Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no dobra to wstępnie spota kręcimy na 17 zara wrzucę w głownej wiadomości wątku

:hi:

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 13:30_________________________________________________Grzesiek a Ty kiedy w suwałkach będziesz?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mysle ze bede koniec czerwca lub początek lipca na parę dni.

bo bede rezałzderzak.

bo w poznaniu nie mam możliwości.

Opublikowano
  • Autor

a już dorwaleś zderzak od RSa? :kox:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 15:37_________________________________________________a właśnie z progami i zderzakiem z tyłu też coś będziesz robił?

Opublikowano

zebym miał Q to moze bym robił całość.

a tak tylko bede przedni zderzak zwężał. jak trochę budżet podreperuje to nakładki na progi cos ala s4. tył narazie zostaje.

a moja nowa zabawka z za oceanu.

narazie mam wsadzoną na szybko, ale transformersów dzis z napisami oglądałem:)

209f68722ea44db7med.jpg

f1f1204c136e872dmed.jpg

e6f9606877fa8ab0med.jpg

582c13f50fda1042med.jpg

Opublikowano
  • Autor

no kurde fajnie to wygląda :kox: wrzuć fotkę jak to wygląda w aucie :evil:

Opublikowano

a sobota popołudnie? bo nie wiem o której w niedzielę bym jechał.. :mysli:

W sobotę mam imprezę ale to dopiero ok.20 więc ok.17:00 można się złapać. :)

:thumbup:

Opublikowano

:hi:

kto jutro się ma zamiar spotować? :naughty:

Opublikowano

Ja. :)

Opublikowano

Powinienem być :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja będę :hi:

Opublikowano

chłopaki żałuje ale mnie nie będzie:(

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 19:37_________________________________________________jak tam spocik? udany

Opublikowano

Witam!

Byłem tylko ja i Łukasz ale spot udany. :)

Opublikowano

Witam!

Byłem tylko ja i Łukasz ale spot udany. :)

A ty w swissie nie byl wczoraj?

Opublikowano

Witam!

Byłem tylko ja i Łukasz ale spot udany. :)

A ty w swissie nie byl wczoraj?

A był. :decayed:

Opublikowano

Witam!

Byłem tylko ja i Łukasz ale spot udany. :)

A ty w swissie nie byl wczoraj?

A był. :decayed:

AUDI STAŁO a mnie nie wpuscili juuz :cool1:

Opublikowano

Witam!

Byłem tylko ja i Łukasz ale spot udany. :)

A ty w swissie nie byl wczoraj?

A był. :decayed:

AUDI STAŁO a mnie nie wpuscili juuz :cool1:

Trzeba było zadzwonić do mnie to bym wyszedł na bajerę. Może bym załatwił wejściówkę (mieliśmy wczoraj kawalerski szwagra). :kox:

A o której przybiliście do Swiss'u?

Opublikowano

Chyba bylo koło 2-giej nie pamiętam zbytnio :cool1: flaszke zrobilismy na szybkości i kimonko :wallbash: a jak przeglad przeszedl?

Opublikowano

Chyba bylo koło 2-giej nie pamiętam zbytnio :cool1: flaszke zrobilismy na szybkości i kimonko :wallbash: a jak przeglad przeszedl?

To musiało być przed 2:00 bo o 2:00 to już maszynę rozgrzewałem, żeby wrócić do domu. :wink4: (miałem abstynencki wieczór - i dobrze, bo cały zapas Luksusowej z baru wypili chłopaki, musieli kończyć się Maximusem). :gwizdanie:

A z przeglądem nie miałem najmniejszego problemu. Okazało się tylko, że lewa końcówka wyjebana na maxa była więc pojechałem, wymieniłem i podbili bez problemu. Jak by co to na PW dam namiary na spoko stację diagnostyczną, to co trzeba sprawdzają dokładnie (zawias, heble), do zenka nie miał żadnych zastrzeżeń. :tongue4:

Opublikowano

Pany jakaś akcja jest chyba w Podlaskim. Wczoraj mi kumpel opowiadał jak go koło Raczek misiaki zatrzymały do kontroli. Sprawdzali opony, czy nie ma wycieków w silniku, czy jest gaśnica itd. :blink:

Opublikowano

Pany jakaś akcja jest chyba w Podlaskim. Wczoraj mi kumpel opowiadał jak go koło Raczek misiaki zatrzymały do kontroli. Sprawdzali opony, czy nie ma wycieków w silniku, czy jest gaśnica itd. :blink:

W Suwałkach ostatnio też jakieś akcje robią. Na Sikorskiego, zaraz przy rondzie z Bulwarową, zazwyczaj z rana po 2-3 auta jednocześnie spisują. Ostatnio upodobali sobie też miejscówkę na Reja, zaraz jak się zjedzie z ronda od Bulwarowej - wyłapują kierowców bez pasów bo z lornetką stoją. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.