Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie już jest gleba-hi,hi na 18stce-konkretnie siedzi.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
U mnie już jest gleba-hi,hi na 18stce-konkretnie siedzi.

A foty misiek gdzie?:decayed:

Opublikowano

Dam wieczorkiem jak z pracy wróce.Sylwek juz na avusach latasz?

Opublikowano
Dam wieczorkiem jak z pracy wróce.Sylwek juz na avusach latasz?

Miałem zakładać jutro lub w sobotę ale niestety znowu mam problemy z plecami i jeszcze tydzień albo i lepiej będę się bujał na zimowych. Koła kompletne leżą w garażu i się śmieją do mnie.:kwasny: Mam nadzieję, że za kilka dni wrócę do formy.

Opublikowano

Motor sprzedany :) najpierw jakieś cwaniaczki przyjechali do mnie z okolic suwałk i do mnie z tekstem za 3500 bierzemy. To im pokazałem tylko drogę powrotną. No a wczoraj już jacyś konkretni kupcy byli i udało się zejśc tylko o 200zł :) i jednak nie będę zmieniał auta zostanę przy tym, trochę w niego włożę jeszcze pracy i będzie malina. A kupie sobi jakiś motor off-roadowy :D

Opublikowano
najpierw jakieś cwaniaczki przyjechali do mnie z okolic suwałk

w Suwałkach i okolicach same cwaniaki są także to nic dziwnego Ci powiem :decayed::bag:

Opublikowano
najpierw jakieś cwaniaczki przyjechali do mnie z okolic suwałk

w Suwałkach i okolicach same cwaniaki są także to nic dziwnego Ci powiem :decayed::bag:

:baseball::ban: "nie lubię takich akcji..."

:wink:

Opublikowano

:baseball::ban: "nie lubię takich akcji..."

:wink:

:bag::decayed:

tak trzymać:thumbup1:

Opublikowano

O Olecku to nawet nie wspominam bo tam cwaniak za cwaniakiem. Taka prawda no, która na dodatek w oczy kole :whistling:

:decayed::bag:

Opublikowano

Filip :punish::decayed:

a tak na poważnie to w dzisiejszych czasach trzeba cały czas się pilnować bo wokół to co drugi tylko czeka by zarobić na czyjejś krzywdzie, co za czasy ..... :facepalm:

Opublikowano
U mnie już jest gleba-hi,hi na 18stce-konkretnie siedzi.

A foty misiek gdzie?:decayed:

Jest i fota i jak panowie....?

260f2ec354108d84med.jpg

Opublikowano
U mnie już jest gleba-hi,hi na 18stce-konkretnie siedzi.

A foty misiek gdzie?:decayed:

Jest i fota i jak panowie....?

http://images35.fotosik.pl/1310/260f2ec354108d84med.jpg

zglebiona tak jak ma być :good:dużo poszła w dół?

Opublikowano

Ze springów niby -35mm ale obstawiam na -40mm.Wysokość mierzyłem od ziemi do nadkoli ale na zimówkach i wyszło tak jak miało być 1,5 cm w dół od -20mm.

Opublikowano
U mnie już jest gleba-hi,hi na 18stce-konkretnie siedzi.

A foty misiek gdzie?:decayed:

Jest i fota i jak panowie....?

http://images35.fotosik.pl/1310/260f2ec354108d84med.jpg

Fajny kocur.:wink::decayed:

Opublikowano

Marcinos jest idealnie :)

Opublikowano

Nice...

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Panicki ktoś się pisze?Rozpoczęcie sezonu VAG 2012 Białystok wstępnie 06.05.2012

http://www.facebook.com/vagpodlasie

jedziemmmmmmm.......?

Opublikowano

Marcin, można by się wybrać :wink:

Opublikowano

Ja jestem za ,w sumie już planuje wyjazd.....filip się przypominam z dywanami....hi,hi

Opublikowano

Cały czas pamiętam i ich szukam. Póki co z mizernym skutkiem :kwasny: Kto jeszcze by się tam pisał na wypad ?

Opublikowano
  • Autor

Filip od kiedy są poprawione w B8 te silniki 2.0TDI? i nie trzeba już w nich nic wymieniać tak jak w B7?

w C6 są te same silniki co w B7 i trzeba wymieniać jakieś cześci?

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

no i może słyszałeś coś o tych 2.0TDI w B8 które mają po 120PS? trochę tego się przewija w NO..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.