Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Damian, ja mam całość zrobioną folią 3M o przepuszczalności 50%. Na pierwszy rzut oka wygląda, jak by wcale nie były przyciemniane ale ja mam jasne wnętrze i dzięki temu tak to wygląda. Na przeglądzie gość nawet nie zauważył, że jest folia. Mi osobiście nie podoba się jak połowa auta jest czarna a przednie zostają jasne. Nie dawaj zbyt ciemnej folii na tylną szybę bo potem jesienią będziesz się wk***iał, że przy cofaniu nic nie widać. Kumpel zrobił tak w B4 sedan i teraz przy cofaniu musi otwierać drzwi i się wychylać. W Avancie szyba jest pionowa i ma wycieraczkę więc zawsze można szybę oczyścić, w sedanie jak będziesz miał krople deszczu na szybie to niestety praktycznie nic nie widać.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie ze chcialbym wszystkie okna przyciemnic procz przedniej, ale jesli chodzi o misiakow to roznie moze byc. U nas to wala za takie tuningi w miescie i maja chyba nawet te urzadzenie do mierzenia przepuszczalnosci.. W audi chyba sa oryginalnie sciemniane i jak dam folie i to sie zsumuje to wynik moze byc rozny i pozniej rwac przy nich folie :grin: . Z przegladem to nie bylo by problemu.. Powiadasz, ze 50 % jest takie w sam raz ? Moze tyl zrobic na 50 % a przod na mniej ? I ile placiles za wszystkie okna ? Domyslam sie ze tutaj robiliscie http://www.daz-tronik.com.pl/ .

Opublikowano

Tak, robiliśmy w Daz-tronik. U ojca w Sharanie zrobiliśmy tylną szybę folią 35 a boczne 20 - jest super, nie ma problemów z cofaniem w nocy i nie widać różnicy w odcieniach folii. W folii 3M im mniejszy numer tym ciemniejsza folia. Jak nie chcesz robić "smoły" to możesz zrobić tył i tylne boczne 35 a przednie drzwi 50 - powinno być git.

Polecam folię 3M bo jest niesamowicie twarda i odporna na zarysowania. Nie polecam tanich folii bo pogarszają widoczność, obraz traci na ostrości, szybko się zarysowuje (właściwie to już w trakcie montażu ulega porysowaniu).

Opublikowano

Dobra, jak bede mial jakies jeszcze pytania to sie odezwe dzieki chlopaki za namiary :wink: . Zadzwonie do nich i podpytam o ceny i czas realizacji i moze sami cos podpowiedza. I tak tez chyba zrobie jesli chodzi o % przepuszczalnosc z zastanowieniem o przednie boczne na 60.

Opublikowano

Sylwek ogarnołes temat z cisnieniem?Była dziura......

Opublikowano

Muszę jeszcze raz sprawdzić tylko lepszy korek muszę wykombinować bo tego mi wystrzeliło. :)

no i N75 muszę sprawdzić ciśnieniowo bo to on może powodować takie zachowanie się ciśnienia.

Opublikowano

Pany z BS, ma ktoś znajomości w ASO VW Auto Hańcza w Suwałkach ?

Opublikowano
  • Autor
Pany z BS, ma ktoś znajomości w ASO VW Auto Hańcza w Suwałkach ?

mój kolega z tego co wiem to ostatnio tam pracował, nie wiem czy nadal tam siedzi a co trzeba? jak co to pisz na pw

Opublikowano

Koledzy muszę się pochwalić... Właśnie wróciłem od kolegi przymierzałem felgi ;) ORYGINALNE Flat5 18' normalnie cud miód malina. Szał pał. Jestem tak napalony, tylko musze z gościem się dogadać bo trochę się ceni za nie, ale jakoś tam swoje oddam troszkę dopłacę i będą moje. Przeraza mnie oponka trochę 215/35/18. Trochę jak koza wygląda, będę musiał od razu ją posadzić jakoś niżej :kox: Felgi w polerce, odmalowane, idealne, proste ( sprawdzane ).

No i jeszcze taki mały modzik za 2tyg wpadnie. jadę do olsztyna i przy okazji tam się umówiłem na oklejenie dachu, lusterek na czarny mat. Ahh już nie mogę się doczekać.

Opublikowano

Mi snia sie po nocach takie flaty :slina: ale diabelnie sie cenia, od czasu do czasu przegladam allegro w poszukiwaniu jakis 17" tylko ciii :decayed:

Opublikowano

No to prawda się cenią jak cholera... Widziałem na allegro kilka sztuk pojedynczych ale i tak cena cena za szt. ~350zł.

Opublikowano
No to prawda się cenią jak cholera... Widziałem na allegro kilka sztuk pojedynczych ale i tak cena cena za szt. ~350zł.

Bo to nie są tanie rzeczy:naughty::decayed:

Opublikowano

ponoć są głośniejsze i twardsze takie opony

Opublikowano
ponoć są głośniejsze i twardsze takie opony

jeżeli opona jest dobra to co ma być głośniejsze..., a z twardością owszem, taki urok niższego profilu jak ..../65/r15:wink: idzie się przyzwyczaić :wink:

---------- Post dopisany 18-05-2012 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 20:45 ----------

Żyjecie tu? Sylwek powiedz jeszcze raz, na ile dałeś ściemę szybek? Wszystko w w jednym odcieniu masz?

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

Żyjecie tu? Sylwek powiedz jeszcze raz, na ile dałeś ściemę szybek? Wszystko w w jednym odcieniu masz?

Opublikowano
jeżeli opona jest dobra to co ma być głośniejsze..., a z twardością owszem, taki urok niższego profilu jak ..../65/r15:wink: idzie się przyzwyczaić :wink:

---------- Post dopisany 18-05-2012 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 20:45 ----------

Żyjecie tu? Sylwek powiedz jeszcze raz, na ile dałeś ściemę szybek? Wszystko w w jednym odcieniu masz?

Żyjemy, żyjemy.:decayed: Szersza opona zawsze będzie trochę głośniejsza ze względu na większą powierzchnię styku opony z asfaltem. Dużo też zależy od wzoru bieżnika. Podobno jodełka jest bardzo głośna. Twardsze to na pewno będą.

Co do szybek to ja mam zrobione wszystkie szyby folią 3M o przepuszczalności 50%. Jak znajdę linka to podeślę.

Karol - zawsze możesz zrobić jak ten rusek na filmiku:

http://a4-klub.pl/showthread.php?219874-Przyciemniane-szyby-ala-LADA&p=2859677&viewfull=1#post2859677

:grin::decayed:

Mina "miśka" jak będziesz przy nim demontował - bezcenna.

Opublikowano

Ten rusek na dobry patent:grin: bynajmniej wie, co potem demontuje przy miśkach :decayed:

Opublikowano

Ja dopiero ogarnelem hamulce z tylu = 500 zl poszło w swiat :facepalm: . W tym miesiaciu z silnikiem i hamulcami wybulilem 1200 zl i mam szlaban na wydatki na samochod, nawet breloczka nie moge kupic :decayed: . W czerwcu zalatwie sciemnianie szyb :naughty:

Opublikowano
Ja dopiero ogarnelem hamulce z tylu = 500 zl poszło w swiat :facepalm: . W tym miesiaciu z silnikiem i hamulcami wybulilem 1200 zl i mam szlaban na wydatki na samochod, nawet breloczka nie moge kupic :decayed: . W czerwcu zalatwie sciemnianie szyb :naughty:

Haha skąd ja to znam... Ja to muszę jakoś w konspiracji działać przy audi, tak na zasadzie prania brudnych pieniędzy :D

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 10:16 ----------

Poumierali na tym słońcu... Halllooooooooooo!!!!!???

Nawet Filip zamarł ( kortowiada hehe )

Co tam słychać Pany? Mody? Plany? Dzieci? Kochanki?

Mi ostatnio pod dyskoteką jakieś typy chcieli opony przeciąć!! Na szczęście zareagowałem w czas:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

Poumierali na tym słońcu... Halllooooooooooo!!!!!???

Nawet Filip zamarł ( kortowiada hehe )

Co tam słychać Pany? Mody? Plany? Dzieci? Kochanki?

Mi ostatnio pod dyskoteką jakieś typy chcieli opony przeciąć!! Na szczęście zareagowałem w czas:grin::grin::grin:

Opublikowano

No u mnie Kortowiada dała się we znaki, ale już jestem trzeźwy :grin:

Kasjan, dobrze widziałem ? W sobotę widzimy się w Olsztynie ? :kox:

Opublikowano

Taaak :D bardzo dobrze widziałeś. :) z tym że ja tak na 19-20 dopiero tam będę. Jakoś się złapiemy mam nadzieje!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.