Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Soft juz ogarnięty :notworthy: banan na twarzy aczkolwiek musialem zaraz lecieć do domu dzieciakami sie zając.Nie hamowany jeszcze... :evil:

jest jakaś przewidywana moc? płaciłeś 500? kiedy hamowania?[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 13:10_________________________________________________zmienione :przebiegly:

Sadze ze 160-170km&360-380nm nie wiem ile seria miała .Czekam jak sie ogarniecie z grupowym hamowaniem bo szkoda mi 100-150zeta za same hamowanie dac.Jesli chodzi o kwote to 500zl powołujac sie na mnie pewnie bedzie upustu troche tak sie ugadalem.Myśle żeby z 20Nm dołozyc teraz mam dołożone 30PS i 50Nm jest juz duza poprawa nie kopci, spalanie takie samo ale jeszcze troche dozucimy do piecaaaaaa.Wiesz dynamika jak pisalem lepsza ale 18-cali + 235 oponka trzyma gleby :wallbash: Pozytywnie ogarniete. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no u mnie już na 17" calach czuc że zbiera się sporo gorzej niż jak miałem zimówki 15" założone.. gdybym miał 18" to pewnie mój by w ogole nie jechał hehe.. ale program to masz indywidual robiony? tak??

a jak niuton idzie? nie za wcześnie wstaje?

narobileś mi chrapki tylko u mine z kasą kiepsko :/ żebym miał z wolnego tysia to od razu 216 i program by poszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie już na 17" calach czuc że zbiera się sporo gorzej niż jak miałem zimówki 15" założone.. gdybym miał 18" to pewnie mój by w ogole nie jechał hehe.. ale program to masz indywidual robiony? tak??

a jak niuton idzie? nie za wcześnie wstaje?

narobileś mi chrapki tylko u mine z kasą kiepsko :/ żebym miał z wolnego tysia to od razu 216 i program by poszedł :)

Tak indywidualny,jeśli chodzi o niutki to odczuwalne tak jak przy serii około 2,5 tys obr zaczyna sie przyjemność.Nie miałem czasu nawet polatac może jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinos gratki :good:

może ktoś by był chętny na program i byśmy grupowo się złapali?? tak na koniec maja/czerwiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinos gratki :good:

może ktoś by był chętny na program i byśmy grupowo się złapali?? tak na koniec maja/czerwiec ?

ja może dopiero w wakacje lub po miałbym cos kasy.. teraz nawet groszem nie śmierdzę :embarrassed:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinos gratki :good:

może ktoś by był chętny na program i byśmy grupowo się złapali?? tak na koniec maja/czerwiec ?

Mnie pasuje! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinos gratki :good:

może ktoś by był chętny na program i byśmy grupowo się złapali?? tak na koniec maja/czerwiec ?

W poniedziałek 20niutkow wyzej i to bedzie juz kosa-sylwek jak zrobie do konca program to zrobimy logi i porownamy. :evil:

Mnie pasuje! :kox:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 15:32_________________________________________________Jest ktoś tutajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :cool1: co jest panowie.I co na 17-stego do białego sie ustawiamy na wyjazd? :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie niestety jeszcze nie będzie w Suwałach :confused4: a chętnie bym tez sie przejechał

będę za jakieś półtora tygodnia to możemy spota zorganizować załóżmy w czwartek wieczorek? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może może i ja akurat będę na miejscu za tydzień we czwartek więc bym się pisał na spota w KFC, żeby pod ratuszem nie zamarznąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip widziałem ogłoszenie w dzialę kupię C6 :naughty: masz kupca na swoją??

a w C6 jest 2.7TDI w Q??[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:30_________________________________________________

no może może i ja akurat będę na miejscu za tydzień we czwartek więc bym się pisał na spota w KFC, żeby pod ratuszem nie zamarznąć :decayed:

nie no wiadomo najpierw zbiórka pod ratuszem a później obowiązkowo szama i cola w kfc :naughty:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:31_________________________________________________Gwerty kiedy Ty planujesz być w Suwałkach?? dostosujemy się tak żeby wszystkim pasowało :hi: Jeszcze ciekawe jak miejscowi pracują.. :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupca póki co nie mam, tak w A6 C6 jest w 2,7 Q ale w opcji, w 3,0 to standard. Jak na razie zacząłem poszukiwania A6, zobaczymy co z tego wyjdzie :mysli:

Ale szczerze to wolałbym 2,7, ludzie, którzy mieli do czynienia z tymi silnikami twierdzą, że są bardziej żywotne niż 3,0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to zagadaj do Tomeksa on raz cos gadał że ktos od niech z rodziny ma jakieś :audi: z 2.7 TDI i mówił że ma to nawet lepsza kulturę pracy niż 3.0 nie wiem co to dokładnie znaczy wg niego ale pogadać z nim możesz i podpytać. I wspominał jeszcze że 2.7 to taki jakby rozwiercony/powiększony 2.5 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dawno z nim o tym gadałem :tongue4:

dokładnie auto jest w posiadaniu klubowicza jaca.13 czy jakoś tak, to rodzina Tomeksa,

te auto odpada bo raz , że przebieg 270 tys a dwa to A4 B7 a znowu na tę samą deskę nie chcę się gapić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym wziął Twojego, ale u mnie auto z założenia nie jest do szpanowania, więc póki co nie bardzo mi ono leży , może za parę lat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

bede w piątek wieczorem raczej. a po świetach mykam do warszawy do rogala na program. i na majówke ze znajomymi w góry

ale jak byłby spot w piątek wieczorkiem to tak bym wyjechał ,zeby na niego się załapac. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w piatek wieczorem ja będe na pewno zmuszony jechać na droge krzyżową ktora będzie do około 22-23.. chyba że byśmy zrobili takiego po nocnego :kox:

ale chyba najlepszym pomysłem będzie zrobić w sobotę po południu Moglibyśmy się zgadać żeby jechać razem na świecenie jajek :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może być sobota po południu bo w piątek mam nockę. Chyba, że zrobimy go w środku nocy u mnie na firmie. :>

w piatek wieczorem ja będe na pewno zmuszony jechać na droge krzyżową ktora będzie do około 22-23.. chyba że byśmy zrobili takiego po nocnego :kox:

Siedzisz w tym 3-city, nic nie robisz tylko grzeszysz więc teraz pokutuj. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...