Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: kół nie zdążyłem zmienić :embarrassed:

szerokiej drogi na cmentarze :wink4:

Szerokości :hi:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja właśnie wyruszam na objazd :wink4:

szerokości i przyczepności ! :hi:

Opublikowano

16-stki zima założone ,teraz to zapier.......... na tych wąskich kółkach :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

no teraz na bank inna jazda :naughty:

Opublikowano

Mała sesyjka przed updatem zimowym. :evil:

IMG_4500.jpg

IMG_4504.jpg

IMG_4498.jpg

Opublikowano

mniejszych nie mogłeś wrzucić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sylwek.. niedawno coś wspominałeś że zakładałeś wycieraczki jakieś marketowe.. dobrze one działają? jeśli tak to gdzie kupowałeś? bo czeka mnie wymiana i nie wiem co kupić.. wiadomo jak na forum.. pisać że kupować firmowe.. ale wiele osób dobrze pisze o marketowych :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bralem marketowe rowniez, kiedys do Astry bralem bosha i po sezonie zimy i lata juz byly do kosza. W tym roku do audi wlecialy najtansze alco, pare razy juz ich uzywalem i wycieraja dobrze, czas pokaze :) Wydalem na nie cale 9 zl za dwie sztuki :decayed:.

Opublikowano

Wydalem na nie cale 9 zl za dwie sztuki :decayed:.

:shocked:

kuźwa mnie we wrześniu w ASO za oryginalne skroili 187 PLN po rabacie, przed rabatem było 204 PLN :wallbash:

powiedziałem do kolesia, że jak będą do wymiany wcześniej niż za 2 lata to ich firma wystąpi w programie UWAGA w TVN :polew:

Opublikowano

Witam! Polecam te ALCO - używałem kiedyś u siebie i dawały radę. Te co mam teraz to te tzw. aero (bez tej metalowej konstrukcji). Zapłaciłem za nie chyba coś ok. 30 PLN'ów i właściwie to wytrzymały nie cały rok. Teraz znowu chyba kupię tę ALCO, mają bardzo dobre pióra z dużą ilością grafitu (guma jest aż szara).

Opublikowano
  • Autor

Panowie a gdzie dostac te ALCO?

Filip dobre podsumowanie z tą "uwagą" :polew:

Opublikowano

Owszem guma jest az szara od grafitu.

Polecam Tesco, kupilem tam cos za 3.99 za szt. :kox:

Albo motoryzacyjne a tam juz takie same za 9 zl za szt. :no:

Opublikowano

kuffa i pierwszy mandat za szybkość mam za sobą :wallbash:

Opublikowano

kuffa i pierwszy mandat za szybkość mam za sobą :wallbash:

ile i gdzie? :wink4:

Opublikowano

6p 200 zł. od dziewczyny wracałem , w sumie w czas mnie zatrzymali bo zaczołem juz porzadnie lecieć :kox:

Opublikowano

:gwizdanie: uuu to poleciałeś trochę poleciałeś,,,, :kwasny:

Opublikowano

myslalem , ze wiecej wpierd..

Opublikowano

tam mają możliwość chyba 200-300, zależy w której granicy prędkości się złapałeś i cyz byłeś grzeczny podczas kontroli :wink4:

Opublikowano

1km mniej i bym dostał 100 zł ,no patałęgi yebane :evil:

Opublikowano

Sylwek, pamiętasz jak we wrześniu na spocie w BAU zauważyliśmy u mnie w A6, że brakuje troszkę płynu chłodniczego? Wtedy dolałem ok 800ml i było ok , dziś patrzę i znowu jest poniżej minimum :gwizdanie: coś za bardzo go chyba jednak ubywa :confused4:

Oczywiście VAG żadnych błędów w temacie nie pokazuje :mysli: w poniedziałek pojadę na kanał i może coś od dołu uda się zauważyć bo nawet nie myślę, że chłodnicę itd. będzie trzeba rozbierać :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.