Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwek a kiedy się wybierasz? ja dziś cisnę do Whitestok-u, a z środy na czwartek obieram kurs na 3-City :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Filip czemu usunąłeś główny post? Usunąłeś główne zdjęcie itd.. a ja nie mam chyba nic nigdzie zapisane :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie ładnie Panie moderatorze naszego wątku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kramek mlody,zderzka byl na sete malowany przód i po sofcie ona jest tyle wiem.Moge sie dowiedziec wiecej jak ktos bedzie by chciał.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek jak będziesz jechał na Gdańsk to uważaj na policję, sporo sie kreci :gwizdanie: jechali za mna alfą chyba z 20km czekali aż w końcu się zapomnę i w końcu się rozpędzę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek jak będziesz jechał na Gdańsk to uważaj na policję, sporo sie kreci :gwizdanie: jechali za mna alfą chyba z 20km czekali aż w końcu się zapomnę i w końcu się rozpędzę :polew:

ja w piątek pojechałem do Olsztyna, wczoraj powrót, też sporo policji na trasie chyba z racji wakacji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynę. :)

W takim razie jadę na ori sofcie bo na chipie jeszcze się zapomnę. :wink4::polew:

Rozumiem, że trasa którą poleciłeś jak najbardziej jest oki, nie rozgrzebali jej drogowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ścieżka na Białystok ? :) Dziś zrobiłem hamulce w Suwałkach i za jakieś 1,5-2h będę śmigał tamtędy, po drodze tylko do Plazy jeszcze zajadę na jakieś amu.

o sytuację z ostatniej chwili pytaj na CB RADIO :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB - to standardzik, ale ostatnio byłą "cisza w eterze" lub mówili że czysto, a dla gościa przede mną się nerw włączył i trochę przybiadolił na CB bo zobaczył że była pełna puszka - co prawda nie błysnęło, ani mu ani mi (+~"pare" km/h).

A co tu gania - też jakieś alfy ? vectry ? Dawno nie jeździłem w te rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra w kolorze szarym najczęściej na numerach BIA GF40 z wideorejestratorem i oznakowane alfy :wink4: innych w okolicach BAU nie widziałem :gwizdanie: z BS też pewnie coś jest tak samo jak od strony BI :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliżej Białegostoku uważaj na czarną Insignię, tablice jakieś pod suwalskie podobno. Jak na ogonie będzie Tobie siedział żółty Seat to też mogą być miśki. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynę. :)

W takim razie jadę na ori sofcie bo na chipie jeszcze się zapomnę. :wink4::polew:

Rozumiem, że trasa którą poleciłeś jak najbardziej jest oki, nie rozgrzebali jej drogowcy.

nie nie jest ok :) jest kawałek z ostrymi dziurami gdzie szybciej niż 40-50 nie ma co jechać ale tak to ładnie się leci :) w miejscowości Rogóż stoi radar a tak to w reszcie wiosek raczej nie ma :) no i w Dobrym Mieście jest z tego co kojarzę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty seat to swego czasu ganiał po Białymstoku - ale wtedy natrzepali mandatów :)

Może to ten sam: http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101022/BIALYSTOK/585992800 ?

A insygni nie widziałem - za to w stronę Augustowa jakby ktoś jechał to 2 pełne puszki - 2ga w Korycinie (na dole, na zakręcie) i 2ga w Suchowoli (jak się zjeżdża z górki - kilkaset metrów przed rondem) - może to już stałe ich miejsca, bo w piątek jak jechałem do Suwałk to też były pełne.

Miśki mieli stać na 2-pasmówce przed Białymstokiem - ale ostro padało, więc pewnie z tego powodu się zwinęli.

Nastałem się za to na mijance za Suchowolą - ~30min (sic!), a od strony Białego kilka sztuk aut. Skopana sygnalizacja - powinni to jakoś inaczej ustawić - z tego co mówili na CB to w poniedziałki zawsze się stoi od strony Augustowa, a przed weekendem to od strony Białego (w piątek stałem ~15min).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, ja wczoraj wróciłem z 3miasta, jechałem Giżycko-Kętrzyn-Reszel-Bisztynek- Lidzbark Warm. -Pasłęk - Gdańsk, trasa nawet ok, miejscami trochę wyboista, trochę połatana, ale idzie przeżyć nie spiesząc się w 4 godz. z haczykiem ( jazda tak do 100) zajedziesz spokojnie na miejsce :good: do tego w jedną i drugą stronę zero policji czy opli, seatów, oznakowanych alf i grom wie czego tam jeszcze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

chłopy ma ktoś jakiegoś fachowca od webasto? trzeba ojcu zrobić w sharanie.. obiło mi sie o uszy że często przepalaja sie tam jakieś świece.. zajechaliśmy do firmy na bakałarzewskiej i ojciec powiedział co i jak to rzucili z sufitu kwotę 700-800.. moim zdaniem mogą być walnięte świece a oni może chcą przyciąć w uja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...