Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto pisze się na piątkowego spota ? Lo-buz ? michcio1985 ? karolasterka? Kasjan ? :gwizdanie:

Ja odpadam robota ale SILAAAAAAA.Trzymta się panicki :hi:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chłopy potrzebuje śmigający oscyloskop tylko nie wyskakujcie z allegro bo tyle to sam potrafie:sick3:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:33_________________________________________________ :tongue4: dla johnnego

:wink4:

Opublikowano
:decayed: chcialem pomóc
Opublikowano

ja też nie wiem jak to jeszcze będzie bo mam dyżur i wszystko zależy od warunków pogodowych :rolleyes:

Opublikowano

Kto pisze się na piątkowego spota ? Lo-buz ? michcio1985 ? karolasterka? Kasjan ? :gwizdanie:

Ja będę. :)

Opublikowano

Kto pisze się na piątkowego spota ? Lo-buz ? michcio1985 ? karolasterka? Kasjan ? :gwizdanie:

Ja będę. :)

to powinna być oczywistość :decayed:

sorry, ale niektórych wymówki do mnie nie trafiają :gwizdanie:, ja sobie wyjazd do BS od dłuższego czasu planowałem na spota, rozumiem, tych, którzy pracują ( i tu szacun dla sylwiastego, bo nawet jak ma do pracy to na chwilę wpada :good: ), ale kilu osobom notorycznie coś wypada, a to wyjście do kościoła, to na zakupy :wallbash: a robić nie ma komu :thumbdown:

powiedz lepiej jeden z drugim, że szkoda Ci kilka złotych na paliwo, reszta spot'owiczów Ci nie odpowiada, czy coś innego, a nie zawsze wymówka :wallbash::disgust::kwasny::angry:

Opublikowano

:bag: w mojej profesji dyżur to dyżur i nie przeskoczy się tego, ale do piątku jeszcze 3 dni i może być tak ze wpadnę :wink4:

Opublikowano

:bag: w mojej profesji dyżur to dyżur i nie przeskoczy się tego, ale do piątku jeszcze 3 dni i może być tak ze wpadnę :wink4:

nie o Tobie nie pomyślałem :tongue4:

a tak swoją drogą może byś tam w pracy zakombinował i zorganizował wyjazd terenowy do BS w ramach godzin roboczych :naughty::decayed:

Opublikowano

w tą stronę akurat tak nagiąć się nie da :decayed::wink4:

Opublikowano

Ostatecznie kto będzie na spocie ? Sylwek, Johny, Joker, Michcio? :mysli:

Opublikowano

może ja,ale to będzie uzależnione od jutrzejszych cen ropy na rynkach światowych tydzień do tygodnia wg. e-petrol :tongue4:

Opublikowano

Ostatecznie kto będzie na spocie ? Sylwek, Johny, Joker, Michcio? :mysli:

To Filipa nie będzie? :wink4:

Opublikowano

On jak zwykle się wymiguje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

nareszcie w Polsce :decayed:

Opublikowano

Nie no ja będę :naughty: jak to nie jak tak :kox: tylko byłoby miło gdyby jeszcze ktoś się pojawił, a nie tak jak ostatnio tylko ja i johnybravo :gwizdanie:

Opublikowano

Nie no ja będę :naughty: jak to nie jak tak :kox: tylko byłoby miło gdyby jeszcze ktoś się pojawił, a nie tak jak ostatnio tylko ja i johnybravo :gwizdanie:

Filip - ja jestem na 100% - już dzisiaj zająłem miejscówkę. :tongue4:

Opublikowano

Nie no ja będę :naughty: jak to nie jak tak :kox: tylko byłoby miło gdyby jeszcze ktoś się pojawił, a nie tak jak ostatnio tylko ja i johnybravo :gwizdanie:

Filip - ja jestem na 100% - już dzisiaj zająłem miejscówkę. :tongue4:

Sylwek namiot w strefie żółtej rozbił i koczuje :kox:

Opublikowano

Jutro to może być niezły tłok w plazie - gorączka ostatnich zakupów. :)

Opublikowano

Jutro to może być niezły tłok w plazie - gorączka ostatnich zakupów. :)

no niby racja, ale może jakoś upchniemy kilka autek :)

BTW: będzie też pewnie więcej ochrony, która nas będzie chciała przegonić :polew:

Opublikowano
  • Autor

pościągamy się jak zwykle :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.