Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, dam jeszcze znać za kilka godzin czy się wyrobię. Tylko najlepiej dla mnie tak ok 17 by było jak już :)

Kasjan- jak coś to lecimy razem ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pasuje. 17 w Plazie standardowo strefa żółta.

Kasjan, 16,30 ruszamy skąd ? Gdzie się spotkamy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:30 kaufland? Pasuje? 509115773 -napisz smsa jak odczytasz tą wiadomość, bo ja już nie bd na forum wchodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dziewczyny z BS- my z Kasjanem 16,30 ruszamy z pod Kauflanda i jedziemy na spota. PS. Wódeczki chętnie bym się napił. :disgust::przebiegly:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 15:44_________________________________________________podziękował za spota :good: , ja dopiero wróciłem z BS bo taki śnieg sypał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie na kebabie był :naughty:

na kebabie to karolasterka zawsze jest :tongue4: a my zasmakowaliśmy specjałów z KFC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis moje Kochanie zrobilo mi przesmaczny prezent :decayed: . Z racji tego, ze mam jutro urodziny :drunk: to pochwale sie tortem :kox:

DSCF4427.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis moje Kochanie zrobilo mi przesmaczny prezent :decayed: . Z racji tego, ze mam jutro urodziny :drunk: to pochwale sie tortem :kox:

DSCF4427.jpg

Spoko! Smacznie wygląda! Przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :dance::thumbup: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis moje Kochanie zrobilo mi przesmaczny prezent :decayed: . Z racji tego, ze mam jutro urodziny :drunk: to pochwale sie tortem :kox:

DSCF4427.jpg

a gdzie nr rej i ramki klubowe? :decayed:

stówka :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :drunk: No i jutro do pracy z kolega trzeba jechac :D . Zrobcie jakiegos spota w BAU w sobote i nie za pozno to i ja z checia przyjade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Was... http://allegro.pl/audi-a4-s4-kratka-zderzak-belka-kierownica-grill-i2119029830.html dzwoniłem do gościa z myślą o zakupie zderzaka od s4. Powiedział mi tak, zderzak+kratki+spryski+zaślepki+belka=1600zl a zapytałem o sam zderzak+belka to powiedział 600zl... czy wychodzi na to żeby lepiej brać zderzak z belką a potem sobie kompletować resztę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Was... http://allegro.pl/audi-a4-s4-kratka-zderzak-belka-kierownica-grill-i2119029830.html dzwoniłem do gościa z myślą o zakupie zderzaka od s4. Powiedział mi tak, zderzak+kratki+spryski+zaślepki+belka=1600zl a zapytałem o sam zderzak+belka to powiedział 600zl... czy wychodzi na to żeby lepiej brać zderzak z belką a potem sobie kompletować resztę?

Na necie jest ogłoszenie ze zderzakiem (ale chyba od RS'a) za niecałe 1200 PLN kompletny.

Nie licz na to, że jak będziesz zbierał po kawałku to taniej wyjdzie. :) Spryski z zaślepkami to ok. 400 PLN, kratki pewnie też min. 200 PLN za sztukę albo lepiej i tylko w serwisie. Zrób najpierw rozeznanie ile kosztuje komplet kratek w serwisie. Spryski możesz sobie na razie odpuścić - kupisz same zaślepki. Wtedy będziesz wiedział czy się opłaci.

Edit: sprawdziłem ile kosztują kratki w serwisie: środkowa - 235 PLN, boczne po 237 PLN. Spryskiwaczy nie sprawdzałem ale widziałem aukcję, gdzie komplet spryskiwaczy z zaślepkami był za 420 PLN (nowe).

Zaproponuj gościowi 1200 za kompletny zderzak bo w sumie 1600 to trochę sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...