Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kasjan i Gwerty: załatwiłem, że będziemy razem w pokoju 5 osobowym :banan:

no za***iście jak tak :D ja już nie mogę się doczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także będzie cała ekipa z Podlasia w 1 miejscu. Ja już odliczam dni i godziny. Kasjan, żebyś niepotrzebnie nie krążył, gdzie się spotkamy ? Na Shellu przy wlocie do Augustowa ? Myślę o 5 jak stamtąd ruszymy to będzie w sam raz :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już zderzak od eski wsadziłem, progi dzisiaj przyszły, radio 2din jest także jestem gotowy :D

filip1001 i tak jedziemy w stronę grajewa itd... więc ja będę czekał na przystanku w netcie to jest na trasie, 6km od aug w kierunku wawy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to w takim razie nie ma problemu. Złapię Cię o 5 na przystanku i polecimy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lecicie przez Grajewo to uwazajcie na ciemno zielona skode superb oraz pozniej na czarna vectre. Moze zrobicie przystanek w Grajewie na jakies piwko na droge ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lecicie przez Grajewo to uwazajcie na ciemno zielona skode superb oraz pozniej na czarna vectre. Moze zrobicie przystanek w Grajewie na jakies piwko na droge ? :naughty:

O 5 rano piwko? To oni tydzień będą jechali do BT.:whistling:

Na piwko to możemy się ustawić na jakimś spocie wiosennym w BAU, Filip pewnie zna jakiś kulturalny i fajny lokal bo ja już wypadłem z obiegu jeśli chodzi o puby w Augustowie.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten pomysł :) przydałoby się coś na wiosnę w aug ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rezania to ja zenony w koncu zamontowałem i jest juz inna jazda :) , teraz przymierzam się na body s-line . Na wiosne zajmę sie powolutku detalingiem auta , narazie obczajam ,, co z czym się je ,,

co do piwka to takkkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rezania to ja zenony w koncu zamontowałem i jest juz inna jazda :) , teraz przymierzam się na body s-line . Na wiosne zajmę sie powolutku detalingiem auta , narazie obczajam ,, co z czym się je ,,

co do piwka to takkkk :)

byo iść juz w stronę bixenonu :naughty: Powiem Wam że soczewki z bmw e-60 lift robią mega robotę nocą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjan, hmm jeżeli ok 5 wyjedziemy z przystanku obok Netty, przed 9 powinniśmy być w okolicach Grodziska( bo to w sumie prawie 300 km ), i dalej mamy niecałe 500 km km, więc późnym popołudniem powinniśmy być na miejscu. Jestem w trakcie wyboru trasy. Pojedziemy Gierkówką przez Częstochowę lub przez Radom>Kielce. Lada dzień dowiem się gdzie jest mniej remontów i wahadeł i wtedy wybierzemy trasę :chytry:

Aha, i ja bym proponował się powstrzymać od browara na starcie :grin: , bo jednak trasa nie trasa, ale prawie 800km po naszych wspaniałych Polskich drogach jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chłopy już Wam nie dużo czasu zostało i zaraz lecicie...... jak tam modzicie trochę furki ?:wink:

ja póki co mnożę sałatę :decayed: mam nadzieje że do wakacji uzbiera się na coś fajnego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle brak czasu mam, i ciagle czekam na jakis cieply weekend, w garazu czekaja hidy, lokiec, i inne pierdoly :D chodza za mna nowe lampy albo regeberowac swoje, no i jakies 17" albo kurde rok temu wzielem 16" i teraz zmieniac eh.. Z kasa sie nie wyrabiam :facepalm: .

Co do wczesniejszego piwka, to bardzo chetnie gdzies w BAU mozemy sie spotkac. Moja Kobita zdala prawko wiec niech jezdzi teraz :naughty: . Albo gdzies koniec lipca poczatek sierpnia mozemy pojechac na jakies wczasy do lasu. My co roku jezdzimy do takiego cichego osrodka wypoczynkowego na pare dni. Plac zabaw dla dzieciaczka jest, bar jest wiec lezak i odpoczywac :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle brak czasu mam, i ciagle czekam na jakis cieply weekend, w garazu czekaja hidy, lokiec, i inne pierdoly :D chodza za mna nowe lampy albo regeberowac swoje, no i jakies 17" albo kurde rok temu wzielem 16" i teraz zmieniac eh.. Z kasa sie nie wyrabiam :facepalm: .

Co do wczesniejszego piwka, to bardzo chetnie gdzies w BAU mozemy sie spotkac. Moja Kobita zdala prawko wiec niech jezdzi teraz :naughty: . Albo gdzies koniec lipca poczatek sierpnia mozemy pojechac na jakies wczasy do lasu. My co roku jezdzimy do takiego cichego osrodka wypoczynkowego na pare dni. Plac zabaw dla dzieciaczka jest, bar jest wiec lezak i odpoczywac :whistling:

Karol się chwalił, że ma jakieś polifty w zajebiaszczym stanie - zagadaj do niego (karolasterka).

Co do wypadu wczasowego to jestem za, zawsze jakiś dłuższy weekend możemy zmontować. Daj linka do tego ośrodka.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...