Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam Pany słychać :wink:

Edytowane przez filip1001

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W suwałkach robią może usługe naprawy wyząbkowanych opon? mam Pirelli p7 i troche szkoda a dużo mięsa na nich

Opublikowano

W suwałkach robią może usługe naprawy wyząbkowanych opon? mam Pirelli p7 i troche szkoda a dużo mięsa na nich

Poszło PW. :)

Opublikowano

Witajcie Koledzy! Zacznę od pytania: czy bardzo źle wyglądają na be piątce takie zamienniki listew?

http://allegro.pl/listwa-listwy-drzwi-dolne-dol-kpl-audi-a4-b5-95-01-i6412541257.html

Jak tam wakacje u was? Gdzieś coś ktoś czy tylko dujo w pracy bez wytchnienia :) ?

Opublikowano

Witajcie Koledzy! Zacznę od pytania: czy bardzo źle wyglądają na be piątce takie zamienniki listew?

http://allegro.pl/listwa-listwy-drzwi-dolne-dol-kpl-audi-a4-b5-95-01-i6412541257.html

Jak tam wakacje u was? Gdzieś coś ktoś czy tylko dujo w pracy bez wytchnienia :) ?

Nowe listwy do B5 sprzedaje ktoś z Suwałk. Poszukaj na allegro - będziesz mógł podjechać i sam obejrzeć jak z ich wykonaniem. Kumpel kiedyś kupił i wyglądało spoko po zamontowaniu. Ten sam gość sprzedaje też spinki do montażu tych listew.

Opublikowano

to kiedy ten spocik?

Opublikowano

Jak kupiłem z serwisu z aso z białego ori bo w suwałkach to od paru lat już nie zajeżdżam, podejście jak w komunie do klienta.

Ori przerastają te zamienniki samo to że inaczej to dolega, w ogóle guma jest bardzo mocna, nawet kolor czarny jest bardziej intensywny, itd itd.

Nie kupujesz tego na miesiąc, spinki nowe tez zmieniasz i masz spokój z rdzo pod listwami.

Ta sam śpiewka z dywanikami ori jakoś wykonanie bije na głowe te peteksy sreksy itd itd.

Opublikowano

Posiada ktoś na oddanie/sprzedanie jakieś gry na xbox-a 360 ? Chętnie przyjmę jak ktoś już nie używa, tematyka raczej wyścigówki dla mnie :facepalm: i przygodowe dla małego ew. ( 8 lat ) :decayed:

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ktos chetny na ten spocik?

Opublikowano

Witajcie,przyszedł ten moment kiedy trzeba będzie zająć się porządnie maszynownią.Mam do wymiany łańcuchy napinacza i jeżeli się okaże że napinacze też to chciałem was zapytać jakie wybrać.Ceny w sklepach kosmos a na allegro znalazłem taką aukcję

http://allegro.pl/nowy-oryginal-napinacz-rozrzadu-audi-vw-078109087c-i5728814580.html

I jeszcze takie coś

http://www.pompapaliwa.pl/napinacze-lancucha-i-paska-rozrzadu/3754-napinacz-lacucha-rozrzadu-wrc-078109087f-vw-audi.html

Będę wdzięczny za każdą pomoc.Pozdro!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie planujecie żadnych spotów?

Opublikowano

Witam . Panowie wiem że spamuje w jakimś sensie . Ale mam do Was wszystkich pytanie i proszę o pomoc . Jeśli ktoś coś wie na ten temat . Chodzi o audi a5 . Podaję link . UĹźywane Audi A5 - 48 900 PLN, 164 000 km, 2008 - otomoto.pl. Jeśli ktoś ma jakieś informacje czy może był to oglądać ProsZę o pomoc . Ja mam 600km do przejechania żeby obejrzeć audi . Pozdrawiam Misiek ;)

Opublikowano

Nie planujecie żadnych spotów?

Planujemy tylko ostatnio na samym planowaniu się kończy. :decayed:

Elo ekipa z dzipa! Zagląda tu ktoś oprócz mnie i kolegi nut3r93?

Opublikowano

Nie planujecie żadnych spotów?

Planujemy tylko ostatnio na samym planowaniu się kończy. :decayed:

Elo ekipa z dzipa! Zagląda tu ktoś oprócz mnie i kolegi nut3r93?

:dziura:

Jaaaaaaaa :decayed: no przydałoby się w końcu Pany coś skręcić nooo ;)

Opublikowano

Sylwek nie mijaliśmy się przypadkiem w niedzielę? Jechałeś w stronę Olecka chyba.... :)

Edytowane przez karolasterka

Opublikowano

Z sentymentu zaglądam tu czasami :decayed:

Obserwuje, patrze, jak będziecie w BAU się spotykać to przyjadę zobaczyć wasze autka. :banan:

Opublikowano

Sylwek nie mijaliśmy się przypadkiem w niedzielę? Jechałeś w stronę Olecka chyba.... :)

Tak, do Ełku na mogiłki cisnąłem. :) Albo wracałem, zależy z której strony Olecka się mijaliśmy.

Edytowane przez sylwiasty

Opublikowano

Jechałeś w stronę Olecka :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tyle spotów było że moje tdi beczkę ropy wypaliło... Co taka cisza Pany? a propo może ktoś wie gdzie robią regeneracje wielowahaczy w ski lub w podlaskim?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.