Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też bym pojechał tylko mnie te 800 km ro***erdala i warunki na drodze :confused4:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 16:25_________________________________________________

No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?

A ten znowu swoje. :) Młody - bierzesz litra, szybka integracja :bry::drunk: i będzie tak :thumbup:

ja na pewnno bym tak zrobił :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też bym pojechał tylko mnie te 800 km ro***erdala i warunki na drodze :confused4:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 16:25_________________________________________________

No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?

A ten znowu swoje. :) Młody - bierzesz litra, szybka integracja :bry::drunk: i będzie tak :thumbup:

ja na pewnno bym tak zrobił :decayed::naughty:

kolejny, któremu zupa jest za słona :decayed:

dogadajcie się z Kasjanem, żeby 1 autkiem polecieć, ja do Was dołączę i się doturlamy do Bukowiny, Johny nie bądź mientka pytka, ja jakoś już 2 razy szczęśliwie pojechałem i wróciłem. :decayed:

Zobaczcie, który jestem na liście zlotowej :tongue4: jak tylko ruszyły zapisy to ja tam trafiłem bo wiem co to będzie :kox:

Opublikowano

filip lecisz sam w tym roku?

Opublikowano

filip lecisz sam w tym roku?

w okolicach Wawy wstępnie mam zabrać do samochodu klubowicza musti + jego kobita i brat :wink4:

Opublikowano

spoko. myslałem ze noze namówisz kogoś w tym roku również z poza klubu.

jak coś to bedziemy zgadywac sie potem na pokój.

Opublikowano

spoko. myslałem ze noze namówisz kogoś w tym roku również z poza klubu.

jak coś to bedziemy zgadywac sie potem na pokój.

z poza klubu to mało kto jest w stanie sobie wyobrazić co to za impreza :tongue4:

a co do pokoju to pewnie, że tak :cool1:

PS. Grzesiek, napisz tu wyraźnie tym niedowiarkom (Johny i Kasjan :decayed: ) , czy warto jechać do BT czy może to kijowa impreza i szkoda kasy i fatygi ??? :gwizdanie:

Opublikowano

Jadę z kobietą, jedziemy we dwoje, ale jak cos to 1 miejsce bede mial bo biorę snowboard ze sobą. A co do warunków na drodze to nie ma co się martwić, ja sto razy wole jechać do zakopanego te 800km niż 370km nad może. Tam drogi są o niebo lepsze. Jechałem tam na sylwestra wiec mówię z doświadczenia.

może ktoś zna tą osobę co sprzedaje te fele?

http://moto.allegro.pl/oryginale-felgi-do-audi-okazja-i2028762831.html

Opublikowano

spoko. myslałem ze noze namówisz kogoś w tym roku również z poza klubu.

jak coś to bedziemy zgadywac sie potem na pokój.

z poza klubu to mało kto jest w stanie sobie wyobrazić co to za impreza :tongue4:

a co do pokoju to pewnie, że tak :cool1:

PS. Grzesiek, napisz tu wyraźnie tym niedowiarkom (Johny i Kasjan :decayed: ) , czy warto jechać do BT czy może to kijowa impreza i szkoda kasy i fatygi ??? :gwizdanie:

szkoda kasy i fatygi . skoro trzeba tak namawiac. najwazniejsze to być samemu prze4konanym , ze chce sie jechać.

a ludzi i tak wszystkich nie poznasz :polew:

Opublikowano

aloha ! żyjecie ? :)

Opublikowano

Sprawa jest taka... Ja już zamówiłem te felgi :gwizdanie: i pod koniec tygodnia sie zamienic mam z nima, znaczy swoje oddaje mu i doplacam i biore te. Tylko typ taki dziwny dzwonie do niego od kilku dni i odłącza mnie a potem dzwoni i gada ze nie ma czasu, ale dzis sie dodzwonilem do niego i na koniec tygodnia jestem z nim umówiony.

Opublikowano

Dla wszystkiego weź podjedź z nim do wulkanizatora i sprawdź czy proste i zerknij czy to faktycznie oryginał, bo akurat ten wzór często jest nieoryginalny na allegro :cool1:

Opublikowano

No mam taki zamiar, ale to dopiero na koniec tygodnia, tak z typem się umówiłem. O ile się dodzwonię do niego... Niepoważny no ale co zrobisz.

Opublikowano

http://www.sfora.pl/Wielki-protest-kierowcow-Zablokuja-Polske-a39744 k..... może wreszcie się ludzie ockną co się dzieje z tym paliwem, ja pitole.Teraz samochód na kołki ,kocykiem nakryc i przesiąść się na rower. :wallbash:

https://www.facebook.com/pages/Stop-wysokim-cenom-paliw-w-Polsce/220579961360076

28 stycznia jest ogólnopolski protest WYSOKIM CENOM PALIWA-przyłanczamy się.Jest opcja abyśmy też zaprotestowali w S-kach.Co wy na to jakieś propozycje,pomysły.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240061.0 temat z naszego forum

Opublikowano
  • Autor

http://www.sfora.pl/Wielki-protest-kierowcow-Zablokuja-Polske-a39744 k..... może wreszcie się ludzie ockną co się dzieje z tym paliwem, ja pitole.Teraz samochód na kołki ,kocykiem nakryc i przesiąść się na rower. :wallbash:

https://www.facebook.com/pages/Stop-wysokim-cenom-paliw-w-Polsce/220579961360076

28 stycznia jest ogólnopolski protest WYSOKIM CENOM PALIWA-przyłanczamy się.Jest opcja abyśmy też zaprotestowali w S-kach.Co wy na to jakieś propozycje,pomysły.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240061.0 temat z naszego forum

jakie ceny paliwa teraz w suwalkach? tylko na normalnych stacjach a nie jakichś karpiach itd :naughty:
Opublikowano

joker, chyba okoniach :naughty:

w BAU 5,79 ON , w Wawie na Shellu Shell V-Power Diesel 6,25 PLN :blink:

przyznaj się, że siedząc tam w Norwegii grzeje Cię czy paliwo zdrożeje czy nie :tongue4:

Opublikowano

jego to wali i tak chodzi z buta :polew:

Opublikowano

jego to wali i tak chodzi z buta :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 13:01_________________________________________________johny, namyśliłeś się na BT ? :baseball:

Opublikowano

w 80 % :)

Opublikowano

Ja muszę powiedzieć że jak ostatni byłem po konsolę u karolsterka to powiedział że jeszcze się zastanowi, wiec jest nadziej na mocną ekipę :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.