Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

No to niech będzie 17:30 w przyszłą sobotę. A gdzie sobie życzycie się spocić w BAU? Może gdzieś przy plaży miejskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może być przy plaży. :)

Więc ok 16:45 łapiemy się na parkingu pod ratuszem i ok. 17:00 startujemy do BAU. Filip - rusz tam chłopaków z Augustowa niech się pojawią, żeby nie było, że tylko SUW przyjedzie. Obiecaj im jakąś kiełbasę albo co. :polew:

Ja będę z rodzinką więc zorientuj się czy będą jakieś imprezy plenerowe w sobotę to może zostanę trochę dłużej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może wziąłbym swoją girl i kogoś jeszcze, więc może też gdzieś bym wyskoczył :decayed:

Filip jakie atrakcje macie w BAU?? bo ja tam wieki nie byłem nie licząc przejazdów w stronę BI :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, z BAU będzie na pewno parę osób, tzn.

-JA

-filip1001

-Filip

i może ktoś jeszcze, bo pewnie do kogoś napiszę, ale wiadomo jak to bywa w tej sprawie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze i ja przyjade swoim szczurkiem :kox: . Dzis zabieram sie za centralny i w tygodniu za odme, ale jesli nic nie wyjdzie po drodze to z przyjemnoscia przyjedziemy.

Przyjechal bym z kobieta i dzieciaczkiem, wiec moze polataja po plazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze i ja przyjade swoim szczurkiem :kox: . Dzis zabieram sie za centralny i w tygodniu za odme, ale jesli nic nie wyjdzie po drodze to z przyjemnoscia przyjedziemy.

Przyjechal bym z kobieta i dzieciaczkiem, wiec moze polataja po plazy ;)

zapraszamy :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nie dam rady, :confused4:weselicho w rodzinie :kox:

wesele ważniejsze od spotkania z kumplami z klubu Audi A4 ??? :foch::rant:

:tongue4:

byś chociaż się przyjechał nową furą pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tyg. wieczorkiem bardzo chętnie moge :) ale ten week akurat odpada , niewiem jak potem czy na de nie polece w nast. tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis padam, zamontowalem turbo timer-a, pozniej nowa centralke od centralnego zamka, bo nie chciala dzialac razem z TT. Pozniej zabralem sie za wymiane odmy.. masakra, bez zdejmowania kolektora ssacego.. ale.. da sie :) dzis wymontowalem i wyczyscilem, jutro zamontuje nowe czesci. W czwartek zmiana przednich hamulcow, klocki i tarcze bo moje obecne ponoc hamuja tylko w 10 % :blink: . I juz do konca wrzesnia koniec dopieszczania samochodu .. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis padam, zamontowalem turbo timer-a, pozniej nowa centralke od centralnego zamka, bo nie chciala dzialac razem z TT. Pozniej zabralem sie za wymiane odmy.. masakra, bez zdejmowania kolektora ssacego.. ale.. da sie :)

Da się bez zwalania kolektora - trochę kombinacji ale można. Ja w swojej wymieniałem zaraz po zakupie bo ze starości w palcach się rozsypywała. Z chęcią oblookam tego turbo timera. Ja w sumie już mam nawyk, że zawsze chwilkę odczekam zanim zgaszę (nawet po normalnej, zwykłej jeździe), jak trochę popałuję to i 5 minut pozwalam mu popracować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostep do odmy jak wiadomo nie jest za dobry w AEB ale owszem da sie :) Ja wczoraj zmienialem jeszcze inne wezyki, bo trojnik mi sie polamal od wskaznika doładowania wiec i wyjelem DV, puche od filtra powietrza, odkurzone itd. Pozniej zabralem sie za odme, i mysle ze drugim razem ( obym nie musial juz tam zagladac :chytry: ) do godziny czasu by zeszlo. A wczoraj spedziłem w garazu 6 godzin :decayed:

Jesli chodzi o Turbo Timer-a na miasto mam ustawione 30 sec, a jak poszaleje to zmieniam bo zmienia sie w bardzo prosty i szybki sposob na 3 min. Jak przyjade do zobaczysz :hi:

Ja z checia bym podpatrzył u Ciebie rozne parametry na VAG-u ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia bym podpatrzył u Ciebie rozne parametry na VAG-u ;)

Jak chcesz to mogę Ci podesłać logi, które robiłem ostatnio. Nie wiem czy do czegoś będą Ci przydatne bo auto jest już na koksie. :naughty:

W tym tygodniu będę jeszcze logował już na LPG, żeby sprawdzić czy wszystko jest dobrze ustawione. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia bym podpatrzył u Ciebie rozne parametry na VAG-u ;)

Jak chcesz to mogę Ci podesłać logi, które robiłem ostatnio. Nie wiem czy do czegoś będą Ci przydatne bo auto jest już na koksie. :naughty:

W tym tygodniu będę jeszcze logował już na LPG, żeby sprawdzić czy wszystko jest dobrze ustawione. :)

U panie nic pan nie mowiłeś kto robił programos?Jakie wrażenia z jazdy na dodatkowych Nm :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - zapier!@#$! :decayed: Wstawiłem już down pipe - na seryjnym setupie czuć było poprawę, turbinka zaczęła pogwizdywać niczym w TDI. Jeszcze czekam na tip'a, kumpel ma mi pospawać, muszę się mu przypomnieć. Przydał by się też jakiś FMIC bo seryjny nawet z nadkolem od S4 trochę się grzeje. Porównywałem logi z wersją fabryczną 180 PS (AJL) i wyglądają identycznie (zarówno dane z przepływki jak i czasy wtrysku). :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...