Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja nie zawitam bo nie moje klimaty. ale jak coś to służę za kierowce. planów na święta nie mam.

Oj tam klimaty... wazne jest towarzystwo. Mozna bedzie posiedziec wypic sobie. Dawaj Grzesiek, ja jak cos to kierowce mam a przez Suwalki i tak bd jechac :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja nie zawitam bo nie moje klimaty. ale jak coś to służę za kierowce. planów na święta nie mam.

Oj tam klimaty... wazne jest towarzystwo. Mozna bedzie posiedziec wypic sobie. Dawaj Grzesiek, ja jak cos to kierowce mam a przez Suwalki i tak bd jechac :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

No pewnie, Grzegorz na browara pewnie, że tak :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie wszyscy muszą iść tanczyć ;) zawsze ktoś się znajdzie do pogania przy stoliku przy piwku ;)

Opublikowano

oooo zapomniałem wam powiedzieć , ja z moją bandą też mamy stolik w Swisss w 1 dzień swiąt :P coś czuje , że będzie ogień :)))

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

w koncu razem się napijemy:)

Opublikowano
oooo zapomniałem wam powiedzieć , ja z moją bandą też mamy stolik w Swisss w 1 dzień swiąt :P coś czuje , że będzie ogień :)))

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

w koncu razem się napijemy:)

:kox::banan::dance2::dance::yeee::decayed:

Opublikowano

Co taka cisza pany? Ja juz na promie piwko pije. Dystanse juz w domku czekaja. Oponki tez sa jakies ;) tylko tego koksu podobno nawalilo...

Opublikowano

Piękna wiosna ... f*ck............

Grzesiek głos oddany :)

Opublikowano

Grzesiek, prowadzisz w głosowaniu :wink:

BTW: To jak Pany, widzimy się w następną niedzielę w Swiss'ie ?

Opublikowano
  • Autor

kurde stolików od miesiąca już w swissie nie ma :/ ale damy rade bez :D

Opublikowano

Kamil mam nadzieje , że autko jeszcze tak wygląda :P

DSC00462.jpg

Opublikowano

Johny,kasjan dajcie emaila wyślę fotki ze spota ostatniego....Może spota w sobotę np 17-sta plaza?

Opublikowano

Marcin, w sobotę to nie wiem, ale w niedzielę wybieramy się do Swissu :wink:

Jeszcze raz- kto chętny ???

filip1001

Kasjan

Joker-lukasz

johnybravo

kto jeszcze ?? Olecko coś milczy :naughty:

Opublikowano

JA w niedzielę pewnie odpadam, zapowiada się mały wyjazd do rodzinki ale to nie na 100% jeszcze:hi:

Opublikowano

To jedź do rodzinki za dnia, a wieczorem wpadajcie do BS. Zadymiacz to tu jeszcze czasem zagląda ? :whistling::wink:

Opublikowano

Nawet nie wiem gdzie jest jego "brzeg":decayed:

Opublikowano

Pozdrowienia z UK . Nawet w Anglii trzeba VAGowac i piwko pic :wink:

DSC_0173.jpg

DSC_0175.jpg

Opublikowano

Wesołych Świąt :hi:

Opublikowano
Wesołych Świąt :hi:

dzięki i wzajemnie :hi:

---------- Post dopisany 01-04-2013 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 12:24 ----------

Jak to johny powiedział: " tylu lat trzeba było, żeby się wreszcie spotkać i popić " :decayed:

dziękówa Panowie za tego "spota" :kox:

Opublikowano

hehehe dokładnie taaaa, oj było wesoło , mam nadzieję , że reszcie też się podobało :)

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Kasjan ty w aucie spałeś czy mi się wydawało ?:P hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.