Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może być czwartek  18?;)herbatka standardowo,;)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka.

Ja w tym tygodniu jestem wyautowany, robota robota robota...:facepalm:

Grzesiek jakiś czas temu mówiłeś, że masz boczki drzwi. Potrzebny mi jest kierowcy na kilka dni bo swój muszę zdjąć i podkleić jedną część.

Edytowane przez sylwiasty

Opublikowano

Na kilka dni bez problemu. 

Opublikowano
20 godzin temu, Gwerty napisał:

Na kilka dni bez problemu. 

A masz go w Suwałkach, ewentualnie przed weekendem była by możliwość go odebrać np. w czwartek po południu powiedzmy 17-18 lub piątek około 19? To przez weekend bym swój ogarnął.

Opublikowano

No skoro tak poważna osobistość jak sylwiasty w tym tygodniu nie może to proponuję spota w następnym tygodniu :)

Opublikowano

Przywiozę jutro i będzie w Suwałkach.  

Opublikowano
21 godzin temu, filip1001 napisał:

No skoro tak poważna osobistość jak sylwiasty w tym tygodniu nie może to proponuję spota w następnym tygodniu :)

Filip, w kulkę lecisz czy o drogę pytasz?:kox::D

Wstępnie możemy ustawić się na środę, jak reszta się zapatruje? I gdzie robimy? Bo godzina to pewnie tak koło 18:00.

Opublikowano

Wita moze ktos z grajewa moze polecic dobry warsztat lub mechanika chodzi o sprawdzenie auta przed kupnem lub moze ktos by dal rade podjechac obejrzec jak cos to prosze info na pw pozdrawiam

Opublikowano

Boczek mam w aucie. Wiec jak coś to tel. 

Opublikowano
8 godzin temu, sylwiasty napisał:

Filip, w kulkę lecisz czy o drogę pytasz?:kox::D

Wstępnie możemy ustawić się na środę, jak reszta się zapatruje? I gdzie robimy? Bo godzina to pewnie tak koło 18:00.

Człowiek próbuje być miły to od razu się czepiają :decayed:

Następny tydzień jak najbardziej- pamiętajcie tym razem zapraszam do BAU. :wink:

 

Opublikowano

Taka głupia sprawa zgubiłem portfel z dokumentami.  Jak będzie spot w Augustowie chętnie się z kimś zabiorę. Prawko do odebrania za około 2 tygodnie a dowód za 3. Normalnie masakra w ciągu roku drugi raz jestem bez dokumentów.  Tym razem człowiek przynajmniej wie co i jak.  

Opublikowano

spoko mogę cię zgarnąć jak coś :)Grzesiek jak pijesz to pij z głową , a nie , że aż portfele gubisz :P

Opublikowano

No właśnie.  A najgorzej ze to wszystko na trzeźwo.  

Opublikowano
Dnia 26.01.2017 o 13:51, dziaba5 napisał:

Wita moze ktos z grajewa moze polecic dobry warsztat lub mechanika chodzi o sprawdzenie auta przed kupnem lub moze ktos by dal rade podjechac obejrzec jak cos to prosze info na pw pozdrawiam

Co potrzeba ? Dawaj na PW, coś ogarniemy...

Opublikowano

Siemka.

To co działamy coś jutro?

Opublikowano

ja bardzo chętnie :)

Opublikowano

Panowie, ja jutro nie dam rady, do wieczora jestem w trasie :huh:  Może czwartek ? :hi:

Opublikowano
9 godzin temu, filip1001 napisał:

Panowie, ja jutro nie dam rady, do wieczora jestem w trasie :huh:  Może czwartek ? :hi:

Przyznam szczerze, że i dla mnie dzisiaj nie bardzo pasuje. A co myślicie o niedzieli? Nie musi być późno wieczorem, może być 15-16, ewentualnie do dogadania. Bo w czwartek też mam ograniczony czas i na wypad do BAU raczej nie ma szans. Lokalnie dał bym radę ale skoro obiecaliśmy spot w "delegacji" to nie ma co się migać.:)

Edytowane przez sylwiasty

Opublikowano

To innym razem ;) chlopy. 

Może ktoś jest zainteresowany wydechem do b6 1.8t pasuje do diesla.

Mam jeszcze siatkę ori do bagażnika na zakupy.

Ktoś coś.

Opublikowano

Styczeń skończył się a spora jak nie było tak nie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.