Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

no stron dużo nabite jest ale lepsze jest to że poginęło chyba kilka postów w naszym wątku

moim zdaniem wszystko wyglada bardzo nieczytelnie itd.. poprzednia wersja była 100 razy lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Na razie jest lipa, no i wiadomości PW poszły się yebać - skrzynka pusta. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na pocztę też przychodza kopie tego co dostajesz na pw na forum ;)

Witam! Na razie jest lipa, no i wiadomości PW poszły się yebać - skrzynka pusta. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie tak.. ale ma byc lepiej wiec powoli powoli ;) , kwestia czasu no i napewno przyzwyczajenia bo inaczej to napewno bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem że i dla mnie to tak średni się podoba... Ale to może faktycznie dlatego że byliśmy przyzwyczajeni do starego wyglądu...

A tak z innej beczki to muszę się pochwalić!

Zderzak od s4 poszedł już do malowania, no i w aucie juz mam 2DIN polift :D Teraz tylko czekam aż będę miał więcej czasu no i Sylwiasty i podjadę do niego dopieścić elektrykę bo dla mnie to magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki! No jak już wszystko bedzie gotowe to wrzucę fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowal ktos z Was HID-y ? Tak zastanawiam sie nad takim czyms, tylko kurcze brak samopoziomu to jeszcze pikus ale jeszcze spryski. Znajomy ma w Hondzie Accord na soczewkach i wyglada fajnie i przyjemnie sie jedzie w nocy ( Tez nie ma ani spryskow ani samopoziomu i jezdzi juz tak 3 rok ). Ma zwykle hid-y. Przymykajac oczy na temat prawa, co o tym myslicie ? Praktykowal ktos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwerty, miales stycznosc moze z hidami ? Chodzi mi dokladnie jakie kupic ? Wiem, wszystko to wielkie made in china ale moze spotkales sie z jakims i mozesz polecic ? barwa 4300 wiec bardziej pojde w biel niz w niebieskosc.

Drugie pytanie, mam juz lekko takie jak by za mgielka klosze ( poliftowe ) i nie wiem czy bawic sie w czyszczenie ? Lampy TYC. Rowniez sie tym zajmujesz ? Bo moze lepiej poszukac nowszych ? Jesli gwerty zajmujesz sie regeneracja lamp to przy okazji wyczyscic soczewki ? Bo bylbym chetny na mod a'la USA. Trzeba wyslac czy mozna przyjechac i zrobic to od reki ? :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam takie... Czy dużo jest rezania żeby ten zderzak od S wstawić? Jakieś odboje czy coś obiło mi się o uszy...

No a druga sprawa to cena halogenów do s4 jest az tak kosmiczna? 500zl za komplet!!!! Masakra, to prawie tyle co zderzak.

A co do HID to ja mam 6000k i już tak zalatuje niebieskim i też będę zmieniał na 4300k. Więc jeśli nie chcesz się stresować przy radiowozie to proponuję 4300 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal się ile dałeś za kompletne poliftowe 2din, może być na pw ;) zastanawiam się troche nad poliftową konsolą ale 1 din :)

No powiem że i dla mnie to tak średni się podoba... Ale to może faktycznie dlatego że byliśmy przyzwyczajeni do starego wyglądu...

A tak z innej beczki to muszę się pochwalić!

Zderzak od s4 poszedł już do malowania, no i w aucie juz mam 2DIN polift :D Teraz tylko czekam aż będę miał więcej czasu no i Sylwiasty i podjadę do niego dopieścić elektrykę bo dla mnie to magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwerty, miales stycznosc moze z hidami ? Chodzi mi dokladnie jakie kupic ? Wiem, wszystko to wielkie made in china ale moze spotkales sie z jakims i mozesz polecic ? barwa 4300 wiec bardziej pojde w biel niz w niebieskosc.

Drugie pytanie, mam juz lekko takie jak by za mgielka klosze ( poliftowe ) i nie wiem czy bawic sie w czyszczenie ? Lampy TYC. Rowniez sie tym zajmujesz ? Bo moze lepiej poszukac nowszych ? Jesli gwerty zajmujesz sie regeneracja lamp to przy okazji wyczyscic soczewki ? Bo bylbym chetny na mod a'la USA. Trzeba wyslac czy mozna przyjechac i zrobic to od reki ? :) Pozdrawiam

Damian - przerabiaj od razu na bix'y - masz już poliftowe lampy więc koszt nie duży. Dogadaj się z Grześkiem, to może zrobi tobie gotowe lampy a ty mu potem odeślesz swoje. Z Grześkiem można się dogadać. :)

---------- Post added at 09:08 ---------- Previous post was at 09:06 ----------

gwerty, miales stycznosc moze z hidami ? Chodzi mi dokladnie jakie kupic ? Wiem, wszystko to wielkie made in china ale moze spotkales sie z jakims i mozesz polecic ? barwa 4300 wiec bardziej pojde w biel niz w niebieskosc.

Drugie pytanie, mam juz lekko takie jak by za mgielka klosze ( poliftowe ) i nie wiem czy bawic sie w czyszczenie ? Lampy TYC. Rowniez sie tym zajmujesz ? Bo moze lepiej poszukac nowszych ? Jesli gwerty zajmujesz sie regeneracja lamp to przy okazji wyczyscic soczewki ? Bo bylbym chetny na mod a'la USA. Trzeba wyslac czy mozna przyjechac i zrobic to od reki ? :) Pozdrawiam

Damian - przerabiaj od razu na bix'y - masz już poliftowe lampy więc koszt nie duży. Dogadaj się z Grześkiem, to może zrobi tobie gotowe lampy a ty mu potem odeślesz swoje. Z Grześkiem można się dogadać. :)

Co do hid'ów to ja mam slim'y z palnikami D2S, jeżdżę już rok czasu i nie narzekam, nie sieją na CB. Ale polecam poszukać przetwornic ori lub Koito - Grzesiek ostatnio sprzedawał 2 komplety, może jeszcze ma, cena była spoko bo niewiele większa niż komplet przetwornic hid.

---------- Post added at 09:11 ---------- Previous post was at 09:08 ----------

Próbowaliście "edycji" posta? Bo dla mnie to jakoś nie chciało działać tak jak powinno.

Najpierw nawaliło nam ponad 300 stron postów a teraz zjadło i zostało 126 stron - jeszcze trochę i będzie jak u Kononowicza - nie będzie niczego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bi-xenonie az tak mi nie zalezy, dlugie moje sa wystarczajace, tylko mijania takie jakies slabe no i chce mi sie juz cos porobic przy samochodzie :D . Rozne sa opinie co do HID-ow, niektorzy kupuja tansze i tez sa dobre a niektorzy kupuja drozsze i sie psuja czy tez sieja.. CB nie mam, bardziej nie chcial bym aby w audio nie slyszec piskow itp. Sylwester, jak bys mogl to podaj mi aukcje jak Twoje wygladaja HID-y i jaka masz barwe ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6000K. Polecam zakup u tego kolesia: http://allegro.pl/hid-xenon-slim-h7-4300k-lub-6000-bascom-lodz-sklep-i2167130503.html

Ja mam właśnie takie przetwornice tylko kupowałem od kolesia z Białegostoku, moje działają ale Grzesiek kupował u tego samego gościa z Białegostoku i na chyba 5 kompletów tylko 2 były sprawne, reszta padaka.

Damian - skoro mijania masz takie słabe to może soczewki masz już wypalone. Jeśli tak to wstawienie ksenonu nic nie poprawi a nawet jeśli to niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek ma rację.. masz na pewno wypalone soczewki i nawet jak wsadzisz ksenon to nic Ci to nie da.. moje lampy tez tak maja.. więc wczoraj złożyłem zamówienie u Grzeska na bixy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie najpierw HID-y i zobacze jak to bedzie swiecic. Jak zdecyduje sie na bix. to raczej i lampy pojda do zmiany bo moje TYC :/ tez nie sa jakies super i plastik juz albo jakis wypalony albo ktos juz probowal polerowac bo jak by za jakas poswiata. Domyslam sie ze HID-y tutaj wiele nie zdzialaja, ale zobaczymy :)

Sylwester jak mozesz to podaj mi adres w bialym na PW bo jutro moze bede sluzbowo w bialym to bym zalecial. Dzis wymieniam olej z polsyntetyka na syntetyk.. o zgrozo.. oby nic tylko silnikowi sie nie stalo :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie najpierw HID-y i zobacze jak to bedzie swiecic. Jak zdecyduje sie na bix. to raczej i lampy pojda do zmiany bo moje TYC :/ tez nie sa jakies super i plastik juz albo jakis wypalony albo ktos juz probowal polerowac bo jak by za jakas poswiata. Domyslam sie ze HID-y tutaj wiele nie zdzialaja, ale zobaczymy :)

Szybkę w reflektorze możesz wypolerować jeśli jest mocno wypiaskowana. Pamiętaj tylko, żeby po wypolerowaniu polakierować klarem bo inaczej szybko dojdzie do ponownego wypiaskowania. Polerując usuwa się utwardzoną warstwę z szybki. Jak nie chcesz inwestować w bix'y to zapytaj Grześka może ma soczewki H7 w bdb stanie to wymienisz same soczewki.

Sylwester jak mozesz to podaj mi adres w bialym na PW bo jutro moze bede sluzbowo w bialym to bym zalecial. Dzis wymieniam olej z polsyntetyka na syntetyk.. o zgrozo.. oby nic tylko silnikowi sie nie stalo :|

Tu masz linka do sklepu w którym kupowałem:

http://autoflash.pl/catalog/index.php

Adres masz w aukcji allegro:

http://allegro.pl/2-sztuki-w5w-12v-5w-caloszklana-postojowka-f-vat-i2093571353.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tyce masz wypiaskowane z zewnatrz, czy zaszły ci mgłą od srodka?

mam soczewki h7 valeo podejda do tyców, bez problemu. napoczątek mozesz zacząc od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...