Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jakiegoś spontona można by zrobić. Oczywiście standardowo w Plazie bo na zewnątrz przy tych temp. to trochę hardcor. :)

Sylwestrze jak naj bardziej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Jakiegoś spontona można by zrobić. Oczywiście standardowo w Plazie bo na zewnątrz przy tych temp. to trochę hardcor. :)

tylko nie w piatek :cool1:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 21:31_________________________________________________Żyjecie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:51_________________________________________________ :hi:

ludzie co z Wami? zyjecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja umarłem :decayed: -29 stopni daje w kość :kox: a jak Wy się miewacie ?

Ostro. :)

Jak jechałem przed 7 do pracy to w SUW było -25*C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wasze furki radzą w te mrozy ? :)

mój tedei nie zawiódł mnie jeszcze :naughty:

chłopy kiedy jakiś spontanik co? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak wracalem po 23 to bylo -24*C . Oczekuje juz cieplejszych dni i umycia samochodu :rolleyes: . A tak to pale i jade, czasem zapika mi slaby aku, ale to jak postoii na mrozie dosc sporo czasu jakies 8 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umyłem parcha we czwartek przed południem na myjni przy statoilu w SUW, bo już nie wytrzymałem. Było -5,5 także jeszcze nie najgorzej.

Odpala zawsze za pierwszym przekręceniem niezależnie od temperatury, ale przy tych skrajnych mrozach ewidentnie i zauważalnie dłużej się nagrzewa. Ostatnio zanim dojechałem z BAU do BS nie był jeszcze dogrzany :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie aku i rozrusznik na wyczerpaniu ale jeszcze mój dziadek mnie nie zawiódł :naughty: mieszkamy przy samej rzece to jak na początku odpalę w duży mróz to przez 5 sekund tak podskakuje ze się boje czy do rzeki nie wskoczy :polew:

Co do norweskich mrozów to są one mniejsze niż w Polsce :) może ze 2 dni było po -15 w dzień ale tak to ciągle w okolicach -5 w dzień, w nocy jest niewiele gorzej :naughty:

Filip co do nagrzewania diesla to mnie już szlak trafia, jeżdżę 2 razy w tyg do Oslo na uczelnię po 60km w jedna stronę to nogi mi zamarzają, jak ustawię nawiew na nogi to od razu szyby parują.. jak na same szyby to nogi zamarzają.. wydaje mi się że tak nie powinno być.. może u mnie za dużo wilgoci w samochodzie :mysli: albo jakieś filtry kabinowe czy wloty powietrza mam pozapychane :mysli: będzie cieplej to muszę wziąć się za to :gwizdanie:

Wczoraj byłem na myjce i się zastanawiam czy uda mi się drzwi otworzyć i dostać się do srodka :naughty: o tylnej klapie to nawet nie marzę bo zawsze przymarza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te mrozy odcięło Wam internet czy jak , że tu taka cisza ? Może w sobotę jakiś sponton ? W Plazie ? A może pod TESCO :naughty: jakby dobra pogoda była ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te mrozy odcięło Wam internet czy jak , że tu taka cisza ? Może w sobotę jakiś sponton ? W Plazie ? A może pod TESCO :naughty: jakby dobra pogoda była ? :cool1:

może nie sobota a np. piątek? sobota to ostatki więc.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w piątek i poniedziałek jak najbardziej!!! Weekend odpada: szkoła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że większości pasuje piątek więc robimy jutro. Teraz tylko na którą godzinę się ustawiamy? Na 18:00? Robimy w Plazie bo pod Tesco pewnie będzie zimno.

Filip - dasz radę jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...