Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a gdzie Ty teraz siedzisz? :P

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam. Śmiało można coś zmontować tylko ja do połowy lipca bez auta - się malować będzie. :)

Opublikowano

a gdzie Ty teraz siedzisz? :P

Daniia juz od ponad roku :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Kasjan

Opublikowano

Joker dziś widziany najprawdopodobnie na trasie Suw -Bau

Opublikowano

Teeee wujek, ale Joker w PL ma dopiero za jakiś czas się pojawić :P no chyba, że się z Norwegii teleportował wcześniej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w Suwałkach będę dopiero w poniedziałem :P
Filip.. masz jakiś link do kasowania serwisów w B8?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/172553-kasowanie-inspekcji-olejowej-oraz-serwisowej/ - ten tutaj nie chce mi nic otworzyć jak wciskam te odnośniki na górze.. chyba, że mam coś nie tak z lapkiem..

Opublikowano

aaa to sorry Joker, ale podobna b8 i na NO szyldach :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To co.. Spot sroda wieczor?

Wlasnie widzialem na kowala czarne B6 w sedanie z klubowymi tablicami.. Czyje to?

Opublikowano

To co.. Spot sroda wieczor?

Wlasnie widzialem na kowala czarne B6 w sedanie z klubowymi tablicami.. Czyje to?

Łukasz a Ty przypadkiem nie byłeś na weselu w sobotę w Gościńcu w Krzywym?

A co do spota to może być. Tylko nie wiem czy przyjadę autem czy rowerem. :decayed:

Edytowane przez sylwiasty

Opublikowano

i ja chętny na spota :)

Pany potrzebuje przetwornicy d2s coś ktoś wie może ? Grzesiek nie ma.

Opublikowano
  • Autor

No bylem w Goscincu na weselu ;-) widziales mnie? Jak co to moge Cie Sylwek zgarnac. To gdzie i na która spot? Sylwek.. Moj numer 518481886.. Napisz mi jutro smsem pod ktory blok na kowala podskoczyc i bede po Ciebie z 15 min przed spotem ;-)

Opublikowano

No bylem w Goscincu na weselu ;-) widziales mnie? Jak co to moge Cie Sylwek zgarnac. To gdzie i na która spot? Sylwek.. Moj numer 518481886.. Napisz mi jutro smsem pod ktory blok na kowala podskoczyc i bede po Ciebie z 15 min przed spotem ;-)

Tak myślałem, że to Twoje auto stoi na podjeździe. Łukasz jak coś to się odezwę.

Opublikowano
  • Autor

Widze ze slabo bedzie dzisiaj z organizacja spota. Jak co to ja jestem do piatku. Gdybyśmy zorganizowali jakas ekipe na jutro wieczorem to piszcie.

Jesli nikt czasu nie ma to zlapiemy sie nastepnym razem ;-)

Opublikowano

:hi: Prezesi, Szefowie, Dyrektorzy jeśli ktoś ma w swojej petardzie silnik ajm i jest z suwałk, olecka augustowa i okolic to dajcie znać na pw. Mam pare pytań, odnośnie silnika.

ps. na spota wpadne owszem tylko dajcie znać tutaj :wink:

Edytowane przez Sebastiano87

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby ktoś szukał części blacharskich lub innych do Audi B6 to posiadam :) silnik był 2.0 Alt (SEDAN)


Zero spotów?

Edytowane przez nut3r93

Opublikowano

Zero spotów?

Wakacje są. :decayed: Wszyscy w rozjazdach. Może coś w drugiej połowie sierpnia zmontujemy.

Opublikowano

tak trzeba zmontować coś może Sylwek nową furą się pochwali:P

Opublikowano

Macie moze jakis kontakt z Qwertym? bo długo go juz na forum nie bylo a mam pare pytan

Edytowane przez nut3r93

Opublikowano

Macie moze jakis kontakt z Qwertym? bo długo go juz na forum nie bylo a mam pare pytan

Próbowałeś łapać go na telefon? Bo Grzesiek ostatnio wypadł z obigu jeśli chodzi o fora.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co sadzicie o silniku 2.4 w audi b6?


Jednak dalej 1.9 TDI Ale Teraz wersja quattro :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.