Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak to H7 led smd - nie nadają się do jazdy jako długie, tylko jako dzienne. Przy xenonie nawet zwykłe H7 nie będzie za dużo zmieniać w świeceniu. :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lukasz, diodowe żarówki h7

tylko i wyłącznie jako do jazdy dziennej.

jako drogowe wogole sie nie nadają.

co do kozicy to

zjeżdżałem na tyrolce z wysokości 36m

i bujałem sie na wahadle nad rzeczką.

822032889487a3abm.jpg

ad2bfadd944eb9bam.jpg

Opublikowano

lukasz, diodowe żarówki h7

tylko i wyłącznie jako do jazdy dziennej.

jako drogowe wogole sie nie nadają.

Takiemu to dobrze:-) pzdr

co do kozicy to

zjeżdżałem na tyrolce z wysokości 36m

i bujałem sie na wahadle nad rzeczką.

822032889487a3abm.jpg

ad2bfadd944eb9bam.jpg

Opublikowano

Pany, kto w końcu się prócz mnie i Grześka wybierze na zlot Ogólnopolski ? :chytry:

czy znowu wytłumaczenie " nie mam kasy" ? jest jeszcze kilka miesięcy i można odłożyć :gwizdanie:

Opublikowano

A gdzie i kiedy będzie ogólnopolski? :)

Opublikowano
  • Autor

przyłączam się do pytania :wink4:

Opublikowano

juz wam wklejam:

16:20 »

--------------------------------------------------------------------------------

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska

NOWY JASINIEC 2011

http://www.kregiel.pl

termin zlotu: 19-21 sierpień 2011

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

plan zlotu:

19.08.2011 Piątek

15:00 - przyjazd

16:00-17:00 - obiad

menu: szczegóły wkrótce

19:00-20:00 - kolacja

menu: szczegóły wkrótce

20:00 - dyskoteka przy muzyce lat 90-tych

20.08.2011 Sobota

9:00-10:00 - śniadanie

menu: szwedzki stół

10:30-15:30

turniej paintball'a - szczegóły poniżej

quady - szczegóły poniżej

dodatkowe atrakcje - szczegóły ponizej

15:30-16:30 - obiad

menu: szczegóły wkrótce

20:00 - grill przy ognisku

menu: szczegóły wkrótce

21.00 - muzyczna impreza + turniej karaoke "Pojedynek Regionów"

21.08.2011 Niedziela

9:30-10:30 - śniadanie

menu: szwedzki stół

11:00 - wyjazdy do domu

UWAGA:

Na imprezach wieczornych - piątkowej i sobotniej - jest całkowity zakaz spożywania własnego alkoholu ( Nie dotyczy miejsc zakwaterowania ).

Alkohol będzie można zakupić w ośrodku według poniższego cennika:

piwo lane - 3-5zł (m.in. Tyskie,Lech,Żywiec)

wódka 0,5l - 25-40zł (m.in. Absolwent,Bols,Finlandia)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ceny i wpłaty

status: Nowicjusz, Początkuący, Użytkownik, Władca Postów

275zł - osoba

100zł - zaliczka od osoby

229zł - dzieci od 3 do 10 roku życia

100zł - zaliczka od dziecka

0zł - dzieci do 3 roku życia,

urodzone po 01.08.2008r. status: Klubowicz, Moderator, Vip, Administrator, Prezes, +max. 1 os. towarzysząca

255zł - osoba

100zł - zaliczka od osoby

209zł - dzieci od 3 do 10 roku życia

100zł - zaliczka od dziecka

0zł - dzieci do 3 roku życia,

urodzone po 01.08.2008r.

ZALICZKA/ZAPISY - wpłata do 30.05.2011r.

OPŁATA za ZLOT - wpłata do 17.07.2011r.

Wpłat proszę dokonywać na konto:

Numer rachunku: 90 1140 2004 0000 3602 3402 9767

Numer rachunku IBAN: PL90 1140 2004 0000 3602 3402 9767

Numer BIC: BREXPLPWMBK

Posiadacz rachunku : Jarosław Matys, os. Boh. Września 38/10, 31-621 Kraków

W tytule: nick i rodzaj opłaty, np jarko zaliczka lub jarko zlot

Zaliczki zwrotne są do ostatecznego terminu ich wpłat,

później jedynie w przypadku kiedy ktoś będzie chętny na zwalniane miejsce.

Uwaga:

Brak terminowych opłat za zlot, bez wcześniejszych ustaleń z organizatorem, skutkuje natychmiastowym usunięciem z listy zlotowej

Tyczy się to również osób towarzyszących.

W cenie ZLOTU:

Nocleg + śniadanie + obiad = 70zł/osoba x 2 dni

Grill = 45zł/osoba

Kolacja = 45zł/osoba

Dodatkowe koszty: DJ, karaoke, gadżety, plakietki, ochrona, pozostałe.

UWAGA:

Osoby chcące przedłużyć Swój pobyt w ośrodku w Jasieńcu proszone są o kontakt z właścicielem.

Tutaj są namiary: http://www.kregiel.pl/kontakt.php

Przy rezerwacji proszę powoływać się na Audi A4 Klub Polska.

Zostaniecie w ten sposób przypisani do pokoju/domku w jakim będziecie mieszkać na zlocie.

Opublikowano

A gdzie i kiedy będzie ogólnopolski? :)

411 km w jedna strone :kox: dalekooooooo a zaarazem tak blisko :cool1:

Opublikowano
  • Autor

moim zdaniem prawie 300zł to trochę dużo.. i zlot letni to raczej mi się wydaje że powinno to być nad morzem albo jakąś krainą jezior a nie w okolicach bydkoszczy..

jeśli nie będę w norwegii to pewnie chłopaki z pomorskiego będą coś organizowali i na pewno za mniejszą kasę :wink4:

Opublikowano

19-21.08 miejscowość Nowy Jasiniec obok Bydgoszczy :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 08:53_________________________________________________Łukasz, miejsce zlotu wybierane tak było, żeby m.in. nasza część Polski miała na zlot trochę bliżej niż na zimowy. Do Bukowiny cisnęliśmy 800km, teraz jakby było nad morzem byłoby znowu z 600, a tak mamy około 400. A co do ceny to jestem pewien, że gdybyś pojedynczo to wszystko chciał mieć to zapłaciłbyś o wiele więcej. Gdyby zlot był w atrakcyjnej miejscowości nad samym morzem to cena byłaby na pewno ponad 300 PLN. :wink4:

Opublikowano

filip własnie widziałem na żywca Twoją c6 na ledach, dobra robota :tongue4::wink4:

Opublikowano
  • Autor

a jakie miasto organizuje spot letni?

Opublikowano

a jakie miasto organizuje spot letni?

Nie miasto tylko jeden klubowicz :decayed::kox: makaveli się nazywa :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 15:25_________________________________________________

filip własnie widziałem na żywca Twoją c6 na ledach, dobra robota :tongue4::wink4:

thx :decayed:

Opublikowano

Witam!

Ja myślę, że odległość nie jest jakaś straszna. Gdyby organizowany był raczej we wrześniu to bardziej by mi pasowało - wiadomo sezon urlopowy to i z roboty ciężko się urwać.Druga sprawa to trzy miesiące wcześniej trzeba zaliczkować czy też zapłacić za całość a to trochę lipa bo przez 3 miechy to się plany 100 razy mogą zmienić. Na miesiąc przed to pewnie nie było by problemu z decyzją chociaż przyznam, że koszta jak by nie było spore. W moim przypadku to prawie 800 a za tyle to ja mogę tydzień nad morzem przesiedzieć całą rodziną. Do tego koszta dojazdu i bańka pęka - a gdzie używki. :wink4:

Tym razem ja odpuszczam, może na zlot AKP się wybiorę w tym roku jak się uda.

Opublikowano

Witam!

W moim przypadku to prawie 800 a za tyle to ja mogę tydzień nad morzem przesiedzieć całą rodziną.

Fakt :) ,

czyli mowa m.in. do Ciebie Łukasz, musimy korzystać póki nie mamy rodzinki na głowie :decayed:

Opublikowano

filip powiedz. sam sie wybierasz ewentualnie?

p.s

gadałem dzis z gosciem. narazie nie ma nic w dobrych pieniądzach co by sie nadawało, ale bedzie sie rozglądał.

Opublikowano

p.s

gadałem dzis z gosciem. narazie nie ma nic w dobrych pieniądzach co by sie nadawało, ale bedzie sie rozglądał.

To do mnie czy do Filipa? :naughty:

Opublikowano

do filipa

Opublikowano

Gwerty - czerwony i ma chody bo g na duże G zamienił, teraz nikt nie pomyli :decayed:

Opublikowano

filip powiedz. sam sie wybierasz ewentualnie?

p.s

gadałem dzis z gosciem. narazie nie ma nic w dobrych pieniądzach co by sie nadawało, ale bedzie sie rozglądał.

jak się wybiorę to pewnie sam, chyba, że znajdę jakąś laskę, która sama za siebie zapłaci i będzie chciała jechać to ją wezmę :decayed:

No dobra to niech się rozgląda, a mniej więcej określenie "dobre pieniądze " jaką kwotę by sugerowało ? bo chciałbym podsumować ile te mody mnie wyniosą :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.