Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lecicie na Wrak Race w ełku w niedziele ? Ja z malutkim jedziemy popatrzec jak szrotami lataja :wink: moja luba pojdzie na gielde/rynek a my na plaze podjedziemy. Po filmikach widac ze niezla zabawa moze byc :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Lecicie na Wrak Race w ełku w niedziele ? Ja z malutkim jedziemy popatrzec jak szrotami lataja :wink: moja luba pojdzie na gielde/rynek a my na plaze podjedziemy. Po filmikach widac ze niezla zabawa moze byc :decayed:

Zarzuć linkiem - może swoją familię pociągnę.:decayed:

Opublikowano

Spisz w google wrak race Ełk, w Ełku będzie to chyba pierwsza edycja, po filmikach na yt wrak race to zobaczyc można ze to może być świetna zabawa. My pewnie z rana po jedziemy i postawiony samochód na placu kolo papieża i pojdziemy na giełdę poogladac auta a później na plaże zobaczyć jak się rozbijają :-)

Wypalcowane z Asusa Memo Pada

Opublikowano
Spisz w google wrak race Ełk, w Ełku będzie to chyba pierwsza edycja, po filmikach na yt wrak race to zobaczyc można ze to może być świetna zabawa. My pewnie z rana po jedziemy i postawiony samochód na placu kolo papieża i pojdziemy na giełdę poogladac auta a później na plaże zobaczyć jak się rozbijają :-)

Wypalcowane z Asusa Memo Pada

Iiiiiiii jak było? podobało się?:wink:

Opublikowano

Ja nie byłem ale na fotkach wygląda, że było ciekawie.:decayed:

Opublikowano

Przyznam się, że pojechałem z ciekawości:bag:

iiii nie zawiodłem się. Impreza na prawdę ciekawa:palacz:

Opublikowano

Impreza swietna, my bylismy nawet mojej kobiecie sie podobalo i stalismy do 13 godziny, pozniej zglodnielismy i wrocilismy do domu na obiad :decayed:

Mam troche zdjec, kazdego samochodu osobiscie bo bylem w parku maszyn, mam pare filmikow. Sama impreza swietna, pogoda super, organizacja dala troche ciala ale ogolnie dobry poziom i oplacalo sie przyjechac. Sam bym wzial udzial w takiej zabawie ale tutaj to wiecej zachodu, lawete, czesci ( trytytki :grin: ). Zabawa po pachy, zagadalem z paru kierowcami i odjechani na maxa. Ogolnie wolna amerykanka, do odcinki, i bez zadnych zasad. :decayed:

Ps. Audi na piasku by dawno zawislo :wink:

Opublikowano

Ja byłem do końca, finał i końcowa konkurencja "Death Race" - było na co popatrzeć:wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hi

Opublikowano

Kasjan masz już furacza ? czy te cztery dalej śmigasz ?:P

Opublikowano

Nie mam i na razie sie nie zapowiada ;p

Opublikowano

to co spot w sobotę?

Opublikowano

Mi pasuje ;) Ja to juz Grzesiek od poniedzialku mam zamiar trenowac na BT ;)

Opublikowano

Pasuje w sobotę tylko ja będę mógł najwcześniej ok. 18:30 wyrwać się z domu. Gdzie robimy jak coś?:decayed:

Opublikowano
Mi pasuje ;) Ja to juz Grzesiek od poniedzialku mam zamiar trenowac na BT ;)

a kto cię w srode do bukowiny zawiezie?

do do spotu moze byc 18;30-19:00 mi pasuje miejsce tesco?

Opublikowano

Moze byc pod tesco. Emilka wsiadzie i dojedzie ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.