Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IO 2010 Vancouver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

j**any, pozamiatał :disgust:

małysz dorzucił do pieca :kox: :kox: :kox:

:jupi:

Opublikowano
  • Autor

Kurde szkoda trochę, ale trzeba czekac za tydzień, na dużej skoczni może zdobędzie ten swój wymarzony złoty :good:

Bo w drużynie raczej nie mamy szans

Opublikowano

Adaś :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Brawo brawo i jeszcze raz brawo Adaś :notworthy:

Opublikowano

Szacunek dla Adama :notworthy:

Opublikowano

tak jest szacun dla Małysza :naughty::kox:

Opublikowano

Wielki szacun dla Małysza :notworthy:

Myśle że na dużej skoczni powalczy o złoto chociaż patrząc na forme Ammana to ciężko bedzie o złoto ale w skokach mały podmuch wiatru i troche szczęcia mogą wiele zmienić :evil: miejmy nadzieje że Adamowi powieje i przeskoczy wszystkich :evil: jeszcze raz wielkie gratki dla Adama :good:

Myśle że w biegach Justyna Kowalczyk powinna zdobyć jakiś medal :mysli: wkońcu jest liderką pucharu świata :evil: przeczuwam jakieś złotko :good:

Opublikowano

Adaś, to był i będzie gość :good:

Opublikowano

haha , a mnie rozbawilo to :

"dziewiątym medalem dla Polski w historii naszych startów w zimowych igrzyskach olimpijskich. Z tych dziewięciu medali Małysz ma już trzy. Stanowi to 33% całej puli.

"

:polew: :polew:

przeciez to smiech jakie mamy osiagniecia w sportach zimowych. a jeszcze jak pomyslec jaka kase w to pompuja ..

http://manager.money.pl/news/artykul/polska;wydala;32;mln;zl;na;olimpiade;w;vancouver,181,0,586421.html

moglismy wyslac samego Adasia i Justyne , bolby taniej a pula medali zwiekszy sie pewnie o 50% :polew: :polew:

Opublikowano

Dopiero w ostatnich latach mamy jakieś osiągnięcia na Olimpiadach Zimowych.

Kiedyś nasi zdobywali medale przypadkowo, jak np. Wojciech Fortuna w 1972 w Sapporo

Opublikowano

Adam to wielki sportowiec i nic tego nie zmieni :)

Opublikowano
  • Autor

Wielki, wielki :good:

A wiecie, w końcu kto odpalił tego znicza? Bo jakoś umknęło to mojej uwadze. Nie mogłem obejrzeć tego otwarcia. We wiadomościach nie mówili, a wcześniej trąbili o tym po 100x dziennie, że to taka tajemnica i taka ekscytacja. Aż zacząłem się zastanawiać czy czasem nie zapukają do mych drzwi i mnie w to nie wkopią :polew:

Opublikowano

Sikora bez medalu...

Trafił na taką pogodę,że nic dziwnego..

czekamy dalej :cool1:

Opublikowano

wayne gretzky odpalał

Opublikowano

A co tu taka cisza.

Justyny nie oglądacie???

Opublikowano

A co tu taka cisza.

Justyny nie oglądacie???

oglądamy - dlatego cisza :wink4:
Opublikowano

A co tu taka cisza.

Justyny nie oglądacie???

oglądamy - dlatego cisza :wink4:

tak trzymać :> :good:

Opublikowano

BRAWO JUSTYNA :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

BRAWO JUSTYNA :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

dokładnie - Bjoergen dziś nie do pokonania :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.