Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja będę na święto zmarłych i wtedy jak najbardziej się piszę :wink4:

i jaa :)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

chłopaki.. kminimy coś na Halloween?? :naughty:

Opublikowano

Pany kto z was zrobi mi logi ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

mam kabel i lapka ale logów to ja jeszcze nie robiłem :tongue4:

Opublikowano

to tam obczajaj :)

Opublikowano
  • Autor

chłopaki coś trzeba? :decayed::naughty:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227129.msg2698746#msg2698746 :hi: pytać , kupować, nie targować :decayed:

za długo w sobotę nie pracujcie bo by się przydało wyskoczyć gdzieś na lampucery :naughty:
Opublikowano

chłopaki coś trzeba? :decayed::naughty:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227129.msg2698746#msg2698746 :hi: pytać , kupować, nie targować :decayed:

za długo w sobotę nie pracujcie bo by się przydało wyskoczyć gdzieś na lampucery :naughty:

trzeba popracować bo chłopaki zamówienia składają :cool1:

Opublikowano

Chyba moj kolor masz karolasterka :rolleyes: zebym sie nie wycyckał na opony zimowe to troche gratów byl lyknal a tak to zaciskam pasa do swiat ( Bozego Narodzenia ) :wallbash:

Opublikowano

no właśnie chyba twój kod lakieru, muszę spr na wlepce, a jest jest trochę ładnych gratów :naughty:

Opublikowano

Ej karolasterka, te Wasze handlowanie towarem niewiadomego pochodzenia jest niezgodne z regulaminem, więc wątek zaraz zamykam i proszę wycofać wszystkie zamówienia :cool1:

:polew::bag:

Opublikowano

Ej karolasterka, te Wasze handlowanie towarem niewiadomego pochodzenia jest niezgodne z regulaminem, więc wątek zaraz zamykam i proszę wycofać wszystkie zamówienia :cool1:

:polew::bag:

:polew::bag: wszystko jest zgodne z prawem w naszym kraju :)

Opublikowano

Ej karolasterka, te Wasze handlowanie towarem niewiadomego pochodzenia jest niezgodne z regulaminem, więc wątek zaraz zamykam i proszę wycofać wszystkie zamówienia :cool1:

:polew::bag:

:polew::bag: wszystko jest zgodne z prawem w naszym kraju :)

ale niezgodne z prawem na Malediwach :naughty::decayed:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

nie masz takiej tylko b6 w slinie ? :polew:

Opublikowano

nie masz takiej tylko b6 w slinie ? :polew:

jeszcze nie :decayed::wink4:

Opublikowano

nie masz takiej tylko b6 w slinie ? :polew:

Składaj zamówienie to chłopaki przytargają. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

chłopaki coś trzeba? :decayed::naughty:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227129.msg2698746#msg2698746 :hi: pytać , kupować, nie targować :decayed:

Karol zderzak poliftowy za flaszeczkę da radę?? :polew: :polew: :polew:

wiem.. wiem.. że jest wart dwie bo w ładnym stanie.. ale bym musiał malować bo nie w moim kolorze, to dałoby może radę za tą jedną flaszeczkę?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ok dajesz te 650 i wypijemy twoja flaszkę :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.