Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki chłopaki :) póki co to w 2 tyg walnięte już ponad 1000 km :D mocy już brakuje :)

stara B5 idzie bratu :)

no jakieś mody w niej planuje :) na przyszły rok prawdopodobnie gwint, 19", IC od 3.0TDI + program, no i myślę o robieniu jakichś tam delikatnych detali, czarna ramka grilla, i tak mnie korci przyciemnić folią lampy na tyle,

co do samej norwegi to jak rozmawiam z ludźmi to nie ma szału z pracą (wielu siedzi na bezrobociu lub zasiłkach), bez norweskiego na poziomie normalnego dogadania lub bardzo dobrych znajomości lub dużego szczęścia jest bardzo ciężko, ale nie niemożliwe,

póki co cieszę się z B8 i modlę się żeby nic nie walnęło póki nie pojadę nią do polski a to nie prędko będzie bo teraz zwiozę starą B5 a później nie wiem kiedy będę na dłużej żeby opłacało się ciągnąc samochód ze sobą :)

teraz planuję odkładać na wkład własny na mieszkanie :) jak będzie Bóg sam jeden wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ho Ho HO!! Cześć, dawno nie byłem na forum, ale widze postów na podlasiu mało przybyło :) Gwerty, skórka wsadzona, zostało mi tylko te boczki co przy tylnej kanapie są obszyć, jakoś nie miałem chęci za to się wziąć.

Co tam u Was? No ja troszkę ciułam na moje marzenie czyli s4 :D a mianowicie smigam autem z silnikiem v10 :PPP Dokładnie Tatra 815 :) Autko już niedługo wysatwie na allegro, tak jak i motor. Ale jak pomyśle o tych cwaniaczkach co przyjadą i będą wybrzydzać to mnie szlak trafia. Jak nie sprzedam auta całego to rozbiore co lepsze i pogonie oddzielnie. Plan jest żeby do wiosny ( kwiecień/maj ) sprzedać wechikuły tak żeby uzbierało się około 30k. No i za tą sumkę szukać ładniej s4. Ale polskę to chyba sobie odpuszczę w poszukiwaniach. A Olecko już się weselowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No straszliwa lipa się zrobiła w naszym wątku. Mało kto tu zagląda, a co dopiero pisze.... Może to z powodu nadchodzącej zimy ? Czy jakieś inne uwarunkowania tej sytuacji ?

Kamil, ambitnie ambitnie :decayed: A może fajnej B6ki w S-LINE za 30 K byś poszukał :naughty: Jakieś 1,9 TDI Q :whistling:

Kto w tym roku do Bukowiny się wybiera ? Johny ? Dasz się w końcu namówić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nee... B6 raczej nie. Ale nic nie powiedziane jeszcze. Kto wie co się jeszcze wymani mi w głowie. Dokładnie, chętni do Bukowiny? Ja mam 3 miejsca jak coś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 miejsca jak coś :decayed:

BTW: Kasjan, nigdy nie mów nigdy. Dopasiony S-LINE B6 nie jest zły. Gwarantuję Ci, że przejażdżka B6ką np. WRCLAGUNY zmieniłaby Twoje spojrzenie na ten model. :naughty:

Nie no oczywiście nie namawiam, bo S4 B5 to jednak ikona marki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gruby kaliber wyciągnełeś, b6 Laguny to malinka, ale wiesz że jest ona sporo więcej warta obecnie niż s4b6 :) ja wiem że niektórym 20-30k za ~12 letni samochód to dużo. Ale niestety ja już zachorowałem i nie odpuszczę :D

PS: Co wy na to? Ciekawe no nie? Oferta - Audi S4 - Witam. Z ogromnym żalem wystawiam na sprzedaż swoją eseczkę. Niestety, sytuacja zmusza mnie do wystawienia ogłoszenia na tyle d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sorki, że nie zaglądałem tu ostatnio ale trochę się u mnie działo w tym miesiącu m.in. pobyt w szpitalu, 2 tyg. zwolnienia, teraz jeszcze zmiana stanowiska w pracy. Się porobiło. Ale powoli wychodzę na prostą.:wink:

Jak będzie jakiś spocik to ja się piszę, już nie pracują na zmianach więc popołudnia wolne.:decayed:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :hi:

Chlopaki ma ktoś pożyczyc kabel VAG.

Niestety stało się i moje A4 1.8T AEB umarło.

Czekam na info

Siemka,miejscowość masz Poznań wiec trochę daleko jak na pożyczenie kabelka chyba że jesteś gdzieś w pobliżu S-ki,Olecko,Augustów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :hi:

Chlopaki ma ktoś pożyczyc kabel VAG.

Niestety stało się i moje A4 1.8T AEB umarło.

Czekam na info

Jak Poznań to pogadaj z Gwertym - on stacjonuje w Poznaniu.

A jakie problemy masz ze swoim AEB? Niestety AEB ma bardzo ubogą diagnostykę więc raczej wszystko musisz sprawdzać "ręcznie" - polecam książkę Sam naprawiam Audi A4, tam masz wszystko fajnie opisane. Jeśli nie chce zapalić to do sprawdzenia pompa paliwa i moduł zapłonowy. Jak to zrobić znajdziesz w książce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :hi:

Chlopaki ma ktoś pożyczyc kabel VAG.

Niestety stało się i moje A4 1.8T AEB umarło.

Czekam na info

Jak Poznań to pogadaj z Gwertym - on stacjonuje w Poznaniu.

A jakie problemy masz ze swoim AEB? Niestety AEB ma bardzo ubogą diagnostykę więc raczej wszystko musisz sprawdzać "ręcznie" - polecam książkę Sam naprawiam Audi A4, tam masz wszystko fajnie opisane. Jeśli nie chce zapalić to do sprawdzenia pompa paliwa i moduł zapłonowy. Jak to zrobić znajdziesz w książce.

Z Gwetrtym w POZ rezałem swoje lampy na polift.

Jestem na urlopie w gibach więc do Suwałk mam 40km do Augustowa 35km ale jestem uziemiony w Gibach.

Po kabel mogę podjechać do suwałk albo augustowa chyba że ktoś ma ochote wybrać się do gib na koniec świata :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kabla nie mam. Ale jak znajdziesz od kogos pozyczyc to bede mogl ci dostarczyc bo narazie jestem caly czas praktycznie wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robicie sygnature do posta ? Cuduje i nie wychodzi.. robiłem i w ten sposob link do zdjecia

EDIT:

Juz dziala.. myslalem ze wszedzie do wszystkich moich postow pojawia sie podpisy.. i robilem caly czas odswiez :decayed:

Mi udalo sie juz poslizgac samochodem, na letnich narazie bo w tygodniu moze przeczyszcze stalowki i odmaluje na czarno szpreyem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Robimy jakiegoś spontona w piątek?:decayed: Kolega Przemek będąc na gościnnych "występach" w tych stronach ma ochotę pospotować z nami. Ja mam wolne więc jak najbardziej jestem za.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to nie wiadomo, jakies zakupy w planach, i ja mam dokonczyc ocieplanie garazu bo ma byc jeszcze w miare na plusie.

Ktos ogarnia sprawy z xbox-em 360 ? Jest plan aby kupic na gwiazdke dla malego jak i dla nas i znajomych :decayed: tylko jak zaczelem czytac to juz nie lapie tylch slimow, jaspera, lt 3.0 i innych takich dupereli.. Jak ktos ma, uzywa i jest w temacie i wie gdzie kupic dobrze i nie drogo to prosil bym o odzew, moze byc i na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...