Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

sylwek opłaca sie brac zderzak komplet za 1600zł jak z halogenami

jesli bez to bierz sam zderzak jak cena pasuje narazie polatasz

spryski z zaslepkami idzie kupic uzywki 150zł.

kratki 200zł, 2 boczne do przedlifta, srodkowa idzie dorwac za 50zł

tyle ze odpowiedz sobie na pytanie:

1. chcesz sie bawic w kompletowanie?

2. czasem idzie wyrwac taniej zderzak od s, rs.

jak chcesz miec taniej i ci sie nie spieszy to szukaj, pytaj. czasem sie zdarza ze ktos ma cos do s4 to moze miec zderzak.

tak wyrwałem zderzak do rs4 w dobrych pieniadzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiek - ja uważam, że 1600 to trochę za bogato. Jak by puścił za 1200 to można brać.

Jak będziesz miał komplet sprysków z zaślepkami za 150 PLN to biorę. :) Wczoraj przekopałem całe allegro i znalazłem nowe zamienniki po 78 PLN ale zaślepka do tego ok. 60 więc wychodzi prawie 300 za komplet. Za używane proszą od 100 w górę ale bez zaślepek. :)

Najlepiej kupić zderzak w komplecie bo później może rok albo dłużej leżeć w garażu i czekać na brakujące fanty. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc :) Sprawa wygląda następująco. Wzielem od tego gościa co podałem aukcji zderzak + belka za 600zł. Dzwoniłem juz do innego typa co tam też na allegro ma aukcje z taka niebieską s4 i za kratke środkową śpiewa 50zł a za komplet sprysków 300zl razem z zaślepkami. Fakt jak bede kompletowal to moze nie zaoszczędze za dużo ale tak na raz wydać tyle kasy to też nie mam :P no ale też chcę już do wiosny mieć komplet :) i w koncu jakies fotki zapodam auta, bo jeszcze nie wstawiałem nawet z tymi pięknymi czarnymi lampami :D:D:D

Pytanie nr1: Czy to że ten zderzak jest taki ciemno-czerwony to będą jakieś problemy z pomalowaniem?

Pytanie nr2: Grzesiek ale my cały czas mówimy o zderzaku od s4, a tak pozatym to dla mnie bardziej się podoba ten od s4 niż od rs4, tamten jakoś mi nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze mowa o zderzaku s4.

spryski sa takie same w zderzaku a4, s4 i rs4.

mocowania sprysków sa takie same w a4 i rs4 w s4 sa inne

zaslepki sprysków w kazdym sa inne.

z tym ze do s4 podejda zaslepki ze zderzaka a4 przed liftem.

sylwek szkoda ze nie pisałes ze chcesz.

koles kupił odemnie gderzak bez sprysków.i te sprzedałem własnie za 150zł z wezami zaslepkami.

stad podałem taka cene za spryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc :) Sprawa wygląda następująco. Wzielem od tego gościa co podałem aukcji zderzak + belka za 600zł. Dzwoniłem juz do innego typa co tam też na allegro ma aukcje z taka niebieską s4 i za kratke środkową śpiewa 50zł a za komplet sprysków 300zl razem z zaślepkami. Fakt jak bede kompletowal to moze nie zaoszczędze za dużo ale tak na raz wydać tyle kasy to też nie mam :P no ale też chcę już do wiosny mieć komplet :) i w koncu jakies fotki zapodam auta, bo jeszcze nie wstawiałem nawet z tymi pięknymi czarnymi lampami :D:D:D

Pytanie nr1: Czy to że ten zderzak jest taki ciemno-czerwony to będą jakieś problemy z pomalowaniem?

Pytanie nr2: Grzesiek ale my cały czas mówimy o zderzaku od s4, a tak pozatym to dla mnie bardziej się podoba ten od s4 niż od rs4, tamten jakoś mi nie podchodzi.

No to w sumie wyjdzie sporo taniej jeśli uda Ci się dorwać boczne kratki w sensownej kasie.

Co do malowania ciemnego koloru to nie będzie problemu, zawsze można najpierw dać jasny podkład i dopiero potem lakier właściwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pany, ja tak poza tematem rezania :)

Poszukuję auta typu VW Caddy, Citroen Berlingo diesel z hakiem. Gdyby ktoś gdzieś o czymś wiedział to dajcie znaka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwek szkoda ze nie pisałes ze chcesz.

koles kupił odemnie gderzak bez sprysków.i te sprzedałem własnie za 150zł z wezami zaslepkami.

stad podałem taka cene za spryski.

Cały czas rozglądam się za spryskami ale myślałem, że będziesz cały zderzak w komplecie Jokerowi sprzedawał bo kiedyś coś na spocie gadaliście. A spryski faktycznie "oddałeś" po okazyjnej cenie. Jak byś trafił komplet w sensownej kasie to daj znać bo na allegro ceny zaporowe. Nawet same zaślepki jak będziesz miał do przedlifta (z polifta może być problem z wyrezaniem) to z chęcią wezmę. Spryski jak coś to kupię podróbki po 78 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt przewaliłem allegro i chca 300za komplet sprysków

http://allegro.pl/audi-a4-b5-spryskiwacze-klapki-spryskiwaczy-i2118132826.html

jak cos znajde wrzuce link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest pytanie, kolega z forum papols4 zaproponował mi środkową kratkę i halogen prawy za 350zl. Wiec powiedziałem grzecznie ze to za dużo. Co do kratki to myślę że tak koło 50-60zł, a za halogen to nie mam pojęcia po ile takie chodzą. No i kolega mi odpisał że On sam nie bardzo wie ile takie coś kosztuje i coś zaproponować trzeba. Tylko żeby nie skrzywdzić nikogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt przewaliłem allegro i chca 300za komplet sprysków

http://allegro.pl/audi-a4-b5-spryskiwacze-klapki-spryskiwaczy-i2118132826.html

jak cos znajde wrzuce link.

Grzesiek - liczę bardziej na to, że może gdzieś u swoich "złomiarzy" trafisz na takie fanty. :wink4:

Ale za linka jak coś też z góry dziękuję, ja ostatnio rzadko zaglądam na alledrogo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja tropem filip1001-a jak by ktos slyszal ze ktos ma na sprzedanie samochod albo ktos z rodziny chce sprzedac tanio samochod. Wymagania :decayed: :

-tani

- moze byc na gaz.

-tani w oplatach ubez.

- moc silnika tutaj bez znaczenia, ma jezdzic i sie nie psuc i czesci zeby nie byly za drogie

Cena hmm no do 1500 albo do 2 tys zl :chytry:

Samochod bedzie jezdzil tylko po miescie i krotkie odcinki, okolo 3 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citroen saxo 1.2 ( coś takiego, ale głowy nie dam uciąć ) z gazem, biały, nie zgniły, sprawny. Tylko że to francuz. A co do ceny musze zapytać jeśli byłbyś zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PW jesli ktos ma jakies informacje, tutaj juz nie bedziemy smiecic :)

Kasjan zapytaj sie o cene i napisz mi dokladniejsze info na temat samochod, rok, silnik, do kiedy ubezp. itd. itp. i od kogo to ? Czy to taki pewniak czy kolega kolegi. Chce kupic samochod dla swojej kobiety ale i ja czasem bede nim jezdzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podstawowe wymagania do DIESEL + hak holowniczy z tyłu :cool1: budżet hmmm ??? 10 K ? [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 12:51_________________________________________________Do zobaczenia chłopy na forum po niedzieli bo o 10 zostanie wyłączone :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podstawowe wymagania do DIESEL + hak holowniczy z tyłu :cool1: budżet hmmm ??? 10 K ? [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 12:51_________________________________________________Do zobaczenia chłopy na forum po niedzieli bo o 10 zostanie wyłączone :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podstawowe wymagania do DIESEL + hak holowniczy z tyłu :cool1: budżet hmmm ??? 10 K ? [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 12:51_________________________________________________Do zobaczenia chłopy na forum po niedzieli bo o 10 zostanie wyłączone :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...