Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na ulicy Zarzecze ? Sory, ale nie znam az tak bardzo BAU. :hi:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba tak. :)

Wstawiam mapkę - niech główny dowodzący od spotów BAU zaznaczy miejscówkę.

Miejsc_wka_BAU.jpg

Opublikowano

:hi:

Witam wszystkich zainteresowanych :decayed:

Niniejszym podaję miejscówkę spotu w BAU 03.10.11 godz. 17.30

mapa1c.jpg

Jest to koniec ulicy Nadrzecznej. Od strony Suwałk skręcacie na 2 światłach w prawo i cały czas prosto, przed mostem w prawo wzdłuż cmentarza i na końcu jest parking. Proste jak drut. :tongue4: Obok można się przyjemnie przespacerować- info dla tych , którzy przyjadą z familiją :wink4:

Potem można się przenieść nieco dalej na parkingi, ale wstępnie w miejscu, które zaznaczyłem na mapce najłatwiej będzie się znaleźć.

W nawiązaniu do wcześniejszych pytań:

1. Jest dobra dyskoteka :kox:

2. Jest dobry kebab właśnie przy parku, jak już ktoś zresztą napisał. :cool1:

Opublikowano

W nawiązaniu do wcześniejszych pytań:

1. Jest dobra dyskoteka :kox:

2. Jest dobry kebab właśnie przy parku, jak już ktoś zresztą napisał. :cool1:

:good::decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:35_________________________________________________ej "dziewczyny" spicie?? :decayed: kto będzie jutro na 100%?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 00:25_________________________________________________Joker gapo spot 03-10-2011? czy spot za miesiąc? Popraw datę :kox:

Opublikowano

Ja odpadam ,miłego spocenia sie :cool1:

Opublikowano

ej "dziewczyny" spicie?? :decayed: kto będzie jutro na 100%?

Joker gapo spot 03-10-2011? czy spot za miesiąc? Popraw datę :kox:

Patrząc na godzinę postu to chyba pytałeś o dzisiaj a nie jutro gapo. :polew:

Ja będę z rodzinką.

Opublikowano

Póki co w BAU pada deszcz, ale na bieżąco staram się przeganiać chmury, więc bądźmy dobrej myśli :wink4:

Opublikowano

W pierwszym poście mamy napisane jak byk spot w BAU 03-10-2011r. :wink4: Może tam w Norwegii żyją z miesięcznym wyprzedzeniem :tongue4: Jak będzie padać to nie wiem czy przyjadę.... Filip podawaj pogodę z BAU co godzine :)

Opublikowano

Wedle życzenia :good:

będę podawał co kwadrans :decayed:

Opublikowano

Póki co w BAU pada deszcz, ale na bieżąco staram się przeganiać chmury, więc bądźmy dobrej myśli :wink4:

W Suwałkach pięknie i słonecznie. Zaraz włączę wentylator i dmuchnę trochę słońca w stronę Augustowa. :>

Opublikowano

A no to znakiem tego pojawiły się u nas tylko przelotne opady. :heat:

Opublikowano
  • Autor

Karol Ty zawsze masz się do czego przyczepić :decayed: (data zmieniona)

ja jadę najpierw do rodzinki do kalinowa i przyjadę stamtąd :cool1:

pytałem dziś swoją prywatna pogodynkę i w BAU popołudniu padać nie będzie :kox:

Opublikowano

świeci piękne słońce także zapraszam :cool1:

Opublikowano

w Raczkach mam wesele to wpadajcie jak by co. :decayed:

Opublikowano

w Raczkach mam wesele to wpadajcie jak by co. :decayed:

Będę miał po drodze :naughty:

Opublikowano

Czyli wygląda na to, że sam będę startował z SUW. :confused4:

Opublikowano

Ja bede napewno, nie udalo mi sie znalesc czasu aby go troche wyczyscic :(

Opublikowano

bylem ale nikogo nie bylo tylko nie na koncu zarzecza tylko tu po prawej na parkingach :slina:

Opublikowano

spocik uważam za udany :naughty:

Filip kebab był :good::wink4:

Opublikowano

podziękował za spota :good: :good:

miło było poznać nowych :hi: :hi:

a marcinos80 czemu się wykręcił? :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.