Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sylwek.. niedawno coś wspominałeś że zakładałeś wycieraczki jakieś marketowe.. dobrze one działają? jeśli tak to gdzie kupowałeś? bo czeka mnie wymiana i nie wiem co kupić.. wiadomo jak na forum.. pisać że kupować firmowe.. ale wiele osób dobrze pisze o marketowych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem marketowe rowniez, kiedys do Astry bralem bosha i po sezonie zimy i lata juz byly do kosza. W tym roku do audi wlecialy najtansze alco, pare razy juz ich uzywalem i wycieraja dobrze, czas pokaze :) Wydalem na nie cale 9 zl za dwie sztuki :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydalem na nie cale 9 zl za dwie sztuki :decayed:.

:shocked:

kuźwa mnie we wrześniu w ASO za oryginalne skroili 187 PLN po rabacie, przed rabatem było 204 PLN :wallbash:

powiedziałem do kolesia, że jak będą do wymiany wcześniej niż za 2 lata to ich firma wystąpi w programie UWAGA w TVN :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Polecam te ALCO - używałem kiedyś u siebie i dawały radę. Te co mam teraz to te tzw. aero (bez tej metalowej konstrukcji). Zapłaciłem za nie chyba coś ok. 30 PLN'ów i właściwie to wytrzymały nie cały rok. Teraz znowu chyba kupię tę ALCO, mają bardzo dobre pióra z dużą ilością grafitu (guma jest aż szara).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem guma jest az szara od grafitu.

Polecam Tesco, kupilem tam cos za 3.99 za szt. :kox:

Albo motoryzacyjne a tam juz takie same za 9 zl za szt. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam mają możliwość chyba 200-300, zależy w której granicy prędkości się złapałeś i cyz byłeś grzeczny podczas kontroli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, pamiętasz jak we wrześniu na spocie w BAU zauważyliśmy u mnie w A6, że brakuje troszkę płynu chłodniczego? Wtedy dolałem ok 800ml i było ok , dziś patrzę i znowu jest poniżej minimum :gwizdanie: coś za bardzo go chyba jednak ubywa :confused4:

Oczywiście VAG żadnych błędów w temacie nie pokazuje :mysli: w poniedziałek pojadę na kanał i może coś od dołu uda się zauważyć bo nawet nie myślę, że chłodnicę itd. będzie trzeba rozbierać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...