaś przewidywana moc? płaciłeś 500? kiedy hamowania?[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 13:10_________________________________________________zmienione :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.